Eçözüm Bilgi Teknolojileri E-tahsilat ve E-ticaret Çözümleri

Eçözüm Bilgi Teknolojileri E-tahsilat ve E-ticaret Çözümleri

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. E-tahsilat ve e-ticaret yazılımları geliştirmektedir. 2000’in üzerinde firmaya kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Kadrosunda 30’un üzerinde teknisyen ve mühendis barındırmaktadır. Merkez ofis İstanbul Şişli’de, AR-GE çalışmalarının yapıldığı birim ise İTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde bulunmaktadır. 

2008 yılı itibari ile EÇözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın vermiş olduğu onay ile yer sağlayıcısı statüsüne kavuşmuştur. Eçözüm tarafından verilen hizmetler 2014 itibari ile 68 adet sunucudan oluşan donanım parkurundan gerçekleştirilmektedir. Eçözüm Bilgi Teknolojileri Microsoft SPLA (Service Provider Licence Agreement) Silver Partner, Logo Yazılım Dikey Çözüm Ortağı ve BKM çözüm ortağıdır. Açılan bütün online tahsilat ve elektronik ticaret siteleri Eçözüm tarafından garanti altına alınmaktadır. İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile korunan siteler 3 katmanlı yedekleme ve 3 katmanlı güvenlik sistemlerine sahip olmaktadırlar.

Eçözüm Bilgi Teknolojiler A.Ş. E-ticaret Yazılımları
 

Eçözüm’ün e-ticaret yazılımlarında 14 yıllık markası Neticaret’dir. Neticaret, internette satış yapmak isteyen işletme ve kurumlara özel olarak geliştirilmiş bir elektronik ticaret yazılım paketidir. Neticaret e-ticaret paketleri alan adı, hosting, yazılım, güvenlik, tesknik destek, tasarım, yönetim paneli; kısacası anahtar teslim bir şekilde işletmelere sunulmaktadır. 1 iş günü içerisinde açılan siteler üzerinden aynı gün içerisinde satış yapılmaya başlanabilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte B2B ve B2B e-ticaret sistemi olarak kullanılabilmektedir. Online satış ve sipariş takibi yapılabilir. Sosyal medya entegrasyonları, online lojistik yönetimi, kampanya yönetim sistemleri, online kullanıcı takibi, toplu mail gönderimi yapılabilmektedir.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. E-tahsilat Yazılımları

Elektronik tahsilat sistemleri Türkiye’de ilk defa Eçözüm Bilgi Teknolojiler A.Ş. tarafından e-tahsilat sistemleri olarak piyasaya sürülmüştür. E-tahsilat isim hakkında sahip olan Eçözüm, onlien tahsilat yazılımlarını Netahsilat paketi ile firma ve kurumlara sunmaktadır. Netahsilat sistemleri sayesinde firmalar bütün ödemelerini tek bir çatı altında toplayabilmekte ve bu sayede nakit akışlarını düzenleyerek aşırı iş gücü ve zaman kaybından kurtulmaktadırlar.

Netahsilat online tahsilat sistemleri ile kredi kartların tek çekim ve taksitli tahsilat, bayi-alt bayi tahsilatı, SMS ve e-mail ile tahsilat, abone tahsilatı, mobil tahsilat, dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Alınan bütün ödemeler otomatik olarak ERP programlarına işlenebilmektedir. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları ile birlikte alternatif ödeme sistemlerinin (Payu, Paynet, PayPal, İpara vb.) entegrasyonu yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Demo Talebi

Eçözüm Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilen e-tahsilat sistemlerini online olarak test etmek isterseniz e-tahsilat demo talebi, e-ticaret sistemlerini online olarak test etmek isterseniz e-ticaret demo talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.