E-ticaret Sitelerinde BKM Express Entegrasyonu

BKM Express hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapılmasını sağlayan online ödeme sistemidir. Tüketiciler BKM Express ile birlikte kart bilgilerini paylaşmadan internet üzerinden alışveriş yapabilmektedirler. E-ticaret sitelerine entegre olabilen BKM Express online ödeme sistemlerinin iPhone ve Android uygulamaları sayesinde, akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlar üzerinden online para gönderimi yapılabilmektedir.

Bankalar Arası Kart Merkezi’nin sunmuş olduğu hızlı ve kolay alışveriş uygulaması BKM Express ile birlikte bu sistemi kullanan bütün kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Üyelerine sunmuş olduğu avantajlar ile birlikte sizlerde bu sistemi kullanan müşterilerinize online satış yapabilirsiniz.

E-ticaret Sitelerinde BKM Express Entegrasyonu Neden Önemli

BKM Express kullanım sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Kart bilgilerini internette paylaşmak istemeyen tüketiciler BKM Express’e üye olarak banka ve kredi kartlarını tanıtmakta ve BKM Express entegrasyonu olan e-ticaret sitelerinde kullanabilmektedirler. BKM Express kullanan tüketicilere ulaşabilmek için bu sistemin e-ticaret sitenizde kurulu olması gerekmektedir. BKM Express kurulu olan sanal mağazalar, online olarak satmakta oldukları ürünlerin ödeme aşamasında BKM Express ile Öde seçeneğini de ekleyerek müşterilerine artı bir online ödeme seçeneği sunmaktadırlar.

BKM Express’e Müşteriler Nasıl Üye Olur

BKM Express üyeliği gerçekleştirebilmek için bkmexpress.com.tr adresine giriş yaparak üye olmanız ve ardından kullanmak istediğiniz kartları tanıtmanız yeterli olmaktadır. BKM tarafından sadece kart numaralarınızın ilk 6 ve son 4 hanesi istenecektir. Kart bilgileri girildikten sonra kartınızın tanımlı olduğu cep telefonuna gelen aktivasyon mesajı girilerek kayıt tamamlanmış olur. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra BKM Express entegrasyonu olan sanal mağazalar üzerinden yapacağınız alışverişlerde kart bilgilerinizi girmeden sadece kullanıcı bilgileriniz ve cep telefonunuza gelecek olan onay mesajını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

E-ticaret Sitenizde BKM Entegrasyonu Yok Mu ?

E-ticaret sitenizde BKM Express entegrasyonu yok ise yüz binlerce kişinin üye olduğu bu sistem üzerinden yapılan alışverişlerde büyük bir eksiklik yaşıyorsunuz demektir. BKM Express’e üye ve potansiyel müşterileriniz olan tüketicilere ulaşmak isterseniz BKM Express kurumsal web sitesi üzerinden üye iş yeri üyelik başvurusu yapabilir ya da direk olarak telefon üzerinden görüşebilirsiniz. BKM entegrasyonu ile ilgili sorularınız için http://www.bkm.com.tr/iletisim.bkm adresini ziyaret edebilirsiniz.

E-ticaret sitelerinize BKM Express entegrasyonu yaptırmak istiyor ve bunun için detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız 0 212 256 60 00’ı arayabilirsiniz.

E-ticaret Siteniz Yok mu ?

Fiziksel mağazanızda bulunan ürünlerinizi, kendinize özel yaratıcı tasarımları, kolay ve rahat kullanıma sahip yönetim paneli, uluslar arası güvenlik önlemleri, bütün ödeme sistemleri entegrasyonu ve internette online ticaret yapabilmeniz için gerekli bütün özellikleri ile birlikte bütünleşik çözümler sunarak anahtar teslim bir şekilde sizlere sunan Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden pazarlayabilirsiniz. Neticaret elektronik ticaret sistemlerini detaylı bir şekilde incelemek için ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz: Ücretsiz Demo Talebi

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.