Ticaret Yapmak İstiyorum

Günümüzde artık bütün ürünler internet üzerinden satılabiliyor. Birçok şirket fiziksel mağazasını kapatarak işini internete taşımış durumda. Gerek insanların teknolojiye yönlenerek online alışveriş yapmaya eğilimi, gerekse de bir çok masraftan muaf olunduğu için e-ticaret siteleri üzerinden satılan ürünlerin uygun olması elektronik ticaret sektörüne yönelimi artıran sebepler arasında yer alıyor.

Son iki yıla bakıldığında ise e-ticaret sektöründe inanılmaz bir büyüme gözleniyor. İnternet ve tablet bilgisayar, akıllı cep telefonu gibi cihazların kullanımının da artması elektronik ticareti tetikliyor. Başta alışveriş için zamanı olmayan müşteriler ve internet üzerindeki avantajları kaçırmak istemeyen tüketiciler, akıllarına olan ürünleri internet üzerinden satın alıyor. Kargo hizmetlerinin hızlanması ve en uzak mesafeye dahi 24 saatte ürünü gönderebilmesi de e-ticaret hacminin artmasına katkıda bulunan gelişmeler arasında.

İnternette Ticaret Yapmak İstiyorum

İnternette ticaret yapmak istiyorum diyorsanız eğer Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak sorunsuzca bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. 14 yıllık tecrübesi ve Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. garantisi ile geliştirilmekte olan Neticaret e-ticaret sistemleri sayesinde sadece 1 iş günü içerisinde işletmenize özel sanal mağazanızın kurulmasını sağlayabilirsiniz.

E-ticaret Paketlerinin Ayrıcalıkları Nelerdir

Neticaret e-ticaret paketini kullandığınız takdirde yönetim panelli sanal mağazanız hazır bir şekilde sizlere teslim edilir. Havale, eft ve kargoya kapıda ödeme sistemleri hazır bir şekilde sistem içerisinde sunulmuştur. Kredi kartı ile tahsilat yapmak istediğinizde bankalardan alacağınız sanal posların ya da Payu, ipara, paypal, paynet gibi alternatif ödeme sistemlerinin kurulumu sorunsuzca yapılabilmektedir. Türkiye’de aktif olarak çalışan bütün bankaların sanal pos kurulumu aynı gün içerisinde yapılabilmektedir.

Yönetim paneli kolay ve rahat anlaşılacak bir şekilde tasarlanmıştır. Yönetim paneli sayesinde verilen siparişlerin takibi anlık olarak yapılabilmekte, üye takibi gerçekleştirilebilmekte, ödemeler ile ilgili raporlar çıkartılabilmekte, kargo takibi yapılabilmektedir. Ürün, sayfa, kategori, resim, video, marka kısacası sitenize ekleyeceğiniz bütün içeriklerin işlemleri yönetim paneli üzerinden gerçekleştirilmektedir. Geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde Neticaret tarafından sizlere sunulan 500+ temanın yanında kendinize özgü e-ticaret tasarımınızı da kullanma şansınız bulunmaktadır. Dilerseniz bir tasarımcı ile dilerseniz de Negrafik e-ticaret tasarım ekibi ile bu değişikliği yapabilirsiniz.

E-ticaret Paketlerinin Diğer Özellikleri

Her ne kadar Neticaret e-ticaret sistemlerinin yazı ile özelliklerini anlatmaya çalışsak da online bir şekilde sistemi incelemeniz daha faydalı olacaktır. Hangi parametrelerin kullanıldığı, hangi özelliklere sahip olduğu ve sahip olunan sistem içerisindeki bütün ayrıcalıkları ücretsiz test etme şansınız bulunmaktadır. Ücretsiz demo talebi’nde bulunarak e-ticaret paketlerini inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Okumanızda Fayda Var

Kullanılan e-ticaret sisteminde uluslar arası güvenlik önlemlerinin kesinlikle kullanılması gerekir. Ticaret yapmak istiyor ve bu isteğinizi internet üzerinden e-ticaret olarak tercih ediyorsanız kullanacağınız yazılımın ödeme sayfaları ve sitenin kullanılacağı sunucularda 128 bit SSL şifeleme, Firewall, IPS, IDS ve Raid5 önlemlerinin alınmış olması gerekir. Neticaret e-ticaret paketleri ile kurulan bütün siteler Eçözüm Bilgi Teknolojiler A.Ş. tarafından garantilenmektedir.

Ticareti internet üzerinden kendi sanal mağazam aracılığı yapmak istiyorum ancak zorluklarını da öğrenmek gerekir diyorsanız eğer bilgi sahibi olabilmek için “ E-ticaret yapmak istiyorum zor mudur ” konu başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.