E-ticarete başlamak için ne kadar bütçe lazım

E-ticaret sitesi açmayı düşünüyorsanız eğer, bu sektöre giriş yapmadan önce ayrılacak olan bütçeyi merak ediyorsunuz demektir. İleri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış, istenilen bütün gereksinimleri karşılayan, online satış yapabilmeniz için sizlere bütün ayrıcalıkları sunan sistemlerle e-ticarete başlamak isterseniz profesyonel e-ticaret paketlerini kullanmanız gerekmektedir.

E-ticaret paketleri sayesinde açılacak olan sanal mağazanız üzerinden uzman bir şekilde satış gerçekleştirme şansına sahip olursunuz. Yönetim panelleri ile birlikte sizlere sunulan e-ticaret sitelerinizde, online sipariş alabileceğiniz, sitenize sorunsuzca ürün ekleyebileceğiniz, son derece ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış, kolay ve rahat yönetim gibi onlarca ayrıcalık sizlere sunulmaktadır. Bu sayede tek tek yazılım, donanım, tasarım, alan adı, sunucu, destek vb. gibi hizmetlere ayrı ayrı bütçeler ödemek yerine tek bir paket içerisinde bu sayılan özelliklere bir arada sahip olabilmektesinizdir.

Sıfırdan başlayarak e-ticaret sitesi yapmak

Sıfırdan başlayarak bir e-ticaret sitesi yapmayı düşünüyorsanız eğer oldukça fazla bütçe ayırmanız gerekmektedir. Her dal için (yazılım, tasarım, güvenlik, entegrasyon, yönetim paneli vb..) belirli bütçeler ayırmalı ve uzun bir süre beklemeniz gerekir. Bununla birlikte alacağınız her destekte ayrı bir ödemede bulunmanız gerekecektir. Ancak Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte internette e-ticaret yapabilmeniz için gerekli olan bütün özelliklere ve hatta daha fazlasına tek bir paket içerisinde sahip olabilmektesinizdir.

Profesyonel e-ticaret paketleri

Neticaret e-ticaret paketlerinin özelliklerini inceleyebilmek için https://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sol üst kısımda bulunan detaylı karşılaştırma tablosuna tıkladığınız takdirde ise paket içeriğinde bulunan bütün özellikleri kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda e-ticarete başlamak için gerekli olan bütçeye bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Sistemlerinin Özellikleri

İleri derece güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu sayede internette ticaret yaparken herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanız önlenmiştir. Arama motorları istekleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Google, yandex, bing ve diğer arama motorlarından daha fazla kullanıcı sağlayabilmeniz için özel SEO eklentilerine sahiptir. İçerisinde 500+ tasarım mevcuttur ancak aynı zamanda bireysel olarak geliştirilebilmektedir. Kullanıcı ve ürün yönetimi oldukça rahattır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz entegre edilebildiği gibi istenilen alternatif ödeme sistemlerinin kurulumu da sorunsuzca yapılabilmektedir. Kargo takip özelliği bulunmaktadır. Müşterilere, yönetim paneli üzerinden toplu bir şekilde mail gönderimi yapılabilir. E-ticaret sektörünü daha yakından inceleyebilmeniz için özel eğitim ve kurslar verilmektedir.

Ücretsiz Demo Talebi

Dilerseniz online demo talebinde bulunabilir ve sistemi ücretsiz olarak test edebilmek için e-ticaret uzmanlarının sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede Neticaret profesyonel e-ticaret paketinin özelliklerini daha yakından takip edebilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.