E-ticaret Sitesi Kurarak İş Güvenliği Malzemelerinin Online Satışı

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili malzeme satışı yapmakta olan bir mağazanız var ise ürünlerinizi aynı zamanda kendi sanal mağazanız (e-ticaret siteniz) üzerinden de satma imkanınız bulunmaktadır. Son zamanlarda iş sağlığı ve güvenliğine verilen önemin artması ile birlikte internet ortamında bu ürünlerin aranma sayıları oldukça artmıştır. Kurumsal işletmeler başta olmak üzere, firmalar, kobiler ve işverenler mağazanızda satmakta olduğunuz ürünleri internet üzerinden satın alma hacminin artmasına sebep olmuşlardır.

Bu makale sonunda iş sağlığı ve güvenliği ürünleri satışı yapıyorsanız eğer aynı zamanda bu ürünleri internet üzerinden online bir şekilde nasıl satışa sunabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Online satış sitenizi nasıl açacağınızı anlatmadan önce iş sağlığı ve güvenliği hakkında kısa bir bilgi verelim isterseniz;

Peki İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir, Görevleri Nelerdir?

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün görevi, iş sağlığı ve güvenliği konularında mevzuatların uygulamak, ve aynı zamanda mevzuat çalışması yapmak, iş sağlığı ve güvenliği ile iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi konularında inceleme ve araştırma çalışmaları yapmak denetimleri sağlamak ve uygun programların düzenlenmesini sağlamak ve istenen istatistikleri çıkarmaktır.

İş sağlığı ve güvenliği için verilen eğitimler ve alınan önlemlerin sayısı son yıllarda oldukça artmıştır. Eğitmenlerin yetiştirilmesi, kurumlara gidilerek sertifikalı eğitimler verilmesi, eksikliklerin tespit edilerek iş sağlığı ve güvenliğine uygun araç ve gereçlerin, işletmeler tarafından temin edilmesi sağlanmaktadır. 2014 Ocak ayı verilerine bakıldığında sigortalı bir şekilde çalışan işçi sayısı 19 milyona yaklaşmıştır. Yapılan denetimler, eğitimler ve aynı zamanda programlar sayesinde her işçi ve işverenin haklarının korunması sağlanmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri İçin Online Satış Sitesi

İş sağlığı ve güvenliği malzemeleri satan bir fiziksel mağazanız var ancak sizler sadece bulunduğunuz bölgeye değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye ürünlerinizi satmak istiyorsanız elektronik ticaret sitesi açmanız gerekmektedir. E-ticaret paketleri olarak da bilinen elektronik ticaret sistemleri internet ortamında online satış yapabilmeniz için gerekli bütün yazılım, donanım, tasarım, güvenlik ve destek hizmetleri bir arada sizlere sunan paketlerdir. Hiçbir yazılım ve internet bilgisine dahi sahip olmasanız kendi sitenize ürün ekleyerek online satış yapmanız sağlanmaktadır.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilen Neticaret e-ticaret paketleri, işletmelere bütünleşik çözümlere sunarak rahat, kolay ve hızlı bir şekilde online satış yapmanızı sağlamaktadır. Alan adınız yani internetteki site adınız alınır, bu site özel güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılmaya başlanır. İçerisine Neticaret e-ticaret paketinin entegrasyonu sağlanır.

Neticaret E-ticaret Sisteminin Kullanımı

Neticaret e-ticaret sistemi iki bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler online satış siteniz ve e-ticaret sitenizi yöneteceğiniz yönetim panelinden oluşmaktadır. Yönetim paneliniz sayesinde sitenize ürün ekleyebilmekte, siparişlerinizi yönetebilmekte, online ödeme sistemlerinizin kurulumunu yapabilmekte ve bunlar gibi yüzlerce özelliği yönetebilmektesinizdir. 14 yılın vermiş olduğu tecrübe ile isteyebileceğiniz bütün özelliklere sisteminize eklenmiş ve güncellemeler ile geliştirilmeye devam etmektedir.

Online ve Ücretsiz Demo Talebi

Neticaret e-ticaret paketlerinin bütün özelliklerini online ve ücretsiz olarak test edebilirsiniz. İsterseniz bu sayfanın sağ üst alanında bulunan Ücretsiz Demo Talebi butonuna tıklayarak istenen bilgileri doldurabilir ve e-ticaret uzmanlarının sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz, isterseniz de 0 212 256 60 00’ı arayarak aklınıza takılan bütün soruların cevabını alabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.