Yöresel Ürünler İnternette Nasıl Satılır

Yöresel Ürünler İnternette Nasıl Satılır

Son zamanlarda en çok aratılan ürünler arasına girmiş durumdadır yöresel ürünler. Alıcı potansiyeli oldukça fazla olan bu ürünlerin internette satışının yapılabilmesi için e-ticaret yazılım paketlerinin kullanılması gerekir. Zeytin, peynir, zeytin yağı, acı sos, yumurta, pekmez, ada çayı kısacası yörenizde bulunan ve mağazanızda satmakta olduğunuz bütün ürünleri internet üzerinden satışa sunma imkanınız bulunmaktadır.

Yöresel ürünler internette nasıl satılır diye soruyor ve öğrenmek istiyorsanız eğer bütün detayları ile birlikte e-ticaret uzmanlarımız tarafından anlatılan bu makaleyi okuduktan sonra detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Yöresel Ürünler İnternette Nasıl Satılır

✔ İnternette satış yapabilmeniz için bir şirket sahibi olmanız gerekir. Fiziksel mağazanızda satmakta olan ürünleriniz için nasıl fiş kesiyorsanız sanal mağazanız üzerinden yapacağınız bütün satışlarınızın da faturalandırılması gerekmektedir. Şirket tipiniz fark etmez, şahıs, anonim, limited ve diğer şirket sahipleri internet üzerinden satış yapabilmektedir.

✔ Elektronik ticaret hukukuna uygun bir e-ticaret yazılım paketinin kullanılması gerekir. Bu yazılım paketi ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmalı ve müşteri sözleşmelerin tamamını barındırmalıdır.

✔ Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte anahtar teslim bir online satış sitesi kurulur. Yöresel ürünlerinizi internette satabilmeniz için gerekli bütün ihtiyaçlarınız sizlere sunulmaktadır. Neticaret e-ticaret yazılım paketleri uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Aynı zamanda siteniz kurulduktan sonra e-ticaret uzmanları tarafından özel eğitimler verilmektedir.

✔ Online satış siteniz açıldıktan sonra yönetim panelinin nasıl kullanılacağı profesyonel bir şekilde öğretilmektedir.

✔ Ürünlerinizi fiyatları, açıklamaları, görselleri, stok miktarları ve diğer bilgileri ile sitenize eklemeye başlarsınız. Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte Havale/EFT ve kargoya kapıda ödeme sistemleri otomatik bir şekilde sitenize tanımlanmaktadır. Havale/EFT ile ödeme alabilmeniz çalıştığınız bankadan bir hesap açmanız yeterli olmaktadır. Kargo ile kapıda ödeme alabilmek için ise herhangi bir kargo firması ile anlaşma yapmanız yeterlidir.

✔ Online kredi kartlarından ödeme alabilmek için ise bankalara e-ticaret siteniz ve firma bilgileriniz ile başvuru yapmanız ya da alternatif ödeme sistemlerini (İpara, Payu, Paypal ve benzeri) sitenize tanımlamanız yeterli olmaktadır.

✔ Yukarıda anlatılan bütün işlemler yapılırken e-ticaret uzmanlarımız sizlere klavuzluk etmektedir. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra yöresel ürünlerinizi internet üzerinden onlien satışa sunabilir ve sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Neden Profesyonel E-ticaret Paketleri

İnternette herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız, müşterilerinizin kart ve diğer bilgilerinin güvenliği, sitenizin kapanmaması ve aynı zamanda e-ticaret hukukuna uygun bir şekilde satış yapabilmeniz için profesyonel e-ticaret paketlerini kullanmanız gerekmektedir.

Ücretsiz Demo Talebi ve Referans Yöresel Ürünler Sitesi

Neticaret e-ticaret paketleri ve Negrafik ile birlikte yapılmış olan referans yöresel ürünleri sitesi için bursayoresel.com adresini ziyaret edebilir bununla birlikte Ücretsiz Demo Talebi‘nde bulunarak e-ticaret uzmanlarımız ile birlikte sistemi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.