E-ticarette Private Shopping Fırsat Sitesi Yazılımları

2014 yılının ilk 6 ayında yapılan istatistiklere göre private shopping yani fırsat sistemine sahip e-ticaret siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde ciddi bir artış gözlenmiştir. Özellikle indirim kuponu, davet etme puan kazan, ve geri sayım sayaçları kullanılarak tek ürünler üzerinde oluşturulan indirimler tüketicilerin ilgisini bir hayli çekmeyi başarabilmiştir.

Neticaret e-ticaret paketleri private shopping yani gelişmiş kampanya yapısına sahip olan özel e-ticaret sistemi geliştirmiştir. Tüketici ve müşteri istekleri üzerine yapılan araştırmalar ile projelendirilen bu yapı sayesinde estetik ve yaratıcı tasarımlara sahip olan fırsat siteniz üzerinden dilediğiniz kampanyayı oluşturabilme şansınız bulunmaktadır. Dijital ticaretinizi büyütebilmeniz için büyük fırsatlar sunan private shopping sistemini dilerseniz daha yakından inceleyelim.

NETİCARET PRİVATE SHOPPİNG E-TİCARET SİSTEMİ’nin ÖZELLİKLERİ

Private shopping e-ticaret sistemi ile birlikte kendinizin belirleyeceği ve ideallerinizde olan alışveriş sitesi tasarımına sahip olabilir, geri sayım sayacı özelliğini kullanarak ürünlerinizi satabilir, müşterilerinize davet et puan-TL kazan özelliğini açabilir, indirim kuponları oluşturabilir, kampanya ve fırsat sisteminizi dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Facebook ile bağlan ve facebook store eklentisi sayesinde Türkiye’de en çok kullanılmakta olan sosyal paylaşım sitesi Facebook ile tam entegre bir şekilde çalışabilirsiniz.

e-ticaret private shopping

Özel Tasarım Çalışması

Private shopping yazılımları özel bir tasarıma ihtiyaç duymaktadır. Tüketiciler üzerinde güven duygusu başta olmak üzere, sitenizin yaratıcı ve kaliteli tasarımı ile olumlu bir etki bırakmanız, sitenize gelecek olan kullanıcıların ürün alma oranlarını arttırmanızdaki en önemli etkendir. Bu sebeplemodern, estetik, kaliteli, ve bu sistemin konseptine uygun profesyonel bir temanın tasarlanması gerekmektedir. Neticaret private shopping yazılımları geliştirilebilir tasarım özelliğine sahiptir ve bununla birlikte Türkiye’de yüzlerce profesyonel e-ticaret tasarımına imza atmış olan Negrafik ekibi tarafından tasarlanmaktadır.

Geri Sayım Sayaç Özelliği

Fırsat sitelerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi geri sayım sayacı oluşturabilme özelliğidir. Belirli ürünlerde, belirli zamanlarda yapılacak olan özel indirimleri zaman kısıtlaması yani geri sayım sayacı oluşturarak müşterilerinize sunabilme imkanınız bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse bir ürününüzün daha fazla satılmasını ve ilgi uyandırmasını istiyorsanız, saatlik, dakikalık, günlük ya da belirleyeceğiniz zaman aralıklarında bu ürüne özgü kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Davet Et Puan-TL Kazan Eklentisi

Online alışveriş siteniz üzerinden daha fazla kitleye ulaşmak isterseniz bu isteğinizi yerine getirebileceğiniz en etkili özelliklerden bir tanesi davet et puan-tl kazan eklentisidir. Bu eklenti sayesinde müşterilerinize, getirecekleri her müşteri ya da üye başına puan ve TL kazanma şansı sunabilir ve istedikleri zaman kazandıkları puan ve TL’leri sitenizde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede 1 kullanıcınız sayesinde yüzlerce kullanıcıya ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Kampanya ve Fırsat Sistemleri – İndirim Kuponları

Dilediğiniz kategori, ürün ya da markaya özgü kampanyalar oluşturabilir, müşterilerinize özel fırsatlar sunabilirsiniz. Kurgulamak isteyeceğiniz kampanya çeşitleri Neticaret e-ticaret uzmanları tarafından tespit edilmiş ve yazılım uzmanları tarafından da Neticaret private shopping sistemine entegre edilmiştir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel kampanya çeşitleri oluşturulabilmektedir. Aynı zamanda gelişmiş bir indirim kuponu kullanım yapısı bulunmaktadır. Tek ya da çoklu kullanıma sahip olan indirim kuponları oluşturabilme şansınız vardır. Süreli, ürün bazlı, kategori ya da müşteri bazlı indirim kupon çeşitleri belirlenebilmektedir.

Facebook Entegrasyonları

Neticaret private shopping sistemlerinde kullanıcılarınız facebook hesapları ilke birlikte direk olarak sisteme bağlanabilmekte ve aynı zamanda alışverişlerini yapabilmektedirler. Bu sayede kullanıcı kayıt formalarını doldurmalarına gerek kalmadan almak istedikleri ürün için bildirim oluşturabilmektedirler. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre bir e-ticaret sitesine üye olma hızı ve kolaylığı satışları etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır. Private shopping sistemlerinde aynı zamanda Facebook store özelliğe de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde sadece e-ticaret siteniz üzerinde değil aynı zamanda facebook sayfanız üzerinden de ürün satışı gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Private Shopping Sistemlerinin Diğer Özellikleri

Yukarıda anlatılmış olan özellikler Neticaret private shopping özelliklerinin sadece bir kısmıdır. Neticaret e-ticaret paketleri ile internette ticaret yapılabilmesi için gerekli olan bütün özellikler de sizlere sunulmaktadır. Xml ürün entegrasyonu, ödeme sistemlerinin sorunsuzca kurulumu, sistemin yönetilebilmesi için eğitim, toplu mail gönderim hizmeti kısacası Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte sunulan bütün özelliklere sahip olma imkanınıza bulunmaktadır. Neticaret e-ticaret paketlerinin özelliklerine Ürünlerimiz sayfasından bakabilirsiniz.

Private Shopping Sistemlerinin Ayrıcalığı

Neticaret private shopping sistemleri başlı başına bir projedir. Özel tasarımlar, profesyonel yazılımlar, ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucular, toplu mail gönderimleri, alan adı alımı, kısacası ihtiyacınız olan her şeyi karşılayan e-ticaret paketleridir. İnternette ürünlerini hızlı, kolay ve rahat bir şekilde satışa sunmak isteyen işletme firmalara özel olarak tüm ayrıcalıkları ile sunulmuş olan sistemlerdir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.