Medikal Malzemeleri ve Sağlık ürünleri Online Satış Sistemi

Medikal malzemeler ve sağlık ürünleri insanların sürekli ihtiyaç duydukları ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından bu ürünler için internet üzerinde aramalar yapılmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise her yerde fiziksel mağazaların bulunamamasıdır. Yaşadığı yerde medikal malzeme ya da sağlık ürünleri satışı yapan mağaza bulamayan tüketiciler internet üzerinden araştırma içerisine girmektedir. Aynı zamanda ürün alabilmek için vakit bulamayan tüketicilerde internet üzerinden kredi kartları ya da diğer ödeme sistemlerini kullanarak satın alımlar yapmaktadırlar.

Bu makalenin devamında medikal ürünlerinizi ve sağlık malzemelerinizi internette profesyonel bir şekilde nasıl satışa sunabileceğinizi, hangi sistemleri kullanmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Yazının sonunda mevcut olan demo talebi butonu sayesinde ücretsiz olarak sistemi test etme şansına da sahip olabileceksiniz. İnternette güvenli ve bütünleşik çözümler sunan Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte sizlerde sanal ortamda çalışan kendi dükkanınızı açabilirsiniz.

Medikal Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Online Satış Sistemi

Medikal malzemelere ve sağlık ürünlerine talep fazla olduğundan dolayı Eçözüm tarafından online satış sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistemler sayesinde fiziksel mağaza da satılmakta olan ürünler aynı zamanda işletmelerin kendi sanal mağazaları üzerinden de satışa sunulabilmektedir. Ürünler fotoğrafları, özellikleri, stok bilgileri, detayları ve fiyatları ile birlikte açılmakta olan internet sitelerine eklenir. Siteye gelen kullanıcılar satın al butonuna basarak iletim bilgileri ve işletmenin sunmuş olduğu ödeme seçenekleri ile siparişlerini tamamlar. Sipariş tamamlandığı anda işletme sahibine bir bildirim düşer. Alınan bildirimde satın alınmak istenen ürün hakkında detaylı bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler sayesinde sanal ortamda tüketici ve işletme sahibi iletişime geçmekte ve ilgili adrese alınan ürün kargo ya da diğer teslimat yolları ile gönderilmektedir.

Kaç Günde Siteniz Açılmaktadır

Neticaret e-ticaret paketleri kullanılarak sadece 1 iş günü içerisinde online satış sisteminiz hazır hale getirilmektedir. Sistemin kurulumunun ardından yönetim panelinin profesyonel bir şekilde kullanılabilmesi için e-ticaret (online satış sistemi) uzmanları tarafından eğitimler verilir. Bu eğitimlerin ışığında yönetim paneliniz üzerinden ürün, sayfa, kategori ekleme ve sitede istenilen değişikliğin yapılabilmesi için bilgi aktarımları yapılmaktadır.

Herkes İnternette Medikal Malzeme Ürünleri Satışı Yapabilir mi ?

İşletme sahibi iseniz ve satacak ürünleriniz mevcut ise ya da ürün tedarik edebiliyorsanız internette ticaret yapmanız için hiçbir engeliniz yoktur. Anahtar teslim bir şekilde online satışa hazır hale getirilen Neticaret e-ticaret sistemlerini kullanarak sizlerde sanal mağazanız (e-ticaret siteniz) üzerinden kendi logonuz, kendi işletme bilgileriniz ve kendi tasarımınız ile birlikte dijital pazarlama yapabilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketleri kolay kullanıma ve rahat yönetilebilir bir yönetim paneline sahiptir. Aynı zamanda sitenize daha fazla kullanıcı sağlayabilmeniz için nasıl bir strateji geliştirmeniz gerektiğine dair özel eğitimler ve sunumlar yapılmaktadır. Hiçbir internet bilginiz dahi olmasa sizlerde internette medikal malzemelerinizi ve sağlık ürünlerinizi satabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Talebi

Medikal malzemelerinizi ve sağlık ürünlerinizi internette satışa sunabilmeniz için geliştirilen profesyonel online satış sistemlerini test edebilmeniz için ücretsiz demo talebi göndermeniz yeterlidir. Sağ üst kısımda bulunan “Ücretsiz Demo Talebi” butonuna tıklayarak ya da 0 212 256 60 00’ı arayarak sizlerde işletmeniz için açacağınız online sanal mağazanızın demo versiyonunu inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.