İnternette online satış sitesi ile ofis, büro malzemeleri satmak

İnternette ofis, büro malzemeleri satmak isteyenlerin sanal mağaza kurmaları gerekmektedir. Sanal mağaza, ürünlerin internet ortamında bir siteye özellikleri, görselleri ve fiyatları ile birlikte eklenebilmesini sağlayan ve aynı zamanda müşteriler ile firmaı bir araya getiren sitelerdir. 

Bu makalede, mağazasında ofis ve büro malzemeleri satmak isteyenler için hazırlanmıştır. Sizlerde sahip olduğunuz ürünleri aynı zamanda tüm Türkiye pazarında online satışa sunmak istiyorsanız detaylı bir şekilde yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ofis ve büro malzemeleri satış sitesi

Son zamanlarda internet üzerinden satış oranları hız ve hız artmıştır. Bu durumu tetikleyici en önemli özellikler ise internetin 30 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılması ve online ödeme sistemlerinin kredi kartları ve diğer ödeme araçları ile kullanımının kolaylaşmasıdır. Aynı zamanda hızlı kargo servisleri ile alınan ürünün teslimatı aynı güne kadar indirlmiştir. Durum böyle olunca büyük bir elektronik ticaret yani e-ticaret pazarı doğmuştur.

Artık ofis malzemeleri almak isteyenlerin ilk yaptıkları şey internet üzerinden bu ürünün araştırmasını yapmaktır. Araştırma yapan potansiyel müşteriler internette yer alan ofis ve mobilya firmaları üzerinden alışverişlerini gerçekleştirmektedirler. Son zamanlarda yerel mağazalarda yapılan satışlarda görülen düşüşün en büyük sebeplerinden bir tanesi de sanal mağazacılıktır. Cirolarını arttırmak isteyen aynı zamanda sadece kendi bölgesine değil tüm Türkiye’ye hitap etmek isteyen firma sahipleri sanal mağazacılığı terih etmektedir.

Ofis ve büro malzemeleri satış sitesi açmak

E-ticaret sistemleri internette ürün satışı geçekleştirebilmenizi sağlayan site yazılımlarıdır. Neticaret e-ticaret paketleri ise Eçözüm Bilgi Teknolojileri tarafından 2001 yılından itibaren geliştirilmekte olan profesyonel bir e-ticaret yazılım paketidir. Binlerce firmanın tercihi anahtar teslim sanal mağaza yazılım sitesi geliştirmektedir. Ofis ve büro malzemeleri satış sitesi açmak isteyenler bu sistemi kullanarak hiç bir yazılım, donanım, alan adı, sunucu vb benzeri bilgilere sahip olmasalar biler ürünlerini internet üzerinden satışa sunabilmektedirler.

E-ticaret (Sanal Mağaza) Sitesi Nasıl Olmalıdır

Bu makalenin belki de en önemli konu başlıklarından bir tanesidir. Sanal mağazalar ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmalıdır. Başta müşterilerin güvenliği olmak üzere, saldırı, tehdit ve benzeri olumsuz etki yaratacak problemlerden tamamen izole edilmiş olmalıdır. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere paralel olarak ücretsiz olarak versiyon güncellemeleri yapılmalıdır. Yönetim paneli kolay kullanıma sahip olmalı ve ücretsiz eğitimler ile sistemin kullanımı tamemn firma saghibine aktarılabilmelidir. Bütün online ödeme sistemleri sorunsuzca entegre edilebilmeli, online ve telefon üzerinden destek verebilmelidir. Alan adı, hosting, sunucu, yazılım, tasarım ve diğer bütün özellikler tek bir paket içerisinde sunulabilmelidir.

Neticaret E-ticaret Referansları ve Ücretsiz Demo Talebi

 Neticaret e-ticaret paketlerini ücretsiz olarak test edebilir nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. 0 212 256 60 00’ı arayarak ya da ücretsiz demo talebi göndererek sistem hakkında e-ticaret uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte Neticaret e-ticaret paketleri ile yapılmış olan profesyonel e-ticaret sitelerine https://www.neticaret.com.tr/eticaret-tasarim ve https://www.neticaret.com.tr/eticaret-siteleri adreslerinden ulaşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.