E-ticaret yapmak istiyorum zor mudur ?

E-ticaret yapmak zor mudur sorusu işletmelerin en çok akıllarına takılan sorulardan bir tanesidir. İşini internete taşımak ve tüm Türkiye’ye online ürün satışı gerçekleştirmek isteyen işletme sahipleri, genel olarak bu sektör hakkında bilgi sahibi olmadıkları için hayallerini gerçeğe dönüştürmemektedirler.

Halbuki Neticaret e-ticaret paketleri ile online satış sitesi açmak oldukça kolay. Sadece 1 iş gün içerisinde açılan sanal mağazanıza ürünlerinizi ekleyerek hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. E-ticaret yapmak istiyorum demeniz ve ardından işletmenize en uygun e-ticaret paketini seçmeniz yeterlidir. Hiçbir yazılım, donanım, tasarım ya da sunucu hizmetlerine karışmanıza gerek kalmadan e-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde bütünleşik çözümler sunularak sizlere teslim edilir.

Süreç Nasıl İşler

Hayalinizde e-ticaret yapmak ve ürünlerinizi bulunduğunuz bölge dışında tüm Türkiye’ye satışa sunma isteğinin olması yeterlidir. Neticaret e-ticaret uzmanları ile iletişime geçerek hem bütçenize hem de sektörünüze en uygun e-ticaret paketi seçilir. Siteniz için alan adı (sitenizin internetteki adı örnek: www.neticaret.com.tr) almış iseniz almış olduğunuz alan adı, almadıysanız teknik ekibimiz tarafından alınacak olan alan adınız ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılmaya başlanır. Ardından sitenize profesyonel e-ticaret sistemi kurulur.

E-ticaret sistemi bir yönetim paneli bir de ürünlerinizi sergileyeceğiniz sanal mağazanızdan oluşmaktadır. Kullanmak istediğiniz online ödeme sistemi tercihlerini yaptıktan sonra hangi prosdürlere uyarak hangi ödeme sistemini nasıl kullanacağınız sizlere aktarılır ve sitenize entegrasyonu sağlanır. E-ticaret uzmanlarımız özel olarak e-ticaret sitenizi yönetebilmeniz için sizlere kısa bir eğitim verirler (1-3 saat). Bu eğitimin ardından sizlerde ürünlerinizi online alışveriş sitenize eklemeye başlayabilir, tanıtım ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret Yapmak Neticaret İle Kolay

Neticaret binlerce firmanın tercih ettiği bir e-ticaret paketidir. Bütünleşik çözümleri, geliştirilebilir olma özelliği ve online telefon ve destek hattı ile minimum seviyede olan yaşayabileceğiniz sorunlar anında çözümlenmektedir. E-ticaret sitenizde uluslar arası güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Daha etkili satışlar yapabilmeniz için özel olarak arama motoru optimizasyonu, sosyal medya optimizasyonu ve aynı zamanda arama motoru reklamcılığı konularında özel makaleler ve kurslar ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Demo Talebi ve Detaylı Bilgi

Neticaret elektronik ticaret paketleri hakkında e-ticaret uzmanlarımızdan bilgi alabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da aşağıda bulunan ücretsiz demo talebi butonunu kullanarak sistemi inceleyebileceğiniz demo sayfalarının sizlere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayınız. Neticaret profesyonel e-ticaret sistemleri ile e-ticaret yapmak artık çok kolay. Siz e-ticaret yapma isteğinde olun yeter.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.