Hakkımızda

Neticaret Gold B2B, B2C ve E-Ticaret profesyonel çözümlerine hoşgeldiniz!  Şimdi bizi daha yakından tanıyın…

Neticaret Gold güçlü araç & uygulamalarla son derece esnek özelliklere sahip bir projedir.

Eçözüm kurulduğu 2001 yılından beri e-ticaret ve e-tahsilat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmekte ve profesyonel yazılım çözümleri üretmektedir. Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir. 16 yıl önce 3 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan Eçözüm, bugün alanlarında uzman 65’den fazla personeliyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri Ar-Ge faaliyetlerini 2007‘den beri, 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kanununa bağlı olarak YTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde sürdürmektedir. Şirketin merkezi, satış ve pazarlama, destek ve tasarım birimleri İstanbul Şişli Esentepe ofisindedir. 2008 Yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının onayı ile “Yer Sağlayıcı” statüsü alan Neticaret aynı zamanda Microsoft SPLA (Service Provider Licence Agreement) ünvanına da sahiptir.

Neticaret‘in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.Neticaret, hizmetlerini Grid Telekom’da barınan 70+ sunucudan oluşan donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır. Neticaret sunucuları 3 katmanlı güvenlik sistemi ile korunmakta olup tüm veri tabanı ve uygulamalar 3 katmanlı yedekleme sistemleri ile güvence altına alınmıştır.

Eçözüm başta Logo ve Eta olmak üzere birçok yazılım ile direkt yada endirekt entegre olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda ürün entegrasyonları konusunda 100+ firma ile çalışmalarını yapmıştır.

Mutlu Müşteriler

 • 1995 Yılından bu yana Türk damak zevkine uygun sıhhi üretimle Türkiye'nin her yerine dağıtım yaparak bir marka haline geldik. Yakın zamanda teknolojinin en hızlı ilerleyen yörü e-ticaret sitemizi kurma kararı aldık. Yoğun bir araştırma sürecinin ardından ve bilgi işlem birimimizin tavsiyesi ile öne çıkan Neticaret firmasının altyapısını seçmiş bulunuyoruz. Vermiş oldukları üstün hizmet, satış sonrası sağladıkları destek, grafik hizmetleri ve e-ticaret deneyimlerini paylaşmarından sonra hedefimiz olan ürünlerimizi internet üzerinden satmak için güçlü bir destek aldığımızın farkındayız. Bu sebeple internet tarafında da mağazamız olması için Neticaret ile çalışmayı tercih ettik.

  SUNA COŞKUN - Çoşkun Et

 • Bu sene MAPAŞ A.Ş. olarak 30. Yılımızı kutluyoruz. Mevcut internet sitemiz teknolojinin getirdiği yenilikleri karşılamadığı için bayilerimiz ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına daha modern, altyapısı daha esnek ve sağlam yeni bir e-itcaret sistemi edinmeye karar verdik. Bu arayışımız sırasında YKB'nin önerisi ile tanıştığımız Neticaret firması sayesinde artık daha modern ve daha işlevsel bir internet sayfamız var. Gerek satış gerekse tahsilat konusunda bize ve bayilerimize güvenli ve pratik bir ortam sağlayan sitemizden çok memnunuz. Neticaret firmasının sağladığı güvenli alt yapının yanında sitenin yönetim ara yüzünün çok pratik ve esnek olması da çok avantaj sağlıyor.

  TANDOĞAN BATIYEL - Mapaş Hırdavatçılık

 • Sevinç Okulları, kolej ve temel okul olarak anaokul, ilkokul, ortaokul, lise kademelerinde; İstanbul, İzmir ve Diyarbakır'da (toplam 12 kampüste) özel okul hizmeti vermektedir. Neticaret ile 2015-2016 eğitim yılında çözüm ortaklığı sağlayarak, e-ticaret kanalıyla Forma ve Sevinç Yayınları satışı yapmıştır. İstanbul'daki kolejler, İzmir'deki kolej ve İstanbul'daki temel okullar'ın veli ve öğrencilerine 3 farklı siteden satış yapmıştır. Bu üç sitenin arayüz tasarımı birbirinden farklıdır ve her biri ilgili okulun kurumsal yapısına (logo, renk, yaş grubu vs.) uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca 3 sitenin ödeme sistemi Neticaretin sunduğu "ek mağaza" modülü sayesinde farklı şirketlerin Sanal Poslarına ve hesaplarına yönlendirilmiştir.

  SEVİNÇ BOY - Sevinç Özel Okul Eğitim Hizmetleri

 • İş Ortağımız referansı ile Neticaret'le tanıştık. Bize 3 kategoride ürünlerini sundular. Kurumsal ürün alt yapısı ile Bayilerimize ve tüm Türkiye'ye çikolata ve pastacılık ürünlerini pazarlıyoruz. Yakın gelecekte muhasebe sistemimize de entegre edebileceğiz.

  ZİYA DOYURAN - Profesyonel Gıda

Tanıtım Filmlerimiz

Neticaret için özenle hazırlanmış tanıtım videolarımıza bir göz atın.

Neticaret Kurumsal Tanıtım Filmi
Neticaret Kurumsal Tanıtım Filmi
NETİCARET KURUMSAL TANITIM FİLMİ
+
E-ticaret Öncüsü Neticaret
E-ticaret Öncüsü Neticaret
E-TİCARET ÖNCÜSÜ NETİCARET
+
© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.