Sitesi Anahtar Teslim Hazır Alışveriş Sitesi

Neticaret anahtar teslim bir şekilde işletmelere verilen ve online alışveriş sitesi kurarak satış yapabilmek için gerekli bütün özelliklerin bir arada sunulduğu bir e-ticaret paketidir. Eçözüm Bilgi Teknolojileri  A.Ş. tarafından ilk defa 2001 yılında kurulmuş ve binlerce referansı ile sürekli kendisini geliştirmiş bir yazılım sistemidir.

Hazır bir şekilde alışveriş sitesi açılır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir. İleri derece güvenlik önlemleri ile siteler koruma altına alınmakta ve özel sunucularda barındırılmaktadır. Yönetim paneli kolay ve rahat kullanıma sahiptir bu sayede birkaç saatlik eğitimin ardından ürün eklemeye ve satış yapmaya başlanabilir.

Hazır Alışveriş Sitesi Özellikleri

Hazır alışveriş siteniz Neticaret e-ticaret uzmanları tarafından 1 iş günü içerisinde kurulmaktadır. E-ticaret paketi içerisinde sektörlere uygun 500+ sanal mağaza tasarımı mevcuttur. Bu tasarımlardan istenen herhangi bir tanesi kullanılabilmektedir. Neticaret e-ticaret sistemleri geliştirilebilir tasarım özelliğine sahiptir. İstenirse bir grafiker yardımı ile istenirse de Negrafik tasarım ekibi ile birlikte idealinizdeki tasarımı sisteme entegre etme imkanınız bulunmaktadır.

Güvenli Alışveriş Sistemleri

Hazır alışveriş siteniz Neticaret teknik ekibi tarafından uluslar arası güvenlik önlemleri ile korumaya alınmaktadır. Ödeme sayfaların 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılır. Sunucular ise Raid5 (Yedekleme Sistemleri), Firewall (Güvenlik Duvarı), IPS ve IDS (Tehdit Tespit ve Engelleme) sistemleri ile koruma altına alınmaktadır.

Ücretsiz Demo Talebi

Neticaret e-ticaret paketlerinin diğer bütün özellikleri ücretsiz bir şekilde test etme imkânınız bulunmaktadır. Ücretsiz Demo Talebi linkine tıkladıktan sonra sizden istenen isim, firma adı, telefon numarası ve mail adreslerini doldurduktan sonra gönder butonuna tıkladığınız takdirde Neticaret e-ticaret uzmanları sizlerle iletişime geçeceklerdir. İşletmenize en uygun e-ticaret paketi seçilerek ilgili e-ticaret paketini online olarak test etmeniz sağlanmaktadır.

Hazır Alışveriş Sitesi Üzerinden Online Satış Nasıl Yapılır

Neticaret e-ticaret paketleri kullanılarak hazır alışveriş siteniz açılır. Belirlenen bir alan adı (www.alisverissitenizinadi.com) e-ticaret sistemi kurulur. Havale, eft, kargoya kapıda ödeme sistemleri anında entegre edilir. Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanla pos kurulumları sorunsuzca yapılır. Bankalardan başvuru yaparak alacağınız sanal poslarınızın kurulumu gerçekleştirilir. Kısa bir eğitimin ardından sistemi nasıl kullanacağınız sizlere aktarılır.

Bütün bu işlemler gerçekleştirildikten sonra alışveriş siteniz satışa hazır hale getirilmiştir. Artık yapmanız gereken şey ürünlerinizi görselleri, açıklamaları, fiyatları, stok bilgisi ve diğer özellikleri ile birlikte sisteme eklemektir. Siteniz açıldıktan ve ürünlerinizi eklendikten sonra sadece bulunduğunuz bölgeye değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye online satış yapma imkanınız bulunmaktadır.

Hazır Alışveriş Siteniz Kurulduktan Sonra

Ürünlerinizi tek tek eklemenin yanı sıra tedarikçi firmanızın ürünleri de XMl ürün entegrasyonu sayesinde bütün ürünler anında sitenize eklenebilmektedir. Hazır alışveriş siteniz kurulduktan sonra ise ürünlerinizi tüm Türkiye’ye tanıtabilmeniz için sosyal medya ve arama motorları başta olmak üzere gerek bütçe ayırarak gerekse de ücretsiz bir şekilde çalışmaların yapılması gerekmektedir. Yapılan bu çalışmaların ardından sitenize kullanıcı trafiği sağlanmaya başlar. Siteniz gelen tüketiciler beğendikleri ürünleri satın almak istediklerinde sizlere bir bildirim düşer. Yönetim paneliniz üzerinden kontrol etmekte olduğunuz bu sistem sayesinde yapılan bütün alışverişlerin ve alınan bütün siparişlerin takibi online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Neden Hazır Alışveriş Sitesi

Neticaret 14 yıldır geliştirilmekte olan bir alışveriş sistemidir. 14 yıl içerisinde bir elektronik ticaret sitesi yani sanal mağazada bulunması gereken bütün özellikler sisteme eklenmiş ve eklenmeye devam etmektedir. E-ticaret’in en önemli konusu olan güvenliğiniz Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından garanti altına alınmaktadır. E-ticaret sitesi kurduktan sonra sisteminiz teknolojiye uygun olarak yeni versiyonlar ile yükseltilmektedir. Her özellik için ayrı ayrı bütçe ayırmak ve sanal mağaza kurabilmek için yıllarınızı harcamak yerine alışveriş siteniz en hızlı bir şekilde aynı gün içerisinde satışa hazır hale getirilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketleri ve hazır alışveriş sitesi nasıl kurulur konularında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve cevaplarını öğrenmek istediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.