Logosphere 2014 Bilgi ve Çözüm Platformu

Logosphere 2014 Bilgi ve Çözüm Platformu

Logo Yazılım iş ortaklığı ile geliştirilen ileri teknoloji yazılım platformlarının bir araya getirilerek oluşturduğu bilgi ve teknoloji sempozyumu Logosphere, katılımcıların ve firmaların büyük ilgisi ile karşılanarak gerçekleştirildi. Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin sponsor olduğu Logosphere’de sunumlar, soru-cevaplar, gelişen teknolojiler, en son çıkan yazılımlar ve bilişim üzerine keyifli dakikalara yer verildi.

Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri firmalarının bir araya geldiği Logosphere 30 farklı sunum, +100 iş çözümü, 1000’e yakın katılımcı ve 12 gündem konusu ile günün teknoloji platformu oldu. Gün boyunca birbirinden değerli sunumlar, kullanıcı ve firma deneyimleri, yaşanan başarı hikayeleri, teknolojinin en etkin şekilde nasıl kullanılacağına dair bilgi paylaşımları yapıldı. Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen sempozyumda e-devlet çözümleri, mobil uygulamalar, bulut çözümleri, iş zekası, entegre iş çözümleri, ileri üretim planlama, müşteri ilişkileri yönetimi, yeni teknolojiler, başarı hikayeleri, perakende çözümleri, siber güvenlik ve İK çözümleri konularına değinildi.Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Logosphere 2014 Sunumu

Bilgi ve çözüm platformu Logosphere’e Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürümüz Arif Sarı “Logo Entegrasyonlu E-tahsilat Çözümleri” başlıklı sunumu ile katıldı. Yoğun ilgi gören e-tahsilat yazılım sistemleri hakkında genel bilgilere, referans kurumsal sitelere, çözümlerimize, iş birliklerimize yer verildi. Bununla birlikte Türkiye’nin e-tahsilat sağlayıcısı Netahsilat sistemleri ile Logo Yazılım arasında yapılan iş birliği, Netahsilat hakkında genel bilgi ve Netahsilat online tahsilat sistemleri ile neler yapılabileceğine dair ilgi çekici bilgi paylaşımları yapıldı.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri tarafından yapılan sunumun özetine ulaşabilmek için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.