Av ve kamp malzemeleri online satış sitesi

Av ve kamp malzemeleri satıyor ve internette bu ürünleri satışa sunmak istiyorsanız profesyonel e-ticaret sistemlerini kullanmanız gerekmektedir. Profesyonel e-ticaret sistemleri ileri derece güvenlik önlemlerinin alındığı, en yeni teknolojilerin kullanıldığı ve internette satış yapabilmeniz için gerekli olan her şeyi sizlere sunan sistemlerdir. Herhangi bir internet, yazılım, ya da donanım bilginiz dahi olmasa birkaç saatlik eğitimin ardından kendi satış sitenizi profesyonelce yönetebilir hale gelmektesinizdir.

E-ticaret peketlerini genel olarak tanımlamak gerekirse, siteniz alan adı, sunucu, yazılım, donanım, destek, entegrasyon ve tasarım hizmetlerini bir araya getiren bütünleşik çözümler sunan paketlerdir. Sizlerin bir internet sitesi açabilmek için ayrı ayrı yazılımcı, tasarımcı, entegrasyoncu, destek ekibi ve diğer alınması gereken hizmetler için birden fazla yere başvurmanıza gerek bulunmamaktadır. E-ticaret paketlerini kullandığınız taktirde internette av ve kamp malzemelerinizi online satışa sunabileceğiniz profesyonel sanal mağazanız anahtar teslim bir şekilde açılmaktadır.

Av ve Kamp Malzemeleri Satış Sitesi Yönetimi

Neticaret profesyonel e-ticaret paketleri iki ayrı yazılımdan oluşmaktadır. Bu yazılımlardan bir tanesi ürünlerinizin sergileneceği online satış siteniz ikincisi ise sitenizi yönetebileceğiniz yönetim panelidir. Yönetim paneli kullanarak sahip olunan e-ticaret sitesi üzerinde istenilen değişiklik istenildiği anda yapılabilmektedir. Bütün istatistiklere admin paneli üzerinden ulaşılabilmektedir. Siteden verilen sipariş detayları bu panelde incelenir, ürün, kategori, haber ve diğer alanların eklenmesi yapılabilir. “İnternette Yönetim Panelli Online Satış Sistemi” konu başlıklı makaleyi okuyarak yönetim paneli hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online Satış Sitelerinin Özellikleri

Neticaret e-ticaret paketleri yüzlerce farklı özelliğe ve ayrıcalığa sahiptir. Bunlar arasından en önemlileri sıralamak gerekirse: B2B ve B2C e-ticaret yapılabilmektedir. Çoklu fiyat tanımlamaları yapılabildiği gibi e-ticaret sitelerinde gelişmiş ürün arama özelliği bulunmaktadır. 500+ tasarımdan istenilen tasarım kullanılabilmekte ve istenildiği zaman geliştirilebilmektedir. Alan adı ve hosting hizmetleri özel olarak sunulmaktadır. İşletme kendi alan adını (site adresi) ‘de kullanabilmektedir. Yönetim paneli kullanarak her ay toplu mail gönderimleri yapılabilmektedir. Ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. E-ticaret sitesi açıldıktan sonar daha iyi satış yapılabilmesi için özel olarak SEO ve SEM eğitimleri verilmektedir.

Av ve Kamp Malzemeleri Satış Sistemi Diğer Özellikler

Açılan sanal mağazaların kullanıldığı sunucularda saldırı engelleyici Firewall, tehdit tespit ve önleyici IPS – IDS ve herhangi bir veri kaybı ile karşılaşılmaması için özel olarak Raid5 yedekleme sistemleri kullanılır. Bayileriniz mevcut ise onlara özel Login (giriş) tanımlamaları yapılabilir. Cari hesap takibi yapılabildiği gibi TC kimlik doğrulaması gerçekleştirilebilir. XML ürün yükleme, ERP programları ile tam entegrasyon, online kargo takibi, ücretsiz sanal pos kullanımı özellikleri de Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte müşterilere sunulmaktadır. Sosyal medya, satış pazarlama, gelişmiş işlem raporları hakkında en hızlı ve en doğru şekilde ürün satışı yapabilmeniz için Nedestek ekibi sürekli sizlere online destek hizmeti vermektedir.

Av ve Kamp Malzemeleri Sitesini Online Test Etme

İşletmeniz için açacağınız ve av – kamp malzemelerinizi satışa sunacağınız sitenizi ücretsiz ve online olarak denemek ve yapmış olduğunuz testler sonucu karar vermek için sol kısımda bulunan demo talebi butonuna tıklayabilir ve sizden istenen iletişim bilgilerini doldurabilirsiniz. Neticaret e-ticaret uzmanları en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaktır. Dilerseniz aklınıza takılan soruları direk olarak iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları üzerinden sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.