Neticaret Gold B2B

Neticaret Gold B2B

E-Ticaret Nedir?

Kullanıcıların veya firmaların ürün ve hizmetlerini e-ticaret siteleri aracılığıyla online olarak müşterilerine satmalarına e-ticaret denir. E-Ticaret, yapısı ve kullanım şekli itibariyle B2B, B2C ve C2C olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Temel olarak bahsetmek gerekirse B2B bayiler arası satışı, B2C bayilerin kullanıcılara satışını ve C2C ise kullanıcıdan kullanıcıya olan satışı nitelendirmektedir.

B2B (Business to Business) Nedir?

Son kullanıcıya satış yapılan B2C ve C2C e-ticaret modelleri tekil kullanıcı sayısı daha fazla olduğu için daha çok duyulan ve etkin olarak kullanılan yöntemlerdir. B2B e-ticaret modelinde ise daha dar bir kesime seslenmesine rağmen, hem iş yapan firmalar arası işlem yükü hem de özel işlerlik açısından diğer e-ticaret modellerine göre daha etkin, kapsamlı ve teknik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle firmalar her geçen gün B2B’ye sistemlerini edinmek ve daha etkin kullanmak için yatırım ve çalışmalar yapmaktadırlar.

Neticaret Gold B2B Çözümleri

neticaret gold b2b çözümler

Neticaret Gold B2B Paket Özellikleri

B2B e-ticaretin her geçen gün önem kazanması üzerine ve B2B hizmeti sunmak isteyen isteyen firmaların istekleri doğrultusunda 16 yıllık e-ticaret tecrübesi ile Neticaret GOLD B2B paketleri geliştirilmiştir. Neticaret GOLD B2B çözümleri, tüm Logo, Eta ve diğer ERP kullanıcıları için oluşturulmuş ve eticareti üst seviyede yapmak isteyen, gerek müşterilerine gerek bayilerine ürün sunmak/satmak isteyen firmalar için yapılandırılmış aynı zamanda bütün hizmetleri kapsayan ekonomik paketlerdir.

Neticaret Gold B2B Paketlerinin başlıca özellikleri arasında Logo, Eta Cari Entegrasyonu bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde siparişleriniz otomatik olarak muhasebe programınıza entegre olur. Bayiler cari ekstrelerini kendi hesapları ile bağlanarak görebilirler.

Neticaret Gold B2B paketlerini kullanarak tamamen responsive olarak tasarlanmış ve profesyonel mobil görünüme sahip responsive temalar arasından istediğinizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Ayrıca büyük kolaylık sağlayacak ve tercih sebebi olan diğer bir özellik ise temaların %100 özelleştirilebilir olmasıdır. Temanızı dilediğiniz gibi özelleştirerek hayalinizdeki görünümü elde etmeniz mümkün.

Neticaret Gold Paketlerini ve tüm paket detaylarını incelemek için tıklayınız.

Ücretsiz demo talebi formunu doldurarak ürünümüzü ücretsiz test edebilirsiniz.

 

e-ticaret ücretsiz demo talebi

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.