E-ticaret Sitelerinde BKM Ekspress Kullanılma Sebebi

BKM Express kullanımı oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ürün alınmasını sağlayan bir ödeme sistemidir. E-ticaret site sahipleri sitelerinde BKM Express kullanarak, müşterilerinin internet üzerinden kart bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapmalarını sağlayabilmektedir. Sadece alışveriş değil aynı zamanda ios ve android için yapılmış olan uygulamalar sayesinde cep telefonları ve tablet bilgisayarlardan para gönderimi yapılabilmektedir.

BKM Express Müşterilerinize Neler Sunar?

BKM Express kullananlar bütün banka hesaplarına tek bir hesap üzerinden ulaşabilmektedirler. BKM Express ödeme sistemi olan e-ticaret siteleri üzerinden kart bilgileri paylaşılmadan ya da girilmeden hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş tamamlanabilmektedir. Kullanılan kartları müşterinin yanında taşımasına gerek yoktur. Alınan ürünler taksitlendirilebilir ve aynı zamanda puan kazanılabilmektedir. Özel olarak geliştirilmiş olan Iphone ve Android uygulamaları sayesinde istenilenb cep telefonuna ya da kart numarasına para gönderimi yapılabilmektedir.

BKM Ekspress’e Nasıl Üye Olunur ?

https://www.bkmexpress.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra hemen üst kısımda bulunan HEMEN ÜYE OLUN butonuna tıklandıktan sonra aktif olarak kullanılan bir mail adresi ile siteye üye olunabilmektedir. Mail adresi aktivasyonu yapıldıktan sonra girilecek olan panelde Kart Bilgileri alanından sahip olunan bütün kartların bilgileri tanımlanabilmektedir. Bu kayıtların tanımlanabilmesi için ise kullanılan kartın bankasında tanımlı olan cep telefonu numarasına gönderilen mesajın istenilen alana girilmesi gerekmektedir.

Tüketiciler E-ticaret Sitelerinden Nasıl Alışveriş Yapar

BKM Express entegrasyonu olan e-ticarete sitelerine giriş yapan ve BKM Express üyesi olan tüketici, sitenin ödeme sayfasında ya da mobil uygulamasında bulunan BKM Express ile ÖDE seçeneğini tercih eder. Karşısına gelece olan sayfaya BKM Express mail adresi ve aynı zamanda şifresi ile birlikte giriş yapar. Kullanılacak olan kart ve ödeme seçeneği belirlendikten sonra ödeme yap butonuna basıldığında cep telefonuna bir doğrulama şifresi gelir. Doğrulama şifresi ilgili alana girilir ve ödeme tamamlanmış olur.

BKM Express İle Para Gönderme

Android ve İOS işletim sistemli cep telefonları için yapılmış olan uygulama indirilir. Uygulama içerisine giriş yapıldığında Para Gönder alanı görülecektir. Bu butona tıklanır ve ardından para gönderilecek olan kart numarası ya da cep telefonu numarası seçilir. Cep telefonuna iki türlü para gönderimi yapılabilmektedir. Bunlardan ilki direk olarak ATM üzerinden para çekilmesini sağlamak ikincisi ise cep telefonunun BKM Express’de tanımlı olan kartına para göndermektir.

BKM Express’in E-ticaret Sitelerine Faydaları Nelerdir

BKM Express kullanan tüketici sayısı her geçen gün artmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve yapılan ödemeler ileri derece güvenlik önlemleri altında gerçekleşmektedir. Müşterileriniz kart bilgilerini sizlerle paylaşmaya gerek kalmadan hem zamandan kazanarak hem de tereddütlerini ortadan kaldırarak alışverişlerini tamamlarlar. BKM Express kullananlar bankaların sunmuş olduğu avantajlar ve taksit seçeneklerinden de aynı şekilde faydalanabilmektedirler.

BKM Express Entegrasyonu

Neticaret e-ticaret paketleri kullanan sanal mağazalar BKM Express’i sitelerine sorunsuz bir şekilde entegre edebilmektedirler. Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı Neticaret ile birlikte ürünlerini internette satışa sunmak isteyenler kendilerine özel sanal mağazalarını açabilmekte ve Türkiye’de bulunan bütün ödeme sistemlerinin entegrasyonunu sağlayabilmektedirler. Neticaret e-ticaret sistemlerini onlien ücretsiz test edebilmek için << Ücretsiz Demo Talebi

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.