Profesyonel B2C ve B2B  E-Ticaret Çözümleri | Neticaret Gold ®

Profesyonel B2C ve B2B E-Ticaret Çözümleri | Neticaret Gold ®

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. kurulduğu 2001 yılından beri e-ticaret ve e-tahsilat sektörlerinde hizmet sunmaktadır. Zamanla büyüttüğü uzman kadrosu ve kendi öz kaynaklarıyla sektördeki ihtiyaçlara yönelik profesyonel yazılımlar geliştirmekte ve çözümler sunmaktadır. Yüzlerce müşterisine aktif olarak çözümler sunan Eçözüm, Neticaret Gold markasıyla profesyonel olarak B2C, B2B E-Ticaret ve özel proje hizmetlerini devam ettirmektedir.

Neticaret Kurumsal E-Ticaret Çözümleri

beko ana bayi kılıçlar mobilya b2b e-ticaret gold basic tasarım ürününü kullanmaktadır

e-ticaret beko ana bayi e-ticaret tasarım hizmeti

E-Ticaret Kurumsal çözümlerimiz kapsamında, ürünlerini ve hizmetlerini internet üzerinden son kullanıcılara gösterip ve satmak isteyen müşterilere özel e-ticaret projeleri geliştirilmektedir. Tasarımlar müşterinin seçtiği ücretli veya ücretsiz şablonlar üzerinden geliştirilmekte, müşterinin istekleri doğrultusunda grafik düzenlemeler yapılmaktadır.

E-Ticaret siteleri %100 mobile uyumlu (responsive) olarak dizayn edilmekte ve akıllı seo altyapısıyla donatılmaktadır. Tüm bu çalışmalar arama motorları tarafından kolayca tanınıp ön plana çıkmanız için özenle ve kusursuzca yapılmaktadır.

Kurumsal çözümlerimizi detaylı incelemek için tıklayınız.

Neticaret B2B E-Ticaret Çözümleri

tez elektronik pazarlama b2b e-ticaret altyapısını kullanmaktadır

e-ticaret everox tez elektronik pazarlama b2b e-ticaret hizmeti

Neticaret B2B E-Ticaret çözümleri müşterilerine ve bayilerine ürünlerini satmak isteyen firmalar için geliştirilmiştir. Logo ve Eta kullanıcıları başta olmak üzere tüm ERP kullanıcıları için özelleştirilmiş yazılım paketleridir.

Neticaret GOLD B2B çözümleri ile ürünleriniz, siparişleriniz ve ödemeleriniz otomatik olarak muhasebe programlarınıza entegre olur. Bayileriniz cari ekstrelerini kendi hesapları ile bağlanarak b2b yapınız üzerinden otomatik olarak görüntüleyebilir.

Çoklu mağaza modülü ile birçok bayi tanımlaması yapabilir, çoklu dil seçeneğiyle farklı dillerde de web sitenizin versiyonlarını yayınlayabilirsiniz. Üstün yetenekler ile daha bir çok özelliği içerisinde barındıran Neticaret Gold  B2B E-Ticaret çözümleri ile e-ticaretinize yön verebilirsiniz.

B2B çözümlerimizi detaylı bir şekilde incelemek için tıklayınız.

E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.