Neden Neticaret Gold B2B?

Neden Neticaret Gold B2B?

E-Ticaret

Şahısların veya işletmelerin ellerindeki ürün veya hizmeti internet aracılığıyla kullanıcılara veya bayilere satmasına e-ticaret denir. E-Ticaret doğası gereği üç çeşide ayrılmaktadır. Bunlar B2B, B2C ve C2C. Temel olarak bahsetmek gerekirse bu üç model toptan, perakende ve son kullanıcıdan son kullanıcıya olarak sınıflandırılabilir.

E-Ticaret başlıca 2 ana başlık altında özetlemek gerekirse bunlar; B2C denilen şirketten tüketiciye yapılan ticaret ve B2B denilen şirketler arası yapılan ticaret olarak özetlenebilir.

B2B Nedir?

Genel anlamda e-ticaret, tanınma açısından B2C pazarı olarak daha çok bilinmektedir. Bunda temel etken, son kullanıcıya yani müşteriye yönelik olmasındadır. Bu nedenle daha çok insanı ilgilendirebilecek bir pazar alanıdır. Oysa B2B pazarı daha dar bir kesime seslenmesine rağmen, hem iş yapan firmalar arası işlem yükü hem de özel işlerlik açısından B2C´ ye göre daha etkin, kapsamlı ve teknik bir yapıya sahiptir.

Neticaret Gold B2B

neticaret gold b2b logo cari entegrasyonu, responsive tema

Neticaret Gold B2B Paket Özellikleri

B2B e-ticaretin her geçen gün önem kazanması üzerine ve B2B hizmeti sunmak isteyen isteyen firmaların istekleri doğrultusunda 16 yıllık e-ticaret tecrübesi ile Neticaret GOLD B2B paketleri geliştirilmiştir. Neticaret GOLD B2B paketler, tüm Logo kullanıcıları için oluşturulmuş ve eticareti üst seviyede yapmak isteyen, gerek müşterilerine gerek bayilerine ürün sunmak/satmak isteyen firmalar için yapılandırılmış aynı zamanda bütün hizmetleri kapsayan ekonomik paketlerdir.

Neticaret Gold B2B Paketlerinin başlıca özellikleri arasında Logo Cari Entegrasyonu bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde siparişleriniz otomatik olarak Logo’ya entegre olur. Bayiler cari ekstrelerini kendi hesapları ile bağlanarak görebilirler.

Neticaret Gold B2B paketlerini kullanarak tamamen responsive olarak tasarlanmış ve profesyonel mobil görünüme sahip temalar arasından istediğinizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Ayrıca büyük kolaylık sağlayacak ve tercih sebebi olan diğer bir özellik ise temaların %100 özelleştirilebilir olmasıdır. Temanızı dilediğiniz gibi özelleştirerek hayalinizdeki görünümü elde etmeniz mümkün.

Neticaret Gold Paketlerini ve tüm paket detaylarını incelemek için tıklayınız.

Ücretsiz demo talebi formunu doldurarak ürünümüzü ücretsiz test edebilirsiniz.

 

e-ticaret ücretsiz demo talebi

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-ticaret uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.