E-ticaret Sitesine Muhasebe – ERP Programı Entegrasyonu

E-ticaret Sitesine Muhasebe – ERP Programı Entegrasyonu

E-ticaret sitelerinde muhasebe yani ERP programı entegrasyonu zaman kayıplarının önüne geçebilmek için oldukça önemli bir çalışmadır. Muhasebe programları ile entegre bir şekilde çalışan e-ticaret siteleri üzerinden yapılan her satış otomatik olarak cari hesaplara aktarılmaktadır. Bu sayede siparişin ardından ödeme alındığı zaman tek tek muhasebe programına ödeme bilgilerinin girilmesine gerek bulunmamaktadır. 

Zaman kayıplarının yanı sıra alınan ödemelerde muhasebe departmanında sıfır hata ile işlemler sürdürülmektedir. Yani yanlış ürün bilgi girişi ya da eksik raporlar için istenmeyen sıkıntılar ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Türkiye’de ise şu anda en çok kullanılan muhasebe programları ETA, LOGO, Mikro, SAP, Nebim, Akınsoft, Netsis, VEGA ve MEGA‘dır. Sanal mağazanız var ve muhasebe programınız mevcut ise ERP entegrasyonunu gerçekleştirmeniz hem sizler hem de şirketiniz adına sizlere büyük artılar katacaktır.

Neticaret E-ticaret Paketleri ile Muhasebe/ERP Programı Entegrasyonları

Türkiye’nin e-ticaret sloganı ile Türkiye’de on binlerce firmaya özel e-ticaret çözümleri üretmiş olan Neticaret ile birlikte kullanmış olduğunuz muhasebe programına özel olarak kurulum yapma şansınız bulunmaktadır. Yani kullandığınız ERp programı ETA, LOGO, Mikro, SAP, Nebim, Akınsoft, Netsis, VEGA, Mega ve benzeri ise internet siteniz üzerinden alınan her ürünün otomatik bir şekilde cari-sipariş bilgileri muhasebe programınıza aktarılmaktadır.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Diğer Ayrıcalıkları Nelerdir ?

Neticaret e-ticaret paketi satın alındıktan sonra yazılım, donanım, güvenlik, tasarım, entegrasyon, teknik destek, eğitim ve diğer bütün hizmetler tek bir paket içerisinde sizlere sunulmaktadır. Yani anahtar teslim bir şekilde e-ticaret siteniz istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bütün ödeme sistemleri (kredi kartı, havale, eft, tahsilatlı kargo, payu, paynet, paypal vs..) entegrasyonu isteğiniz üzerine sitenize sağlanabilmektedir. Ücretsiz olarak sunulan yüzlerce tasarım arasından herhangi bir tanesini seçebilmekte ya da bir grafiker yardımı ile yahut Negrafik ekibi ile birlikte istediğiniz tasarım sitenize uygulanabilmektedir. Bu konu hakkında referans sitelere göz atabilmek için E-Ticaret Tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

E-ticaret Sitenizin Güvenliği Nasıl Sağlanmaktadır

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte açılan sanal mağazalar 68 sunucuya sahip olunan özel sunucu parkurunda koruma altına alınmaktadır. Sunucu sayısı ise her geçen gün artış göstermektedir. Neticaret 2008 Yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının onayı ile “Yer Sağlayıcı” statüsüne sahiptir. Donanım parkuru özel olarak saldırı ve tehditlerin önlenebilmesi için üç katmanlı Firewall, IPS, IDS ve Raid5 sistemleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte ödeme sayfalarında 256bit SSL şifreleme sistemleri mevcuttur.

Neticaret ‘in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir ve visamerchantagentslist.com ‘da listelenmektedir.

Kolay Kullanıma Sahip Yönetim Paneli

E-ticaret siteniz de istediğinizi değişikliği yapabilmeniz için özel yönetim paneli tasarlanmıştır. Bu yönetim panelini Ücretsiz Demo Talebi göndererek canlı inceleme şansınız bulunmaktadır. Yönetim paneli aracılığı ile hem siparişler canlı bir şekilde takip edilebilmekte, sipariş raporları çıkartıla bilmekte ve kullanıcı yönetimi gerçekleştirilebilmektedir. Bununla birlikte ödeme sistemlerinin kontrolü, toplu Mail-SMS gönderimi, online menü-haber-içerik-ürün yönetimi, xml ürün entegrasyonu ve daha bir çok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Neticaret e-ticaret ve Netahsilat e-tahsilat sistemlerinin üreticisidir. Bu sistemler internetten ticaret yapmak ve tahsilat yapmak isteyen 2000’in üzerinde firma ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. AR-GE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilmekte ve diğer birimler İstanbul / Şişli /Esentepe’de faaliyetlerini göstermektedir. 30’un üzerinde teknisyen ve mühendis ile birlikte teknoloji ve yazılım üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.