Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri Online Satış Sitesi Açmak

Elektrik ve aydınlatma sistemleri dünyada en çok ihtiyaç duyulan sistemlerden bir tanesidir. Çünkü elektrik ve aydınlatma araçları yaşam alanları içerisinde kullanılması gereken ürünler arasında başı çekenlerdendir. Durum böyle olunca tüketiciler tarafından en yoğun talebin gösterildiği sektörler arasında yer almaktadır.

Peki tüketici talebinin bu kadar yoğun olduğu elektrik ve aydınlatma sektörünün internette aranma hacmi nasıldır ? Tabi ki dikkatleri çeken bir orana sahiptir. Bunun en büyük sebepleri olarak ise teknolojinin ve buna paralel olarak internet kullanımının ve aynı zamanda da insanların internetten alışveriş yapma alışkanlığının artması gösterilebilir. Peki elektrik ve aydınlatma sektöründe bulunan firmalar ürünlerini internet üzerinden nasıl satışa sunabilirler ?

Elektrik ve Aydınlatma Sistemlerinin Online Satışı

Firmalar ürünlerini internet üzerinde satışa sunabilmek için e-ticaret hukukuna uygun bir şekilde sanal mağaza açmak zorundadırlar. Açılan sanal mağaza uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış, e-ticaret hukuku içerisinde yer alan bütün prosedürler yerine getirilmiş ve aynı zamanda sorunsuz-kesintisiz hizmet verebilen online satış siteleri olmak zorundadırlar. Peki böyle bir sisteme nasıl sahip olunabilir ?

E-ticaret Yazılım Paketleri

Elektronik ticaret bir diğer bilinen adı ile E-Ticaret, internette online satış yapılabilmesi için gerekli bütün yazılım, tasarım, donanım, güvenlik önlemleri, sunucu hizmetleri ve entegrasyonları bir araya getiren sistemlerdir. Yani internette tüketicilerin online alışveriş yapabilmesini, firmalarında bu alışverişleri takip ederek ürün gönderimleri yapabilmelerini sağlayan sanal web siteleridir. Elektrik ve aydınlatma sistemleri için online satış sitesi açmak ve ürünlerinizi internette satışa sunmak isterseniz eğer e-ticaret sistemlerini kullanmanız gerekir. Peki e-ticaret yazılım sistemleri hangi özelliklere sahip olmalıdır ?

Neticaret, Türkiye’nin E-ticaret Sağlayıcısı

Neticaret 14 yıldır e-ticaret sektöründe kullanılmakta olan bir e-ticaret yazılım paketidir. Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. 2000’in üzerinde firma aktif olarak bu sistemi kullanmaktadır. AR-GE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yapılmakta ve satış, pazarlama, teknik destek, eğitim, sosyal medya, reklam ve diğer çalışmalar ise İstanbul Esentepe’de bulunan ofiste gerçekleştirilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketi firmaların istekleri doğrultusunda teknolojiye uygun bir şekilde sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede istenen her ayrıntı sisteme eklenmiş ve eklenmektedir. Aynı gün içerisinde firmanıza özel sanal mağaza yani alışveriş sitesi açılmakta ve online satış yapabilmeniz için firmalara gerekli eğitimler verilmektedir. Neticaret Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin Netahsilat online tahsilat sistemi ile birlikte Türkiye’de firmalar tarafından sorunsuz, kesintisiz ve aynı zamanda garantilenmiş bir şekilde kullanılan e-ticaret paketidir.

Elektrik ve Aydınlatma Sistemleri İçin Online Satış Sitesi Açmak

İnternette elektrik ve aydınlatma ürünlerini kendinize özel sanal mağaza aracılığı ile satışa sumak isterseniz eğer 0 212 256 60 00‘ı aramanız ya da Ücretsiz Demo Talebi gönderip sistemi online olarak incelemeniz ve kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Türkiye’nin önde gelen e-ticaret uzmanları hem sistem hakkında hem de online satış siteleri hakkında sormak ya da öğrenmek istediğiniz bütün konularda sizlerde yardımcı olacaklardır. E-ticaret online satış siteniz 1 iş günü içerisinde, tüm ayrıcalık ve parametleri ile birlikte teslim edilmektedir. Aynı gün içerisinde ürünlerinizi sitenize ekleyerek ya da tedarikçi firmalardan alınan XML’ler sayesinde bütün ürünlerinizi sitenize ekleyerek online satış yapma imkanınız bulunmaktadır.

E-ticaret Sitesi Açmak İçin Gerekli Prosedürler Nelerdir ?

İlk gerekli prosedür şirket sahibi olmanızdır. Yani ürünlerinizi internette satşa sunarken, satılan ürünleri faturalandırabiliyor olmanız gerekir. İkinci prosedür ise e-ticaret hukukuna ve bankaların isteklerine uygun bir e-ticaret sistemi kullanmanızdır. Neticaret e-ticaret paketleri bütün bankaların alt yapılarını destekleyen, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış ve aynı zamanda e-ticaret hukukuna göre özel olarak tasarlanmış bir pakettir.

Bütün bunlarla birlikte online kredi kartlarından satış yapabilmeniz için bankalara sanal pos başvurusunda bulunmanız gerekir. Başvuru yaparken gerekli olan prosedürler ve takibi e-ticaret uzmanlarımız tarafından sizlere aktarılmaktadır. Havale/Eft ile online ödeme alabilmeniz için firmanız adına hesap numaralarınızın olması yeterlidir. Bununla birlikte kargoya kapıda ödeme alabilmek için herhangi bir kargo ile anlaşma yapmanız yeterli olmaktadır. Neticaret e-ticaret paketleri kullanan firmalar yapılmış olunan anlaşmalar sayesinde kargolama ve sanal pos kullanımında özel ayrıcalıklara sahip olmaktadırlar.

E-ticaret Paketlerinin Özellikleri ve Referans Firmalar

Neticaret’in firmalara sunmuş olduğu diğer bütün ayrıcalıklar hakkında bilgi alabilmek için E-ticaret Paketleri sayfasını, Neticaret e-ticaret sistemlerini kullanan firmaları görebilmek için ise E-ticaret Siteleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.