İnternette Boya Malzemeleri Satışı Nasıl Yapılır

İnternette boya ve badana malzemeleri yapabilmek için e-ticaret online alışveriş sistemleri kullanılır. Her evin, her işyerinin ve inşaatı bitmiş olan bütün mekanların badana (boya yapmak) yapabilmek için boya, fırça, rulo, koruyucu örtü gibi malzemelere ihtiyaçları bulunmaktadır. İnternetin ve teknolojinin hızla gelişmesinden dolayı bu malzemelerin satışları sanal ortamda da yapılabilmektedir.

Başta boyacılar olmak üzere evinde değişiklik yapmak isteyen insanlar bu malzemeleri satın alabilmek için internette arama yapmakta ve ödemelerini online yaparak ürünlerini satın almak istemektedirler. Ancak bu sektördeki e-ticaret site sayısının azlığı çoğu zaman ilgili talebi karşılayamamaktadır. Bu sebepten dolayı bu makalede boya malzemeleri satan işletmeler için online satış sistemi kurularak internette nasıl satış yapılabilir anlatılacaktır.

Boya Malzemeleri Satış Sitesi Açmak

İnternette boya malzemeleri satış sitesi açılabilinmesi için ilk gerekli şart şirket (işletme) ve ürün sahibi olunmasıdır. Bu prosedürlere uyan işletmeler Neticaret e-ticaret sistemlerini kullanarak internette satış yapabilmektedirler.

Neticaret E-ticaret Sistemi Nedir ?

Neticaret internette ticaret yapılabilmesi için bütün yazılım, donanım, tasarım, destek ve entegrasyon işlemlerini bir araya getiren ve anahtar teslim bir şekilde boya satış sitesi açılmasını sağlayan sistemlerdir. Neticaret e-ticaret sistemleri kullanıldığı takdirde hiçbir yazılım ya da internet bilgisi dahi olunmasa internette ürün satışı gerçekleştirilebilmektedir.

İnternette Boya ve Malzemelerinin Satışı Nasıl Yapılır ?

Neticaret e-ticaret sistemleri kullanılarak firmanıza uygun logo, renk ve tasarımlarda sanal mağazanız açılır. Sitenizin açılabilmesi için isteğiniz doğrultusunda bir alan adı (domain) alınır. Boya satış siteniz ileri derce güvenlik önlemleri ile donatılmış özel sunucularda barındırılmaya başlanır. Bu noktadan sonra yapılması gereken iki şey bulunmaktadır. Bunlardan ilki ürünlerin görselleri, detayları, fiyatları ve stok bilgileri ile birlikte siteye eklenmesi ve satış yapılabilmesi için internette tanıtım ve reklam çalışmalarının yapılmasıdır.

Hangi Ödeme Sistemleri Kullanılır ?

Mağazanızda bulunan boya, fırça, rulo, fırça sapı, tiner, koruyucular ve diğer bütün malzemelerinizin online satışını dilerseniz kredi kartı, dilerseniz havale – eft dilerseniz de kargoya kapıda ödeme sistemlerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme sistemlerinin kurulumu Neticaret e-ticaret ekibi tarafından sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve aynı zamanda uluslar arası güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Detaylı Bilgi Ve Demo Talebi

İnternette online boya satış sitenizi kurmak ve satışlarınızı tüm Türkiye’ye yapabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve Neticaret e-ticaret sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sistemi online olarak test etmek, yönetici panelinde sipariş alanını ve diğer yönetim alanlarını görebilmek ve demo site üzerinde değişiklikler yapabilmek için solda bulunan butona tıklayabilir ve sizden istenen kısa bilgileri doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.