Online satış sitesi kurmak ne kadara mal olur, kaç paradır

E-ticaret paketleri internette online satış yapılabilmesi için geliştirilmiş olan ve dijital pazarlama gereçlerinin tamamını bir arada sunabilen paketlerdir. E-ticaret paketleri kullanılarak ekstra bir çalışma yapılmasına gerek kalmadan, rahat ve hızlı bir şekilde internet üzerinden satış yapılabilmektedir. Bu makalede en sık sorulardan iki tanesi olan “Online satış sitesi kurmak ne kadara mal olmaktadır” ve Online satış sitesi kurmak kaç paradır” sorularının cevapları Neticaret e-ticaret paketlerinin özellikleri ile birlikte verilecektir.

Neticaret e-ticaret paketleri, başta güvenlik ve kullanılan ileri teknolojiler ile birlikte internette rahat ve aynı zamanda hızlı bir şekilde online ticaret yapabilmenizi sağlayan paketlerdir. Ödeme sistemleri, yönetim panelleri, geliştirilebilir tasarım özellikleri, sınırsız destek ve anahtar teslim e-ticaret sistemleri sayesinde mağazanızda bulunan ürünlerin kolayca internet üzerinden satabilmenizi sağlamaktadır. Şimdi dilerseniz e-ticaret paketlerinin sahip olmuş olduğu özelliklerden biraz bahsedelim.

Neticaret E-ticaret Paketleri ile Birlikte Sunulan Özellikler

B2B ve B2C e-ticaret yazılım hizmetleri sunulmaktadır. 300 GB ile 1,2 TB arasında değişiklik gösteren trafik ve aynı zamanda 5GB ile 50GB arasında web alanına sahip olunmaktadır. Açılan bütün e-ticaret sitelerinin ödeme sayfaları 128bit SSL şifreleme sistemleri ile güvenlik altına alınmaktadır. Plus, Perfect ve Premium paketlerde sınırsız sayıda ürün girişi yapılabilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketlerinin yönetim paneli üzerinden toplu mail gönderimleri yapılabilir. Sitenizden daha önce ürün almış ya da sitenize üye olmuş tüketicilere yeni ürün tanıtımları ya da bültenlerini online olarak gönderme şansınız bulunmaktadır. Muhasebe programları ile entegre bir şekilde çalışabilir. Hızlı alışveriş olanağı sunduğu gibi çoklu fiyat ve mobil ödeme seçeneklerine de sahip olabilirsiniz.

Perfect ve Premium paketlerde indirim çeki ve kupon eklentileri kullanılarak müşterilerinize belirlemiş olduğunuz fırsatları sunabilirsiniz. 360 derece fotoğraf eklemesi yapabildiğiniz gibi 3 saatlik SEO ve SEM eğitiminden de faydalanabilirsiniz. Online satış sitenizi profesyonelce yönetebilmeniz için özel olarak eğitimlere katılabilirsiniz. Aynı zamanda Neticaret garantisi altına alınan siteniz ve telefon üzerinden sürekli destek alabilirsiniz.

Online Alışveriş Siteniz Güven Altında

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan e-ticaret siteleri özel güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılmaktadır. Ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanıldığı gibi, sahip olunan sunucularda Firewall, IPS, IDS ve RAID5 uluslar arası geçerliliği olanlar sistemler sayesinde, tehdit, saldırı ve veri kayıplarının önüne geçilmektedir.

Sınırsız Sayıda Sanal Pos ve Online Ödeme Sistemleri Kurulumu

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte kurulan e-ticaret sitelerinize Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları  entegre edilebilmektedir. Aynı zamanda alternatif online ödeme sistemlerinin (Paypal, İpara, Payu, Paynet vb.) entegrasyonu sorunsuz bir şekilde sağlanabilir. 3D sanal pos kurulumlarınız yapılabildiği gibi kullanmak istediğiniz diğer online ödeme sistemlerinin de kurulumları da yapılabilir.

Yönetim Paneli Üzerinden Neler Yapabilirsiniz

E-ticaret sistemleri bir yönetim paneli bir de müşterilerinizin girmiş olduğu sanal mağazanızdan oluşmaktadır. Yönetim paneli sayesinde bütün takip işlemleri gerçekleştirilebildiği gibi site üzerinde istenilen değişikliklerde yapılabilir. Online olarak haber, banner, anket ve sitenizin bütün alanlarını yönetebildiğiniz gibi geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde herhangi bir grafiker ya da Negrafik ekibine başvurarak istediğinize ve hayallerinize uygun e-ticaret tasarımları sitenize uygulanabilmektedir.

Yönetim paneli üzerinden sipariş takibi yapılabilmekte, ziyaretçi defteri ve ürünlere gelen yorumlar yönetilebilmekte, cari hesap takibi yapılabilmekte, online ürün yönetimi gerçekleştirilebilmekte, sınırsız sayıda kategori ve ürün eklenebilmekte, online kargo takibi ve desi bazında kargo yönetimi yapılabilmekte, bayiye ve çalışanlara özel yetkilendirmelere verilebilmekte, kısacası bir online satış sisteminde olması gereken bütün özellikler bir arada sunulmaktadır. İnternette online satış yapabilmeniz için gerekli bütün yazılım, tasarım, güvenlik, destek, ödeme sistemi, yönetim panel, eğitim, sosyal medya ve arama motoru optimizasyon eklentileri ile birlikte eğitimleri sizlere tek bir paket içerisinde sunulmaktadır.

Online Satış Sitesi Kurmanın Maliyeti Ne Kadar dır ?

Makalenin başında belirtilmiş olan ve e-ticaret siteleri hakkında en fazla arama hacmine sahip olan “Online satış sitesi kurmak ne kadara mal olmaktadır” ve Online satış sitesi kurmak kaç paradır” sorularının cevabına E-ticaret Paketleri sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz bir şekilde bu sistemi test etmek isterseniz “Ücretsiz Demo Talebi’nde bulunabilir ve Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı Neticaret e-ticaret uzmanları ile birebir konuşma ve e-ticaret sistemini inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.