Online Photoshop Editör – E-ticaret ürünlerinizin görselleri için

E-ticaret sitelerine eklenen ürün görsellerinin kalitesi direk olarak satışları arttırıcı etkiye sahip unsurlar arasında yer almaktadır. Ürün görselleri üzerinde değişiklik yapabilmek, sitenize en uygun hale getirebilmek için ise bazı programların kullanılması gerekmektedir. Bu programların başında ise Photoshop programı gelir. Ancak bir grafiker ile çalışmıyorsanız Photoshop programını öğrenmek sizleri biraz zorlayabilir.

 Bu makalede ürünlerinizi daha şık ve kaliteli görseller ile tanıtabilmeniz için online olarak kullanabileceğiniz bir site tanıtılacaktır. Dünyada en çok kullanılan online photoshop sitesi Pixlr sayesinde sizlerde hızlı ve kolay bir şekilde ürünleriniz için çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde değişiklikler yapabilir ve size sunulan ayrıcalıklar sayesinde görsellerinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Bu sayede e-ticaret sitenize gelecek olan tüketicilerin ürün görselleri sayesinde daha net bir bilgi almasını sağlayabilir aynı zamanda sitenizi daha kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Online Photoshop Sitesi Pixlr

Online photoshop sitesi Pixlr üç ayrı moda sahiptir. Bu modlardan ilkinde Photoshop programında yapmış olduğunuz bir çok değişikliği yapabilmektesinizdir. İkinci moda ise resim üzerinde sizlere sunulmuş olan seçenekleri kullanarak direk olarak değişiklikler yapabilirsiniz. Örnek olarak fotoğrafları eskitebilir, farklı bir tonlamada kaydedebilirsiniz. Son modda ise resminizin backgroundunda yani arkasında saydam değişiklikler yapabilir tonlamaları ile oynayabilir ve yine sizlere sunulmuş olan özel alanlar sayesinde bir çok değişikliği online olarak ürün görselinize uygulayabilirsiniz.

1. Online Photoshop Pixlr Editör

Bilgisayarınızdan ya da herhangi bir UrL’den resim yükleyerek üzerinde değişiklik yapabileceğiniz editördür. Sol kısımda aynı Photoshop programında olduğu gibi araçlar kısmı bulunmaktadır. Resimlerinizi küçültebilir, istediğiniz yerini silebilir, renk değişikliği yapabilir, üzerine metinler yazabilirsiniz. Üst kısımda bulunan menüdeki özellikleri de kullanarak yine resminizi dilediğiniz gibi düzenleyebilmektesinizdir. Pixlr editörü öğrenmek ise oldukça kolay. https://pixlr.com/editor/adresine giriş yaptıktan sonra bir ürün görseli ekledikten sonra bu görsel üzerinden değişiklikler yapmaya başlayabilirsiniz.

2. Online Photoshop Pixlr Express

Online photoshop programının bir diğer özelliği ise Pixlr Express. Bu sayfayı kullanarak da direk olarak web cam sayesinde ürün fotoğraflarınızı çekebilir ve size sunulmuş olan çerçeve, renk değişikliği, özel efektleri kullanarak hızlı bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Sadece web cam üzerinden değil aynı zamanda url yolu ile de resim ekleyebilmektesinizdir. https://pixlr.com/express/ adresine giriş yaparak web cam üzerinden ya da url – bilgisayar kullanarak fotoğraf ekleyebilir ve fotoğrafınızın üzerinde size sunulmuş olan özellikleri kullanarak değişiklik yapabilirsiniz.

3. Online Photoshop Pixlr-omatic

Online photoshop programının bir diğer editörü ise O-matic. Bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz ya da direk olarak bilgisayar kameranızdan çekeceğiniz fotoğraflar üzerinde bir çok değişiklik yapabilirsiniz. Alt kısımda bulunan 3 şamalı yer sayesinde fotoğraflarınıza farklı renklerde efektler verebilir, ön plana o güne özel saydam resimler ekleyebilir ve farklı şekillerde otomatik olarak çerçeve oluşturabilirsiniz. Bu sayfayı incelemek ve daha fazla detay öğrenebilmek için https://pixlr.com/o-matic/adresine giriş yapabilirsiniz.

Ürün görsellerinizi ve sitenize eklediğiniz diğer görselleri online bir şekilde düzeltebileceğiniz Pixlr online photoshop sitesi sayesinde sizlerde daha efektif ve daha kaliteli resimleri kendiniz oluşturabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketleri ve Negrafik Ekibi

Neticaret bünyesinde bulunan Negrafik ekibi ile birlikte hayalinizde bulunan e-ticaret tasarımını gerçeğe dönüştürerek sanal mağazanıza uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Yapılacak olan kısa bir görüşme ve ardından toplantılar ile birlikte idealinizde bulunan renk uyumu, görselleri, yazı tipleri ve daha fazlası ile birlikte kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçinNegrafik E-ticaret Tasarım Ekibi.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.