Pet Shop Ürünleri Online Satış Sitesi Açmak

Pet Shop Ürünleri Online Satış Sitesi Açmak

Türkiye’de hayvan severler ve onlara bağlı olarak evcil hayvan besleme sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Bu durumun bir sonucu olarak pet shop ürünlerinin satışında da artışlar gözleniyor. Ancak her yerde pet shop bulmak ve istenilen ürünü almak mümkün değil. Teknolojinin gelişmesi internet kullanımının artmasının yanı sıra yukarıdaki sebeplerden dolayı; insanlar bir ürün satın alacakları zaman internette o ürünü satan sitelerin araştırmasını yapıyorlar. 

İnternette pet shop ürünlerinin ciddi bir arama hacmi var. Ancak online satış siteleri potansiyeli karşılayamayacak kadar az. Fiziksel mağazanız mevcut ve pet shop ürünleri satışı yapıyorsanız eğer, kendi sanal mağazanızı (e-ticaret sitenizi) açarak bu ürünlerinizi internet üzerinden satışa sunabilirsiniz. Bu sayede yoğun bir şekilde gözlenen kullanıcı talebini karşılayarak fiziksel mağazanızda yapılan satışların çok daha fazlasını sanal mağazanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Pet Shop Ürünleri Online Satış Sitesi Nasıl Kurulur

İnternette pet shop ürünleri satışı yapabilmek için profesyonel bir e-ticaret yazılım alt yapısı kullanmanız gerekir. Çünkü profesyonel e-ticaret yazılım paketleri e-ticaret hukukuna uygun bir şekilde geliştirilmekte olan ve internette satış yapabilmeniz için gerekli bütün ihtiyaçlarınızı sizlere sunan sistemlerdir. 1 iş günü içerisinde açılan ve istenirse profesyonel bir tasarıma sahip olunabilen Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte sizlerde e-ticaret sektöründe yerinizi ayırabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Ayrıcalıkları Nelerdir ?

✓ Alan adı, hosting hizmeti, e-ticaret yazılımı ve tasarım bir arada sunulmaktadır. Sizlerin ekstra bir işlem yapmanıza ya da ekstra bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. E-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde sunulmaktadır.

✓ Aynı gün içerisinde açılan sanal mağazanız üzerinden Havale, EFT, kredi kartı ve kargoya kapıda ödeme seçenekleri ile satış yapabilirsiniz.

✓ Sahip olunan özel yönetim paneli aracılığı ile alınan bütün siparişlerin takibi yapılabilmekte ve aynı zamanda istenilen bütün istatiksel raporlara ulaşılabilmektedir.

✓ Alınan siparişler otomatik olarak ERP/Muhasebe programlarına işlenebilmektedir.

✓ Mail ve telefon üzerinden sürekli teknik destek sağlanmaktadır.

✓ Alınan ileri teknoloji güvenlik önlemleri sayesinde e-ticaret sitenize gelebilecek olan bütün saldırı ve tehditlerin önüne geçilmektedir. Ödeme sayfaları 256bit SSL şifreleme sistemleri ile sunucular ise Firewall, IPS, IDS ve RAID5 teknolojileri kullanılmaktadır.

Pet Shop Sitesi Üzerinden Nasıl Satış Yapılır

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte anahtar teslim bir şekilde açılan sanal mağazanıza ürünlerinizi eklemeye başlarsınız. Resimleri, açıklamaları, detayları, stok bilgisi ve fiyatları ile eklenen ürünler arama motorlarına eklenmeye başlayacaktır. Zamanla, gerek e-ticaret uzmanlarımızdan gerekse de araştırarak öğreneceğiniz reklam ve tanıtım çalışmaları ile markanızın internet ortamında bilinilirliğini arttırmaya başlarsınız. Artık tek yapmanız gereken şey gelen siparişleri kontrol ederek anlaşılacak bir kargo firması ile alınan ürünleri adreslerine teslim etmektir. Kargo firmaları arasında yer alan UPS kargo ile özel bir anlaşmamız bulunmaktadır.

Online Satış Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi

Pet shop online satış sistemi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir veya Ücretsiz Demo Talebi göndererek sistemi online bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Pet Shop Sitesi Üzerinden Neler Satılır

Pet shop üzerine internette en çok satılan ürünler kedi, köpek, kuş, balık, ginepig, tavşan, hamster, sürüngen hayvanların ihtiyacı olan mama, kum, konserve maması, oyuncak, tasma, sağlık – bakım ürünleri, yatak, kafes, tarak, fırça, vitamin, bakım ürünü, gaga taşı, suluk, yemlik, yuva, yem, akvaryum ürünleri ve diğer bütün gerekli ürünlerin satışı yapılabilmektedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.