Organik Ürünler İçin Online Satış Sitesi Açmak

Organik Ürünler İçin Online Satış Sitesi Açmak

Son bir kaç yıldır organik ürünlerin pazarı büyük bir ivme ile artmış durumda. Bahsetmiş olduğumuz artış da her geçen gün devam ediyor. Bu durumda organik ürünlerin internet üzerinden aranma ve satın alım işlemleri de teknolojiye paralel olarak artıyor. Organik ürünlerin satıldığı mağaza sayısı az olduğu için bu ürünlerin alımları internette bulunan alışveriş siteleri aracılığı ile yapılıyor. 

Organik ürünler satan bir işletmeniz var ve işlerinizi büyütmek istiyorsunuz. Bu isteğinizi, fiziksel mağazanızda yaptığınız satışların yanı sıra internet üzerinden satışlara yönlenerek ve online tüketicilere ulaşarak yerine getirebilirsiniz. Peki organik ürünler için online satış sitesi nasıl açılır öğrenmek ister misiniz ?

Organik Ürünler İçin Online Satış Sitesi Açmak

Organik ürünlerinizi internet üzerinden satışa sunabilmeniz için e-ticaret sistemlerini kullanmanız gerekir. Bir diğer bilinen adı ile elektronik ticaret sistemleridir. Hiç bir yazılım, tasarım, internet, donanım bilginiz dahi olmasa sizlere sunulan yazılım paketleri sayesinde internette satış yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik internette satış yapabilmeniz için gerekli bütün prosedürler bir arada ve tek bir pakette sizlere sunulmaktadır. 1 iş günü içerisinde alışveriş siteniz hazır hale getirilir ve sorunsuzca satış yaparsınız. Şimdi dilerseniz organik ürünlerinizi internette satışa sunarken hangi adımların izlendiğini tek tek anlatalım.

Organik Ürünler Satış Sitesi Nasıl Kurulur

Online satış sitesi açmaya karar verdiğinizde Neticaret tarafından sisteminiz kurulmaya başlanır. İlk olarak istemiş olduğunuz alan adı alınır. Ardından ileri teknoloji güvenlik önlemlerinin alındığı sunucularda siteniz barındırılmaya başlanır. E-ticaret yazılım paketi sisteme yüklenir. Bu pakette sitenizi yönetebileceğiniz özel bir yönetim paneli oluşturulur. Siteniz internet üzerinden havale/eft, kargoya kapıda ödeme yöntemlerine açıktır. Kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız eğer bankalara sanal pos başvurusu yapmanız gerekir. Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde sitenize entegre edilebilmektedir.

E-ticaret uzmanlarımız tarafından sitenizi nasıl yöneteceğiniz profesyonel bir şekilde özel eğitimler ile sizlere anlatılmaktadır. Bu eğitimlerin ardından organik ürünlerinizi görselleri, fiyatları, stok durumları, açıklamaları ve detay bilgileri ile sitenize ekleyebilir ve online sipariş almaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız tanıtım ve reklam çalışmalarının ardından internet üzerinden organik ürün satın almak isteyen tüketicilere hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Organik ürünlerin satışının yapıldığı ve Neticaret bünyesinde bulunan Negrafik ekibi tarafından tasarlanan referans siteye ulaşabilmek için buraya tıklayabilir, Neticaret’in diğer referansları için E-ticaret Siteleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketlerini test etmek isterseniz Ücretsiz Demo Talebi‘nde bulunabilir ya da 0 212 256 60 00‘ı arayarak e-ticaret uzmanlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Organik Ürünler Sitesi Üzerinden Neler Satışa Sunulabilir ?

Şu anda organik ürünler ile ilgili internet üzerinde yapılan aramalara bakıldığında en çok aramanın manav, süt ürünleri, şarküteri, kahvaltılık ürünler, tatlılar, yöresel gıdalar, kuru gıda – baharat, yörsel içeçekler, salça gibi ürünler başı çekmektedir. Yani peynir, yoğurt, tereyağ, süt, pastırma, sucuk, kavurma, sosis, salam, reçel, bal, pekmez, tahin, lokum, baklava, helva, mantı, kebap, höşmerim, tarhana, bakliyat, kuru yemiş, baharat, kahve, çay, şıra, süt, sahlep, turşu, salça ve benzeri ürünlerin satışı internet üzerinden yapılabilir.

Organik Ürünler İçin Profesyonel Tasarımda Online Satış Sitesi Açmak

Neticaret bünyesinde bulunan Negrafik ekibi ile birlikte isteğiniz yani hayal ettiğiniz site tasarımını online satış sitesine uygulama şansınız bulunmaktadır. Yüzlerce tasarıma imza atan Negrafik ile yapacağınız bir toplantının ardından ideallerdeki tasarıma profesyonel e-ticaret yazılım paketiniz ile birlikte sahip olabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Özellikleri Nelerdir ?

✔ Alan adı, hosting, tasarım, yazılım, güvenlik, teknik destek, entegrasyon, ödeme sistemleri, eğitim ve diğer bütün hizmetler tek bir paket içerisinde anahtar teslim sunulmaktadır.

✔ Açılan siteler 256Bit SSL şifreleme, Firewall, IPS, IDS, Raid5 ve sistem yönetici ekibi tarafından alınan ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmaktadır.

✔  Sahip olunan yönetim paneli sayesinde sitenize kimler girmiş, satış raporları neler, en çok satılan ürünler, ürün ekleme çıkarma, SEO yönetimi, ödeme tipleri belirleme, ana sayfa ve ürün sayfaları yönetimi, grafiksel raporlar, satış marjının istenen parametreye göre çıkartılması, siteye üye olan ve ürün satın alan kullanıcılar kısacası 14 yılın vermiş olduğu tecrübe sayesinde işletmelerin bütün istekleri doğrultusunda geliştirilmiş olan her istatistiğe ulaşabilirsiniz.

✔ Arama motoru optiğmizasyonu, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya optimizasyonu (SEO, SEM, SMO) eğitimleri ile birlikte internet üzerinden en etkili satış tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Organik ürünleriniz için açacağınız online satış sitesinin sahip olması gereken diğer bütün özellikleri ancak sistemi inceleyerek ve e-ticaret uzmanlarımıza aklınıza takılan soruları sorarak öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan demo talebi sayesinde sistemi dilerseniz e-ticaret uzmanlarımız ile birlikte dilerseniz de sizler online olarak test edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.