E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır

Firma, işletme ya da dükkanında ürün satan bir bireyin aklından sürekli şu soru geçmektedir. E-ticaret sitesi nasıl yapılır. Bu sorunun akıllarından sürekli geçmesinin sebebi ise ürünlerini internet üzerinden satışa sunma isteğidir. Sadece yerel mağazalarında değil internet üzerinden tüm dünyaya açılmak isterler.

Sizinde aklınızdan bu tarz sorular geçiyor ve nasıl eticaret sitesine sahip olacağınızı bilmiyorsanız hemen anlatalım. Eçözüm e-ticaret sektöründe yaptığı atılımlarla neticaret eticaret yazılımını geliştirmiş durumda. Bu yazılım sayesinde internet üzerinden tüm kredi kartlarına özel satış yapabiliyorsunuz. Sadece kredi kartı ile değil diğer ödeme sistemlerini sitenize entegre edebiliyorsunuz.

Bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve bu site üzerinden ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey eticaret paketlerinden herhangi bir tanesini kullanmak. Aldığınız eticaret paketi içerisinde bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özellikler ekli olarak geliyor.

Size bir e-ticaret sitesi açılıyor. Ardından bu siteye beğendiğiniz tasarımlardan bir tanesi giydiriliyor. Eğer sanal pos sahibi olabiliyorsanız sanal poslarınız eğer olamıyorsanız ödeme sistemlerinin sunduğu sanal poslar isteğiniz üzerine sitenize entegre ediliyor. Artık yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi ekleyerek onları satışa sunmanız. Satışa sunduğunuz ürünler için müşterileriniz sitenize geliyor. Herhangi bir ürünü beğeniyor ardından ödeme yap kısmına tıklayarak ödeme sayfasına yönleniyor. Daha sonra sizin sunduğunuz ödeme seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçiyor. Bu ödeme kapıda ödeme de olabilir, kredi kartı ile online 3D secure ödeme de olabilir, havale ile yapılan ödemelerde olabilir. Ardından sahip olduğunuz yönetim panelinden sipariş bilgilerini görebilir ve müşterinize ürününüzü postalayabilirsiniz.

E-ticaret sitesi yapmak kolaydır ancak en kaliteli, en uygun fiyata ve en güvenilir olanı bulmak oldukça zordur. Dilerseniz Neticaret e-ticaret paketleri kullanarak e-ticaret sitesi açan işletmelere sunulan ayrıcalıklardan bahsedelim.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Ayrıcalıkları

E-ticaret sitesi kurarken tercihinizi Neticaret’ten yana kullandığınız taktirde yüzlerce ayrıcalık sizlere sunulmuş oluyor. Alan adınız, alan adınızı barındıracağınız ileri derece güvenlikli sunucular, 500+ e-ticaret tasarımı ve geliştirilebilir olma özelliği, 128bit SSL şifreleme sistemleri, xml ürün entegrasyonu, toplu mail gönderimi, facebook store, SEM ve SEO eğitimleri, online kargo takibi, muhasebe programları ile entegrasyon gibi bir çok ayrıcalıpa sahip olabilmektesinizdir.

E-ticaret Paketlerinin Yönetim Paneli

Neticaret e-ticaret paketleri uzman tasarım ve yazılım ekibi tarafından en son teknolojiler kullanılarak dizayn edilmiştir. İnternette en rahat ve kolay bir şekilde e-ticaret yapabilmeniz için, bütün gereksinimleriniz yönetim paneline eklenmiştir. Yönetim paneli sayesinde online menü, haber, banner, ve anket takibi yapılabilmekte, özel sipariş alanına sahip olunabilmekte, cari hesap takibi yapılabilmekte, müşteriler ve yapılan satışlar online olarak takip edilebilmekte, sitede bulunan kullanıcı sayıları görülebilmekte, toplu e-posta gönderimi yapılabilmekte, teknik servis takip modülü yönetilebilmekte, ürün eklerken özel arama motoru optimizasyon eklentisi kullanılabilmekte ve daha bir çok özelliğe sahip olunabilmektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve Neticaret e-ticaret paketlerinin sizlere sunmuş olduğu diğer ayrıcalıkları görebilmek için https://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri adresine giriş yapabilir ve detaylı karşılaştırma tablosunu inceleyebilirsiniz.

E-ticaret Siteniz Kaç Günde Nasıl Açılmaktadır

E-ticaret sitesi açmaya karar verdikten sonra sadece 1 iş günü içerisinde sisteminiz hazır halde anahtar teslim bir şekilde kurularak sizlere teslim edilmektedir. Bütün entegrasyonlar (online ödeme sistemleri, toplu ürünler, muhasebe programları vb..) istediğiniz anda sitenize uygulanabilmektedir. Dilerseniz kendi almış olduğunuz alan adı ile birlikte dilerseniz de Neticaret teknik ekibinin ile iletişime geçerek istediğiniz alan adı ve tasarımda online satış sisteminizi kurabilir ve internette satış yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Nasıl Açılır Sorusunun Cevabı

Bu makalede e-ticaret sitesi nasıl açılır sorusunun cevabını e-ticaret uzmanları yardımı ile vermeye çalıştık. Dha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da direk olarak aşağıda bulunan “Ücretsiz Demo Talebi” butonuna tıklayarak e-ticaret uzmanlarımızın sizlerle iletişme geçmelerini sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.