İnternetten Gıda Ürünlerini Online Site Üzerinden Satmak İsteyenler

E-ticaret sektörünün vazgeçilmezleri arasına gıda sektörü de girmeye başladı. Türkiye’de gıda sektörü ve ürünleri üzerine mağazaları olan firmalar, ürünlerini aynı zamanda kendi sanal mağazaları üzerinden de pazarlamaya başladılar. Sanal mağazalarda yapılan satışlarda özel günler başta olmak üzere fiziksel mağazaların payı hızlı bir şekilde geriledi. İnsanlar teknolojiye daha kolay ulaşabilmesi ve her geçen gün gelişen internet sayesinde artık gıda ürünlerinin de alım ve satımları internetten yapılır oldu. Gıda sektöründe etkili bir şekilde yer alabilmek ve internet kullanıcılarına da ulaşarak ürünleri internette pazarlamak isteyenler kendi sitelerini özel tasarımları ile birlikte kullanmaya başladı.

İnternette online satış yapabilmek yani gıda ürünlerinizi pazarlayabilmeniz için ise kullanmanız gereken sistemlere e-ticaret paketleri adı verilmektedir. E-ticaret paketleri sayesinde hiçbir internet bilgisine dahi sahip olmasanız bile alacağınız çok kısa bir eğitimin ardından (3 saat) internette gıda ürünlerinizi profesyonel bir şekilde satışa sunabilmektesinizdir. Ürünlerinizi hiç zorlanmadan sanal mağazanıza ekleyebilmekte ve aynı zamanda yönetim paneli üzerinden siparişleri takip ederek internette sitenizi arayan müşterilerinize ulaşabilmektesinizdir.

Gıda Ürünlerini Online İnternetten Satmak

İşletme sahibi olan herkes profesyonel e-ticaret paketlerini kullanarak kendi siteleri üzerinden gıda ürünleri online satışa sunabilmektedirler. Online ödeme sistemleri, yazılım, donanım, tasarım diğer teknolojik ürünlerle gerçekleştirilen bilen bu işlemleri ise bir araya getiren sistemlere e-ticaret paketleri adı verilmektedir. Gıda ürünlerinizi internette maddi, manevi ve hukuki bir işlemle karşı karşıya kalmadan satabilmeniz için profesyonel elektronik ticaret paketleri kullanılmaktadır. İşletme sahibi ve satacak ürünü olan bütün gıda firmaları, fiziksel mağazalarının yanı sıra sanal mağazaları üzerinden de satışlarını gerçekleştirebilmektedir. Burada üzerine değinmek istediğimiz bir konu bulunmakta: Sanal mağaza, e-ticaret sitesi, online alışveriş sitesi ve elektronik ticaret sitesi kavramları aynı anlama gelmektedirler.

Gıda Ürünlerinin Online Satışı Nasıl Gerçekleştirilir

E-ticaret paketleri içerisinde gıda ürünlerinizin online satışını yapabilmeniz için bütün özellik ve ayrıcalıklar sizlere sunulmaktadır. İşletme sahiplerinin yapması gereken üç işlem bulunmaktadır. Bunlar satış yapılacak olan ürünlerde hangi online ödeme sistemleri kullanılacağı, ürünlerin fotoğraf – açıklama – fiyat ve diğer detayları ile siteye eklenmesi ve son olarak da internette tanıtım ve reklam çalışmalarının yapılmasıdır. Hazır eticaret siteniz anahtar teslim sizlere verilir. Tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. 1 iş günü içerisinde internette gıda ürünü satışı yapabileceğiniz hale getirilmektedir.

E-ticaret Paketlerini Online Test Etmek İstiyorum

İşletmeniz için hiç zorlanmadan ya da internet bilgisi olmadan sahip olup profesyonel bir şekilde kullanabileceğiniz e-ticaret sistemlerini online test edebilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da altta bulunan ücretsiz demo talebi formuna tıklayarak sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Neden E-ticaret Sitesi açmalı ?

Şu anda 35 milyona yakın internette kullanıcısı bulunmakta ve bu kullanıcıların yaklaşık olarak bir milyonu aktif olarak internetten alışveriş yapıyor. Sadece kendi bölgenizde bulunan insanlara değil aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesinden ürün siparişi alarak satışlar gerçekleştirebilmek için kurumsal bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Bayileri olarak bir firma iseniz ve online satış sitenizi tüm bayilerinize ve onların alt bayilerine de kullandırmak istiyorsanız yine Neticaret e-ticaret sistemleri ile bu isteğinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.