Online Motosiklet Yedek Parça ve Aksesuar Satış Sitesi Açmak

Yaz aylarında motosiklet kullanım sayıları artmaktadır. Bu artışa paralel olarak motosiklet yedek parçası, kask, eldiven, ceket, çanta, koruma, aksesuar ve bagaj ekipmanlarının sayısı da hız ve hız artış göstermektedir. Türkiye’de milyonlarca motosiklet sevdalısı vardır. Teknolojinin ve internet kullanımının artışı ve motosiklet pazarının bu büyüklüğü internet üzerinde yapılan motorsiklet yedek parça ve aksesuar aramalarının maksimumlara ulaşmasına sebep olmaktadır.

İnternette motosiklet yedek parça ve aksesuarlara olan talep günümüzde oldukça fazladır. Ancak bu talebi karşılayan e-ticaret sitesi (online satış sitesi) sayısı oldukça azdır. E-ticaret uzmanları tarafından hazırlanan bu makalede motosiklet yedek parça ve aksesuar satışı yapan işletmeler için ürünlerini aynı zamanda internet üzerinden nasıl satışa sunacakları ve kendilerine özgü bir online satış sitesi kurabilmeleri için neler yapmaları gerektiği anlatılacaktır.

Online Motosiklet Satış Sistemi

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte işletmelerinizde bulunan motosiklet yedek parça ve aksesuarlarınızı online internet üzerinden satışa sunabilirsiniz. İşletmenize özel olarak idealinizdeki tasarımınızı belirleyeceğiniz online satış sitenize bütün ürünlerinizi stok bilgileri ile birlikte ekleyebilir, siteniz üzerinden online sipariş alabilir ve sadece bulunduğunuz bölgeye değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye ürün gönderimleri yapabilirsiniz. Ürünlerinizi özel olarak hazırlayacağınız görselleri, kategorileri, fiyatları ve diğer bilgileri ile sitenize ekleyebilir ve yapılan satışlarınızda özel muhasebe kurulumları sayesinde cari ve ekstre entegrasyonlarını yapabilirsiniz.

İnternet Bilgim Yok Yapabilir miyim?

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan online motosiklet yedek parça ve aksesuar satış siteniz üzerinden ürün satışı gerçekleştirebilmeniz için herhangi bir internet ya da yazılım bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. E-ticaret yazılım uzmanlarının 14 yıllık tecrübesi ile birlikte online satış siteniz kolay ve rahat yönetim paneline sahip olacak bir şekilde dizayn edilmiştir. Sitenizi online yönetebilmeniz e-ticaret uzmanları tarafından 1 günlük özel bir eğitim verilmektedir. Bu eğitiminden ardından gerekli bütün parametlerin nasıl kullanılacağını öğrenebilmekte ve internet üzerinden online sipariş alarak ürünlerinizi kolayca satabilmektesinizdir.

Motosiklet Online Satış Sitesi Açmak İçin Neler Gereklidir ?

İlk gerekli şartınız şirket sahibi olmanızdır. Şirket sahibi iseniz e-ticaret kanununa göre internette ürün satışı yapabilmeniz için herhangi bir engeliniz bulunmamaktadır. Yapılan her satışın normal işletmenizde olduğu gibi faturalandırılması yeterlidir. Bununla birlikte bazı gereksinimleriniz ortaya çıkacaktır. Örnek olarak bulunduğunuz bölge dışında ürün siparişi veren tüketicilere ürün gönderimi yapabilmek için herhangi bir kargo firması ile anlaşmanız gerekir. Neticaret ve UPS arasında yapılmış olan iş ortaklı sayesinde ürünlerinizi uygun fiyatlarda ve hızlı bir şekilde gönderme şansına sahip olabilirsiniz.

Motosiklet Online Satış Sitesinin Gereksinimleri Nelerdir ?

Kargo anlaşmanızın ardından online ödeme sistemlerini kullanabilmeniz için bazı başvurularda bulunmanız gerekir. E-ticaret sitelerinde en çok kullanılan online ödeme sistemleri kredi kartı ile ödeme, havale-eft iel ödeme ve kargoya kapıda ödeme seçeneğidir. Kargo gönderimlerinde anlaşma sağladığınızda online kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Havale ve EFT ile ödeme alabilmek için herhangi bir banka şubesinden işletmeniz adına hesap açtırmanız yeterli olacaktır. Online kredi kartlarından ödeme alabilmek için ise bankalara sanal pos başvurusunda bulunmanız gerekir. Bankalar sanal pos başvurularınızda sitenizin kriterlerine uygun olup olmadığını kontrol etmektedir. Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan siteler uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış ve bankaların bütün istekleri karşılanmıştır. Bununla birlikte ücretsiz olarak Garanti Bankası, Finansbank kullanımı ile birlikte %50 indirimli Akbank sanal pos kullanımlarına sahip olma şansınız bulunmaktadır.

Kaç Günde E-ticaret Siteniz Açılır?

Motosiklet online satış siteniz sadece 1 iş günü içerisinde açılmaktadır. Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan online satış sitesi örneklerine referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte sahip olacağınız online satış sistemini online ve ücretsiz test edebilmek için aşağıda bulunan ücretsiz demo talebine tıklamanız ve sizlerde istenen kısa bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. İşletmenizde bulunan motosiklet yedek parça ve aksesuarlarınızı kendi online satış siteniz üzerinden rahat, hızlı ve kolay bir şekilde tüm Türkiye’ye satışa sunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.