Cimri, N11, HepsiBurada, GittiGidiyor Ürün Entegrasyonu

Cimri, N11, HepsiBurada, GittiGidiyor Ürün Entegrasyonu

Türkiye’de büyük reklam kampanyaları ve milyonlarca üyesi ile birlikte kendilerini ön plana çıkarmış durumda olan siteler bulunmaktadır. Bu sitelerin başında fiyat karşılaştırma sitesi Cimri.com, ürün ekleme ve satış siteleri HepsiBurada, GittiGidiyor ve N11.com çekmektedir. Sahip olduğunuz sanal mağazanızda bulunan ürünler için en etkili tanıtım ve reklam siteleri arasında yer almaktadırlar. 

E-ticaret sitenizde bulunan ürünlerin Cimri.com, HepsiBurada, GittiGidiyor ve N11.com sitelerinde de yer alabilmesi için sisteminizin özel XML ürün entegrasyonlarına sahip olması gerekmektedir. Neticaret e-ticaret paketlerini kullandığınız taktirde entegrasyonlarınız sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Cimri, N11, HepsiBurada, GittiGidiyor Ürün Entegrasyonu

E-ticaret sitelerinizki ürünlerinizi daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmek için Türkiye genelinde kullanıcı takipçisi olan sitelere yer almak gerekmektedir. Bu şekilde hem sitenize gelen tüketici sayısını arttırıcı hem de aynı zamanda satışlarınızı tetikleyici bir özelliğe sahiptir. Yapmış olduğunuz kampanyaları Cimri.com’a entegre edebilirsiniz. En ucuz ürünlerde yer alarak sitenize sağlanan kullanıcı trafiğini arttırarak dolaylı bir şekilde de olsa arama motoru optimizasyonunuza katkı sağlayabilirsiniz. Diğer sitelerde ise eklemiş olduğunuz ürünlerin, HepsiBurada, GittiGidiyor ve N11.com sitelerinin Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmasından dolayı hem bu sitelerde gezinen kullanıcılara ulaşabilir hem de arama sorgularında, ürünlerinizin daha üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Neticaret’in Sunmuş Olduğu Kampanyalar

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan firmalar 100 TL değerinde Cimri.com kuponuna, yine fiyat karşılaştırma sitesi olan Efiyat.com’dan 150 TL Efiyat kuponuna ve aynı zamanda 250 TL değerinde Google Adwords kuponuna sahip olmaktadırlar. Bu sayede sitelerine eklenen ürünleri fiyat arama sitelerinin yanı sıra arama motoru Google’un sunmuş olduğu reklam alanlarında da gösterebilmektedirler.

Neticaret E-ticaret Paketlerinde Hangi Entegrasyonlar Mevcuttur

E-ticaret sistemi satın almadan önce en çok dikkat edilmesi gereken konu, sistemin sahip olduğu entegrasyon çeşitleridir. Neticaret e-ticaret paketlerinde Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal pos entegrasyonlarına entegre olabilmektedir. Alternatif ödeme sistemi entegrasyonları (Netahsilat, Paypal, İpara, Payu, Paynet, İyzico, BKM Express ve benzeri), ERP/Muhasebe programı entegrasyonları (Logo, Nebim, ETA, Netsis, Mikro, SAP ve benzeri), tedarikçi firmaların ürün entegrasyonları (Arena, Index Bilgisayar, Penta, Metro ve benzeri) sorunsuz bir şekilde sisteme eklenebilmektedir. Aynı zamanda online kargo takip sistemi, Facebook toplu ürün ekleme kurulumları da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Ürün ve Sipariş Entegrasyonları Hakkında Detaylı Bilgi

Özel çalışma olarak herhangi bir sitede bulunan ürünlerin entegrasyonları, kullanılan bir ERP programının entegrasyonu, geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde tema entegrasyonları da sitenize sağlanabilmektedir. Cimri, N11, HepsiBurada, GittiGidiyor ürün ve sipariş entegrasyonları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilirsiniz. Henüz yukarıda anlatılan entegrasyonları karşılayabilen bir e-ticaret sisteminiz yok ise bize ulaşın. Sayfanın sağ kısmında bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıklayabilir ve sizlerden istenen kısa bilgileri doldurarak e-ticaret uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.