Oto Lastik Malzemeleri Online Satış Sitesi Açmak

Otomobil lastiği, jant bakımı ve benzeri ürünlerin satışının yapıldığı bir fiziksel mağazaya sahip iseniz, ürünlerinizi aynı zamanda internet üzerinden de satışa sunabilirsiniz. Hem firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz hem de online sipariş alabileceğiniz sitenize sayesinde sadece bulunduğunuz bölgeye değil aynı zamanda internette otomobilleri için ürün satın almak isteyen potansiyel müşterilere de ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Neticaret e-ticaret sistemlerini kullanarak oto lastik ve jant bakım ürünlerinizi, varsa sınırsız sayıda giriş yapabileceğiniz diğer bütün ürünlerinizi kendinize ait olacak olan sanal mağaza üzerinden pazarlayabilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketleri ile açacağınız online satış sitenizi yönetebilmeniz için herhangi bir yazılım ya da donanım bilgisine sahip olmanıza gerek bulunmamaktadır. Kolay ve rahat yönetilebilir admin paneli sayesinde, verilecek olan kısa bir eğitimin ardından satmakta olduğunuz ürünlerinizi sitenize ekleyebilir ve aynı iş günü içerisinde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Bayileriniz de Sizin Online Satış Sitenizi Kullanabilir

Bayiniz mevcut ise, işletmenize özel olarak açılmış olan sitenizi onlarında kullanarak satış yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bayilerinize özel yetkilendirmeler verebilirsiniz. Her bayinizin tek tek fiziksel pos alması yerine kendi satış siteniz üzerinde kullanacağınız sanal posların web servis özelliği sayesinde bayileriniz tarafından da kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Bir Sanal Mağazaya Sahip Olacaksınız

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan sanal mağazalar geliştirilebilir tasarım özelliğine sahiptir. Bu sayede herhangi bir grafiker yardımı ile ya da Neticaret bünyesinde bulunan ve profesyonel e-ticaret tasarım ekibi Negrafik ile ideal ve hayalinizde bulunan tasarımların sitenize uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Negrafik e-ticaret tasarım örneklerine https://www.neticaret.com.tr/grafik/ adresinden bakabilirsiniz.

Oto Lastik ve Jant Bakım Satış Sitenizin Özellikleri Hakkında

Ürünlerinizi satışa sunacağınız siteniz için özel bir alan adı alınmakta, ve ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile korunmakta olan sunucuda barındırılmaktadır. Ardından 2001 yılından itibaren binlerce işletme tarafından kullanılmakta olan ve aynı zamanda her zaman kendisini güncelleyen Neticaret e-ticaret paket yazılımı sitenize entegre edilmektedir. Kullanacağınız online ödeme sistemleri belirlendikten sonra (kredi kartı, havale, eft, tahsilatlı kargo) sitenizi ürünlerinizi görsel, fiyat, detay ve diğer bilgileri ile eklemeye başlayabilirsiniz. Sitenizden göndereceğiniz ürünleri online kargo sistemi sayesinde anlık olarak takip edebilmektesinizdir. Müşterilerinize yeni ürünleriniz, kampanyalarınız ve indirimleriniz hakkında toplu mail ya da sms gönderimleri yapabilirsiniz. Bayiye özel giriş alanı oluşturabilir ve istediğiniz yetkilendirmeyi verebilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketlerinin ödeme sayfalarında özel olarak 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Xml ürün ekleme özelliği sayesinde Excel dosyanız ile ya da direk olarak tedarikçi firmanızın ürünlerini toplu bir şekilde sitenize ekleme şansınız bulunmaktadır. Yönetim paneli sayesinde online sipariş takibi yapabilmekte, işlem raporlarını çıkartabilmekte ve aynı zamanda online satış sitenizi muhasebe programları ile entegre edebilmektesinizdir.

Oto Lastik Malzemeleri Online Satış Sitesi Açmadan Önce Demo

Online satış sitenizi açmadan önce Neticaret e-ticaret paketlerini inceleme şansına sahipsinizdir. Ücretsiz demo talebinde bulunarak hem sahip olacağınız yönetim panelinizi hem de sitenizi inceleyebilir ve profesyonel e-ticaret uzmanlarına aklınıza takılan soruları sorarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz demo talep formu için sayfanın sağ üst köşesindedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.