E-ticaret İle İnternette Akü Satışı ve Ödeme Tahsilatı Yapmak

E-ticaret İle İnternette Akü Satışı ve Ödeme Tahsilatı Yapmak

Akü, elektrik enerjisini kimsayal enerji olarak depolayabilen ve gerektiği zamanlarda bu enerjinin elektrik enerjisi olarak kullanılabilmesini sağlayan cihazlara verilen isimdir. Motorlu araçların genelinde akü kullanılmaktadır. Her akünün ise belirli bir ömrü bulunmaktadır. Bu sebeple araçlarda akü değişimlerinin belirli periyotlarla yapılması gerekir. Türkiye’de akülü araç kullanım sayısı milyonlar ile tabir edildiği için büyük bir tüketici pazarı bulunmaktadır.

Aküsü ile herhangi bir sorun yaşayan araç sahiplerinin büyük bir kısmı internet üzerinden arama yaparak akü fiyatları, markaları, çeşitleri ve teknik hizmetler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadırlar. Durum böyle olunca internette akü satışı en değerli e-ticaret sektörlerinden bir tanesi olarak gösterilebilir. Akü firmaları daha fazla kullanıcıya satış yapabilmek ve ürünlerini milyonlara tanıtabilmek için online satış sitesi kurmakta ve bununla birlikte yine müşterilerine online ödeme seçenekleri sunabilmektedirler.

Bu makale aracılığı ile, akü satışı yapmakta olan işletmeler için, internette akü satış sitesi nasıl kurulur, bayi ve alt bayilerden online kredi kartı tahsilatı nasıl yapılır, e-ticaret ve e-tahsilat sistemleri nedir gibi soruların cevapları verilecektir.

İnternette Akü Satışı Nasıl Yapılır

İnternet aramalarına bakıldığında, her gün,  akü fiyatları, akü, internette akü satışı, akü ne kadar, … marka akü gibi aramalar yapıldığı görülmektedir. İnternette bulunan bu geniş talebi karşılayabilmek ve en büyük pay ile faydalanabilmek için ise online satış sitesi açmak gerekmektedir. İnternette akü satışı yapılabilmesi için ise e-ticaret paketlerinin kullanılması gerekir. Elektronik ticaret paketlerinin kısaltılmış ve bilinen hali olan e-ticaret paketleri ile birlikte, işletmeler hiç bir yazılım ya da donanım bilgisi dahi olmasa, sorunsuz bir şekilde internet üzerinden satış yapabilmektedirler.

E-ticaret paketleri ile birlikte işletmelere, alan adı, sunucu hizmetleri, güvenlik hizmetleri, e-ticaret yazılımı, ödeme sistemleri, e-ticaret tasarımı, teknik destek, eğitim, entegrasyon, tanıtım, reklam, yönetim paneli ve gerekli olan diğer bütün hizmetler bir arada sunulmaktadır. E-ticaret siteleri 1 iş günü içerisinde alınarak internette online akü satışı yapılmasına başlanabilir. Aküler, modelleri, fiyatları, detay özellikleri ve görselleri ile internet kullanıcılarına açık bir şekilde siteye eklenerek online sipariş alınmaya ve havale/eft, kargoda kapıya ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri kullanılarak satılmaya başlanabilir.

İşletmenizde bulunan aküleri profesyonel bir e-ticaret alt yapısı kullanarak internet üzerinden satışa sunmak istiyorsunuz. Neticaret e-ticaret paketlerini ücretsiz olarak test edebilir ve istediğiniz zaman sanal mağazanızı kurarak online satış yapmaya başlayabilirsiniz. E-ticaret uzmanlarımız ile iletişime geçebilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz olarak E-ticaret Demo Talebi göndererek sistemi inceleyebilirsiniz.

E-tahsilat Sistemleri ve Bayi Tahsilat Sistemi

Akü firması olarak bayi ve alt bayilerin var ise ve müşterilerinizden kredi kartları ile ödeme alıyorsanız, tüm ödemelerinizi tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Aynı zamanda bayilerinizin satış raporlarını online olarak kendi yönetim paneliniz üzerinden takip edebilirsiniz. E-tahsilat sistemleri Eçözüm Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiştir. 1000’in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılan bir onlien kredi kartı tahsilat sistemidir. Bu sistem sayesinde ana firma, bayi ve alt bayiler hem mağazalarına gelen müşterilerinden hem de uzaktan ödeme yapmak isteyen müşterilerinden tamamen güvenli bir ortamda üzerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilmektedirler. Netahsilat e-tahsilat sistemini kullanan akü ve otomotiv firmaları için tıklayınız.

E-tahsilat Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir

E-tahsilat sistemi sayesinde an afirma hem bayilerinden hem de müşterilerinden tahsilat yapabilmesini sağlayan bir online tahsilat sistemidir. E-tahsilat sisteminde her bayinin kendine özel bir kullanıcı adı ve şifresi bulunmaktadır. Bu sayede hem kendi ödemelerini hem de müşterilerinin ödemelerini yönetim panelleri üzerinden yapabilmektedirler. Ana firma Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarını sistemlerine entegre edebilirler. Yönetim paneli sayesinde yapılan her ödemenin grafiksel ve istatistiksel raporları alınabilmektedir.

E-tahsilat Sistemlerinin Ayrıcalıkları

✔ Mağazaya gelmek istemeyen müşteriler uzaktan ödeme yapabilirler. Müşteriler bayilerde kredi kartı ile ödeme yapmak istediklerinde online ödeme sistemini kullanabilirler, bu sayede fiziksel pos kullanımına gerek kalmaz. Kart bilgilerini istenen evraklara yazarak fakslamak istemeyen müşteriler 3D secure güvenliği ile sistem üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilirler. Tahsildarlar, teslimat esnasında, akıllı telefonları aracılığı ile ödeme alabilirler. Uzakta olan müşteriler, üye olarak ya da firmanın vermiş olduğu alternative göre üyeliksiz ödemelerini gerçekleştirebilirler.

✔ Cepten tahsilat özelliği sayesinde cep telefonları, tablet bilgisayarlar ve internete bağlanabilen cihazlar aracılığı ile online tahsilat yapılabilmektedir.

✔ Uluslar arası güvenlik önlemleri kullanılarak yapılan bütün ödemeler bankaların istemiş olduğu güvenlik ve şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmaktadır.

✔ Yapılan herhangi bir ödeme de hata olduğunda, bankayı aramak yerine, saniyeler içerisinde tek bir tık ile online iptal ve iade işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

✔ Ödeme alınmak isteyen müşteri, bayi ya da kurumlara yönetim paneli üzerinden SMS ya da e-posta gönderimleri yapılarak otomatik bir şekilde ödeme yapmaları sağlanabilmektedir.

✔ ERP/muhasebe programı entegrasyonları sayesinde yapılan her ödeme otomatik olarak muhasebe programlarına işlenmektedir. Bu sayede aşırı iş gücü ve zaman kayıplarının önüne geçilmektedir.

✔ Müşteriler ve bayiler ödeme yaptıktan sonra istenilen mail adreslerine ödeme bilgileri gönderilebilmekte ve online olarak ekstre kontrolleri yapılabilmektedir.

E-tahsilat Sistemleri Detaylı Bilgi Talebi

E-tahsilat sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve sistemi ücretsiz olarak test edebilmek için ücretsiz olarak E-tahsilat Demo Talebi gönderebilir ve e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

E-ticaret ile İnternette Akü Satışı Yapmak ve E-tahsilat ile Bayilerinden ve Müşterilerinden Online Kredi Kartı Tahilatı Yapmak İsteyenlerin, Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından e-tahsilat ve e-ticaret Siteleri Garanti Altına Alınmaktadır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.