HPM, B2B, B2C E-ticaret, Web Service, Mobil E-tahsilat Yazılımı

Netahsilat Proje Plus online tahsilat ve ödeme yazılımı, HPM, B2B, B2C, web servise, mobil ve diğer e-tahsilat (online tahsilat – ödeme) uygulamalarına sahip, yönetim panelli ve özelleştirilebilir özelliğe sahip bir e-tahsilat sistemidir. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal pos sistemlerine entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Kurum, firma ve işletmelerin istekleri doğrultusunda özelleştirilebilen e-tahsilat yazılımı aynı zamanda ERP, CRM, B2B ve B2C e-ticaret yazılımları ile birlikte çalışabilmekte ve iş süreçlerine özgü dizayn edilebilmektedir.

Netahsilat Proje Plus Sisteminin Özellikleri

Türkiye’de faaliyet göstermekte olan tüm bankaların sanal posları ile entegre çalışabilmektedir.

B2B yani bayilerden, alt bayilerden ve aynı zamanda bayilerin müşterilerinden tahsilat yapılabilmektedir.

B2C yani kurumsal ve bireysel müşterilerden online tahsilat yapılabilmektedir.

HPM yani e-ticaret sitelerine özel ya da rezervasyon sistemlerine özel ödeme ara yüzü oluşturularak kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.

Periyodik tahsilat gerçekleştirilebilmektedir. Ödeme yapacak olanların kredi kartlarına düzenli ödeme tanımlaması yapılabilmektedir.

Kesilen faturaların tahsilatı kayıtlı kredi kartlarından otomatik olarak yapılabilir.

ERP entegrasyonu sayesinde ödemeler müşterilerin cari hesaplarına otomatik olarak aktarılabilmekte ve bu sayede müşteriler ödeme sayfalarında cari ekstrelerine ulaşabilmektedirler.

Dövizli, tek çekim, taksitli ve komisyonlu kredi kartı tahsilatı gerçekleştirilebilir.

İnternete bağlanabilen cep telefonu ya da tablet bilgisayara sahip olanlar ödemelerini bu cihazlar üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Ödeme alınacak birey, kurum vb. toplu mail ya da sms gönderimi yapılarak ödeme hatırlatmaları yapılabilmektedir. İstenirse bu işlem teker teker gerçekleştirilebilmektedir.

Farklı ödeyicilere göre özelleştirilebilen ödeme tipleri oluşturulabilmektedir.

Ödeme sayfaları istek üzerine ve bireysel olarak özelleştirilebilir.

Yönetim paneli sayesinde banka raporları, işlem raporları, bayilerin ve müşterilerin raporları ve özel grafikler çıkartılabilir.

Bayisi olan firmalar ya da yetkilendirme yapmak isteyenler istedikleri kullanıcılara özel yetkilendirmeler verebilmektedir.

Netahsilat Proje Plus sistemi MediaMarkt, Fakir Ev aletleri, Mapfre, Ariston, Continental, İnci Akü, Yiğit Akü, Parkelam, Bilgitaş, Digicom, Nebim ve Tesan gibi büyük firmaların arasında bulunduğu yüzlerce firma tarafından kullanılmakta olan Türkiye’nin önde gelen online tahsilat ödeme altyapısıdır.

Nethasilat Proje Plus ve e-tahsilat sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için aşağıda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıklayabilir ve sizden istenen kısa bilgileri doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.