E-ticaret Paketlerinin Yorumları

Neticaret e-ticaret paketleri 2000’in üzerinde işletme tarafından kullanılmakta olan, ileri teknoloji güvenlik önlemlerinin alındığı ve e-ticaret yapabilmek için ihtiyaç duyulan bütün gereksinimleri bir araya getirerek bütünleşik çözümler sunan paketlerdir. Büyük ve küçük ölçekli işletmelere özgü olarak modellenebilen Neticaret e-ticaret paketleri e-ticaret sektöründe 2001 yılından itibaren e-ticaret yazılımları üzerinde çalışma ve projelerini sürdürmektedir.

2007 yılından itibaren, Ar-Ge çalışmaları, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde bulunan Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde sürdürülmektedir. 2008 yılından itibaren “Yer Sağlayıcı” statüsüne sahip olan Neticaret e-ticaret referans siteleri 68 sunucudan oluşan özel donanım parkurunda barındırılmaktadır.

Bu makalemizde Neticaret e-ticaret sistemlerini kullanan referans sitelerimizin yorumlarına yer vereceğiz. E-ticaret paketleri yorumları doğrultusunda geliştirilmekte olan Neticaret sistemlerine nasıl test edebileceğiniz makale sonunda ayrıntılı olarak verilecektir.

Neticaret E-ticaret Paketleri Yorumları

Site adresi: http://www.muyashop.com/

Yorum: Muya 1994 Yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Çok kısa bir süre içerisinde başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek çok yerine Muya ofisleri açtık. Son olarak en güçlü ofisimizi internette açmak için uzun ve yorucu bir araştırma yaptık, Neticaret firmasının sağladığı hizmetleri görünce etkilenerek e-ticaret projemizi Neticaret ile hayata geçirmeye karar verdik. E-Ticaret sitemiz şu an dünya çapında her yerden ulaşılabilen en güçlü mağazalarımızdan birisidir. Verdikleri üstün ve dürüst hizmetten dolayı Neticaret’e teşekkür ederiz.

Site adresi: http://www.krcshop.com/

Yorum: Karaca Züccaciye AŞ. 1973 Yılında kurulmuş bir aile şirketidir. İlk yıllarda Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü markalarının toptancılığını yapan firmamız Karaca ve KRC markalarımız ile poselen, çatal bıçak ve tencere gruplarında kendi ürünlerini dünya pazarına sunmuştur. E-Ticaret pazarının gelişmesi ile 2005 yılında Neticaret ile tanıştık. O tarihten beri, gerek alt yapı gerek destek olarak hizmetlerimizi eksiksiz aldık.

Site adresi: http://e-payment.iticu.edu.tr/

Yorum: İstanbul Ticaret Üniversitesi 2001 yılında İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler vakfı tarafından kurulmuştur. Üniversitemiz 3 Ayrı kampüste toplam 5500 öğrenciye eğitim vermektedir.Neticaret ile tanışmamız e-ticaret sektörü geleceğinin parlak olmasını kavramamız ile oldu. Artık çoğu işlemin elektronik ortamda yapıldığını gördük. İşte bu bağlamda Neticaret ile tanıtştık. Kendilerinden aldığımız sinerji , sundukları hizmet , ürün segmenti ve sistemlerindeki esnek yapı bizi Neticaret ile çalışmaya yönlendirdi.Şu ana kadar da Neticaret ile çalışmaktan mutluyuz.

Site adresi: http://www.avmarketi.com/

Yorum: İnternette av ve kamp malzemeleri satışı konusunda çalışma yapmaya karar verince zaten 6 yıldan bu yana kullanmakta olduğumuz (www.4gen.com.tr) Neticaret sistemi ile yeni bir site daha açtık. Fazla bir şey söylememize gerek yok. Gerek Neticaret sisteminin kusursuz olması, gerekse aldığımız destek ve hizmetler Türkiye ortalamasının oldukça üstünde.

Site adresi: http://shop.goldmaster.com.tr/

Yorum: 2006 Yılından bu yana Neticaret sistemini yoğun olarak kullanmaktayız. Önceleri B2B olarak bayilerimize yönelik kullandığımız bir sistemdi, sonraları B2C olarak tüketiciye de açtık. Genel olarak yazılımdan ve hizmetlerden memnunuz. Ayrıca sitemiz yıllardır sorunsuz olarak ve oldukça verimli çalışıyor, bunu özellikle vurgulamak isteriz. Neticaret ekibi zaman zaman ortaya çıkan ihtiyaç ve taleplerimizi de makul sürelerde yerine getiriyorlar. Neticaret ile çalıştığımız için memnunuz.

Neticaret E-ticaret Paketleri İnceleme

Neticaret e-ticaret paketlerini online olarak test etmek isterseniz sol kısımda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıkladıktan sonra; Adınız, Soyadınız, Firma Adınız, Telefon Numaranız, Mail Adresiniz ve Mesajınızı gönderdiğiniz taktirde e-ticaret uzmanları tarafından en kısa sürede sizlere geri dönüş yapılacaktır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.