E-Ticaret Hırdavat Ürünleri | Neticaret Gold ®

Hırdavat ürünleri satmakta olduğunuz bir mağazanız var ve mağazanızda bulunan ürünlerinizi internet üzerinden de satışa sunabilmek istiyorsanız eğer e-ticaret hırdavat ürünleri sitesi açmanız geremektedir. E-ticaret yabancı bir kavram gelebilir. Elektronik ticaretin kısaltılmış halidir. İnternet ortmında ürün satmak isteyenler ile ürün almak isteyen tüketicileri bir araya getiren online alıuşveriş siteleri olarak tanımlanırlar.

Bu makalede hırdavat ürünlerinizi internette nasıl satabileceğiniz, kullanmanız gereken e-ticaret altyapısı ve uymanız gereken prosedürlere dair detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Makale sonunda sadece 1 iş günü içerisinde internetten online satış yapabileceğiniz, Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı Neticaret e-ticaret paketleri ile ilgili detaylı bilgiler verilecektir.

Hırdavat Ürünleri İnternette Nasıl Satılır

İnternette hırdavat ürünleri satışı yapabilmeniz için bir internet siteniz olması gerekir. Bu internet sitesi üzerinden satış yapabilmeniz için ise şirket sahibi olma zorunluluğunuz vardır. Sahip olduğunuz şirketin statüsü fark etmez. E-ticaret altyapınızı güvenli bir şekilde kurduktan sonra ise ürünlerinizi görselleri ve özellikleri ile birlikte sitenize eklemeye başlarsınız.

İnternette ödeme alabilmek için bankalara sanal pos başvurusu yapmanız gerekir. Kabul edilen sanal pos başvuruları sonucu bankanın vermiş olduğu kodların e-ticaret sitenize entegre olması gereklidir. Bununla birlikte internetten havale/eft ile de ödeme alabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için bankalarda şirket hesabı açtırmanız yeterli olmaktadır. Son ödeme yöntemi ise kargoya kapıda ödeme sistemidir. Bunun içinde ürünleri göndereceğiniz kargo firması ile anlaşmanız yeterli olacaktır.

İnternette Hırdavat Ürünü Satışı Nasıl Gerçekleşmektedir

Online satış sitenizi açtıktan ve ürünlerinizi ekledikten sonra tüketiciler sitenizi ziyaret etmeye başlarlar. E-ticaret yazılımınızın özelliği sayesinde almak istedikleri ürünü alışveriş sepetlerine eklerler. Satın al butonuna bastıktan sonra karşılarına girmeleri gereken bilgiler (adres, fatura bilgisi, telefon vs..) gelir. Sizlerin sunmuş olduğu ödeme seçeneklerinden (kredi kartı, havele, eft, kargoya kapıda ödeme vs..) seçerek ödemelerini tamamlarlar. Bu anda sahip olduğunuz hırdavat ürünleri satış sitenizin yönetim paneline sipariş bilgileri gelir. Sizlerde ilgili adrese satın alanan ürünleri kargo veya kullanmakta olduğunuz gönderim yöntemleri ile iletirsiniz.

Ödeme kredi kartı ile yapıldı ise direk olarak hesabınıza geçer ve bunun için müşteri ile irtibata geçmenize gerek yoktur. Havale ya da EFT ile ödeme yapılmış ise ödeme kontrolü için araam yapılabilir. Zaten müşterinizin iletişim bilgileri sizlerin paneline düşecektir. Aynı şekilde kargoda kapıda ödeme şeklinde de telefon ile irtibata geçilebilir.

Neticaret Gold E-ticaret Hırdavat Sitesi Açmak

Mağanızda aktif olarak ürün satmaktasınız ancak bulunduğunuz bölge dışında tüm Türkiye’ye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için Neticaret e-ticaret paketlerinden işletmenize uygun olan paketi kullanmanız yeterli olacaktır. Neticaret e-ticaret yaızlım paketlerinde sanal mağaza kurabilmeniz için gerekli bütün ihtiyaçların bir araya getirilmiştir. Alan adı, hosting, güvenlik sistemleri, ödeme sistemleri kurulumu, muhasebe programı entegrasyonu, yönetim paneli eğitimi, e-ticaret yazılımı ve daha bir çok özellik bir arada anahtar teslim bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak bütün ihtiyaçlarınızı bir arada karşılarsınız. Yani alan adı (sitenizin adı), hosting hizmeti, ürün satışı yapabilmeniz için yazılım, eğitim, SSL şifrelem sistemleri, sunucu güvenliği, toplu mail gönderim hizmeti ve internette hırdavat ürünlerinizi sergileyerek satış yapabilmeniz için gerekli olan bütün ihtiyaç ve bilgilendirmeleriniz tek bir paket içerisinde sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi Alın – Ücretsiz Deneyin

İnternette online satış sitesi açarak hırdavat ürünlerinizi nasıl pazarlayabileceğinize dair aklınıza takılan bütün diğer soruları öğrenebilmek ve aynı zamanda ücretsiz bir şekilde Neticaret paketlerini test edebilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebi gönderebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.