E-ticaret Site Tasarımı Nasıl Değiştirilir

E-ticaret Site Tasarımı Nasıl Değiştirilir

Profesyonel bir e-ticaret yazılım altyapısı kullanıldığında sizlere sunulmuş olan tasarımlardan bir tanesini kullanırsınız. Bu tasarımlar bütün kurallara uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Eğer e-ticaret yazılım altyapınızın geliştirilebilir tasarım özelliği mevcut ise istediğiniz temayı yaptırarak sitenizin arayüzünü değiştirebilirsiniz. 

Peki e-ticaret sitesi tasarımı nasıl değiştirilir ? Profesyonel bir grafik tasarım ekibi ile birlikte çalışarak sitenize istediğiniz görünümü verebilirsiniz. E-ticaret altyapınıza hakim ve aynı zamanda tasarımınızı hayal gücünüze göre yenileyebilecek bir ekip sayesinde istenilen e-ticaret site tasarımına sahip olabilirsiniz.

 

Neticaret bünyesinde bulunan Negrafik ekibi 2001 yılından beri yüzlerce e-ticaret site tasarımı geliştirmiştir. E-ticaret site sahiplerinin istemiş olduğu bütün özellikler tasarıma eklenebilmekte ve aynı zamanda Negrafik ekibinin hayal gücü ve profesyonelliği de tasarıma eklenmektedir. E-ticaret tasarım sayfamızı ziyaret ederek Negrafik grafik tasarım ekibimiz tarafından tasarlanmış olan e-ticaret site tasarımlarını inceleyebilir ve aynı zamanda tasarım talebi butonunu kullanarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-ticaret Site Tasarımı Nasıl Değiştirilir

Profesyonel bir e-ticaret site tasarımı yaptırmaya karar verdikten sonra Negrafik ekibi ile birlikte nasıl bir tasarıma sahip olmak istediğiniz üzerine bir toplantı yapmanız yeterli olmaktadır. Daha önce kullanılmış olan bütün teknolojiler ve aynı zamanda yapılmış olan tasarımlar sizlere sunularak fikir sahibi olmanız sağlanır. Bununla birlikte idealinizdeki tasarımı anlatarak da sizlere özel bir şablon çıkartılabilmektedir. Bu toplantının ardından sizlerle sürekli irtibat içerisinde bulunan Negrafik e-ticaret grafik tasarım ekibimiz düzenleyeceği paralel toplantılar ile birlikte idealinizdeki tasarıma sahip olmanızı sağlamaktadır. 0 212 256 60 00‘ı arayarak e-ticaret tasarım değişiklikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

e-ticaret yazılım paketleri

E-ticaret site tasarımı değişikliği sırasında profesyonel fotoğraflar, butonlar ve bannerlar kullanılmakta ve kullanılan bu görseller e-ticaret altyapınıza uygun bir şekilde CSS kodları oluşturularak sitenize entegre edilmektedir.

E-ticaret Özel Site Tasarımının Artıları

Her sitede olduğu gibi e-ticaret sitelerinde yapılan özel tasarımlar, kullanıcı trafiğini ve buna paralel olarak satış rakamlarını arttıran en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bir sitenin profesyonelliği, siteye gelen kullanıcıyı etkilemekte ve sitenize olan güveni arttırmaktadır. Unutulmamalıdır ki bir çok e-ticaret sitesinde alışverişin tamamlanmamasının sebebi site üzerine yaşanan tereddütlerden kaynaklanmaktadır.

Profesyonel e-ticaret site tasarımlarında header, footer, orta banner, özel vitrin tasarımı, ürün sayfası tasarımı ve aynı zamanda logo geliştirmeleri yapılmaktadır. Yapılan bütün bu geliştirmeler kullanıcıların satın alma davranışlarını arttırıcı bir şekilde geliştirilmektedir. Daha önce geliştirilmiş olan tasarım ve sitelerin geri dönüşüm oranları, siteye gelen tüketicilerin hangi tasarımlar üzerine durduğu ve daha bir çok kriter üzerine yoğunlaşılmaktadır.

Özel Tasarımların SEO’ya Etkisi

E-ticaret sitelerinin özel tasarıma sahip olmalarının en büyük artısı ise sitede kalma sürelerinin artması ve bu süre sayesinde arama motoru optimizasyonun olumlu bir şekilde etkilenmesidir. Profesyonel site tasarımlarına sahip olan e-ticaret sitelerinde kullanıcılar site ve ürünleri daha detaylı bir şekilde inceleme imkanına sahip olmaktadırlar. Bu sayede sitenizde daha fazla süre kalmaktalar ve aynı zamanda hemen çıkma oranlarını düşürmektedirler. Google, Yandex ve diğer arama motorları için bir sitede kalma süresi ne kadar fazla ise o sitenin kullanıcılar için o kadar faydalı olduğu anlaşılmakta ve arama sıralarında daha üst sıralarda yer almaktadırlar.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.