E-ticaret Paketi Kampanyalı Ürünlerin Özellikleri

Neticaret, Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan ve sürekli güncellenen bir e-ticaret sistemidir. Fiziksel mağazalarında bulunan ürünleri sanal ortamda satmak isteyen işletmeler ve dijital pazarlama sektöründe yer almak isteyen girişimciler için 2001 yılından itibaren hizmet veren bir yazılım paketidir.

Sadece bulunulan bölgeye hizmet etmek yerine tüm Türkiye’ye hizmet vermek isteyenler Neticaret e-ticaret sistemlerini kullanarak bu isteklerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedirler. Sahip olunan ürün ve hizmetler açılan sanal mağazalar aracılığı ile tüketicilere ve aynı zamanda bayi kanalına sunulabilmektedir. E-ticaret siteleri bir diğer adı ile alışveriş siteleri üzerinden online sipariş alınabilmekte ve online satış yapılabilmektedir.

İnternette rahat, kolay ve güvenli bir internet üzerinden satış yapmak isteyenler Neticaret e-ticaret kampanyasından faydalanarak bütün hizmetleri bir arada alabilmektedirler. İşletmeler kendi logoları, kendi kurumsal kimlikleri ve kendilerine özgü tasarımları ile birlikte fiziksel mağazalarında bulunan ürünleri satmak için açılan e-ticaret siteleri online ticaret yapabilmektedirler.

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanacak olanların hiçbir yazılım, internet ya da donanım bilgisine sahip olmasına gerek bulunmamaktadır. Çünkü e-ticaret siteniz anahtar teslim sunulmakta ve profesyonelce yönetebilmeniz için özel olarak e-ticaret uzmanları tarafından eğitimler verilmektedir.

Kampanyalı E-ticaret Paketlerinin Genel Özellikleri

Neticaret kampanyalı Pro, Plus, Perfect ve Premium e-ticaret paketleri küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, üretici, toptancı ve tedarikçilerin internet ortamında bayi, alt bayi ve müşterilerinden kred kartı ile online tahsilat yapabilmelerini sağlayan ve aynı zamanda bütün ödeme sistemlerini kullanabilecekleri kolay ve rahat yönetime sahip e-ticaret paketleridir.

Paket Detayları için: E-ticaret Paketleri

B2B ve B2C e-ticaret yapılabilmektedir. Ürün eklerken çoklu fiyat tanımlamaları yapılabilir. Müşterileriniz siteniz üzerinden ürün alırken mobil ödeme yapabilmektedirler. Sınırsız sayıda ürün girişi yapılabildiği gibi hızlı alışveriş ve gelişmiş ürün arama eklentileri kullanılabilmektedir. Ödeme sayfaları 128 bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmakta, yönetim paneli kullanılarak toplu mail gönderilebilmekte, indirim çeki tanımlanabilmekte aynı zamanda 360 derece fotoğraf eklemesi yapılabilmektedir. Fırsat sistemi e-ticaret sitelerinize uygulanabildiği gibi sitenize daha fazla kullanıcı sağlayabilmeniz için özel olarak arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya eğitimleri verilmektedir.

Güvenli Yazılım – Geliştirilebilir Tasarım

Neticaret e-ticaret paketlerinin geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde sitenize istediğiniz temayı bir grafiker ya da Negrafik ekibi ile uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda yönetim paneli üzerinden 500+ e-ticaret tasarımından herhangi bir tanesini seçerek sektörlerine uygun olan temayı kullanabilirsiniz. Sanal mağazalarınız Eçözüm tarafından garanti altına alınmaktadır. Açılan bütün siteler özel güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılmakta ve Firewall, IPS, IDS güvenlik önlemleri ile birlikte veri kayıplarının önüne geçebilmek için RAID5 yedekleme sistemleri kullanılmaktadır.

Ücretsiz Demo Talebi ve İnceleme

Neticaret e-ticaret paketlerinin yönetim panelinde bulunan bütün detay özelliklerini inceleyebilmek için ücretsiz olarak demo talebi göndermeniz yeterli olacaktır. Alt kısımda bulunan “Ücretsiz Demo Talebi” butonuna tıkladıktan sonra Adınız, Firma Adınız, Telefon Numaranız, Mail Adresiniz ve Mesajınızı yazarak e-ticaret uzmanlarının sizlerle direk olarak temasa geçmesini sağlayabilir ve ücretsiz olarak inceleme yapabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.