Online Satış Sistemi

Eçözüm tarafından geliştirilen Neticaret online satış sistemi ile 1 iş günü içerisinde sanal mağazanız hazır hale getirilmektedir. Sahip olduğunuz ya da tedarik ettiğiniz ürünleri, işletmenize özel olarak açılmış olan e-ticaret sitenize üzerinden satışa sunabilmektesinizdir. Sadece bulunduğunuz bölgeye hizmet vermekle sınırlı kalmayıp sanal ortamda ürünlerinizi satın almak isteyen bütün tüketicilere ulaşabilirsiniz.

Neticaret online satış sistemi kolay ve rahat kullanıma sahiptir. Alacağınız çok kısa bir eğitimin ardından kendi sanal mağazanızı profesyonel bir şekilde yönetebilmektesinizdir. Ürünlerinizi online satış sitenize ekler, internette bulunan tüketicilere ulaşabilmek için e-ticaret uzmanları tarafından verilen tavsiye çalışmaları uygular ve bu sayede ürünlerinizi tanıtmaya başlarsınız. Siteye gelen tüketiciler beğendikleri ürünleri satın almak istediklerinde sizlerin sunmuş olacağı ve Neticaret e-ticaret paketlerinde altyapısı hazır olan ödeme sistemlerini kullanırlar. Sipariş verilir. Ürün siparişi verildiği anda yönetici panelinize bir bildirim düşer. Bu bildirim sayesinde online satış sitenizden ürün alan tüketici ile irtibata geçer ve ilgili ürünü verilen adrese gönderebilmek için kargolarsınız. Online satış sisteminin kısaca mantığı budur.

Neden Neticaret Online Satış Sistemi

Neticaret Eçözüm tarafından 13 yıldır geliştirmekte olan ve internette ticaret yapabilmeniz için her türlü ayrıntıyı düşünen bir yazılım sistemidir. Kolay kullanıma sahip bir yönetim paneli bulunmakta ve online satış sitenize anahtar teslim bir şekilde işletme sahibine verilmektedir. Neticaret profesyonel e-ticaret sistemleri Eçözüm tarafından garanti altına alınmakta ve minumuma indirilmiş olan sıkıntılar e-destek ekibi sayesinde anında çözüme kavuşturulmaktadır. Bu sayede internette güvenli ve hızlı bir şekilde satış yapmanız sağlanmaktadır.

Neticaret Online Satış Sisteminin Ayrıcalıkları

Daha önce online satış sitesi açmamış olabilir ve bu konu hakkında herhangi bir fikir sahibi olamayabilirsiniz. Neticaret’in en büyük ayrıcalığı hiçbir yazılım, donanım ya da internet bilgisine sahip olmasınız bile profesyonel bir şekilde online ticaret yapabilmenizi sağlamasıdır. Belirlemiş olduğunuz alan adı e-ticaret yazılım uzmanları tarafından alınarak ileri derece güvenli sunucularda barındırılmaktadır. Ödeme sayfaları özel olarak 128bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınır. Sitenize Neticaret yazılım paket kurulur. Kullanacağınız ödeme sistemleri (Kredi Kartı, Havale – EFT, Tahsilatlı Kargo) belirlenir ve sitenize entegrasyonları sağlanır. Bu ödeme sistemleri kullanabilmeniz için gerekli olan prosedürler e-ticaret uzmanları tarafından sizlere aktarılır. Ardından kısa bir yönetim paneli eğitimi verilir. Bu noktadan sonra internete ürünlerinizi ekleyebilir ve talep eden müşterilerinize satış yapmaya başlayabilirsiniz. İnternette daha sağlıklı ve daha çok müşteriye ulaşabilecek şekilde satış yapabilmeniz için e-ticaret uzmanlarımız tarafından özel olarak SEO – SEM (Arama Motoru Optimizasyonu – Arama Motoru Reklamcılığı) eğitimleri verilmektedir.

Neticaret Online Satış Sisteminin Genel Özellikleri

Yönetim paneliniz sayesinde sitenizin ara yüzünü dilediğiniz gibi yönetebilmektesinizdir. Sipariş yönetimi, üye kontrolü, satışlar ve cirolara profesyonelce hazırlanmış olan yönetim paneliniz sayesinde ulaşabilmektesinizdir. Müşterilerinize aylık olarak toplu mail gönderimleri yapabilmekte, xml ürün entegrasyonu özelliği sayesinde toplu bir şekilde sitenize ürün eklemesi gerçekleştirebilmekte, saatlik bazda göndermiş olduğunuz kargoları takip edebilmekte, sitenizde ERP cari ve sipariş entegrasyonu sağlayabilmektesinizdir. Kısacası ürünlerinizi pazarlayabilmeniz için gerekli bütün ayrıntılar Neticaret online satış sistemi geliştirilirken düşünülmüş ve en rahat bir şekilde internette ticaret yapmanız sağlanmıştır. Neticaret online satış sisteminin özellikleri yukarıda anlatılan özelliklerle sınırlı değildir. Dilerseniz https://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri sayfasına giriş yaparak sahip olacağınız diğer bütün özelliklere ayrıntılı olarak bakabilirsiniz. Detaylı karşılaştırma tablosu sayesinde paket özelliklerinin detaylarına inebilirsiniz.

Online Satış Sistemini Ücretsiz Deneyin

Neticaret online satış sistemini ücretsiz olarak test edebilir yönetim paneli üzerinden hangi özelliklere sahip olduğunu online olarak görebilirsiniz. Aşağıda bulunan Ücretsiz Demo Talebi butonuna tıkladıktan sonra sizlerden istenen kısa bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.