Beyaz Eşya Online Satış Sitesi Açmak

Beyaz Eşya Online Satış Sitesi Açmak

Beyaz eşya satmakta olduğunuz bir işletmeniz var ve ürünlerinizi mağazanızın yanında internet sitesi açarak da satışa sunmak istiyorsunuz. Bu isteğinizi yerine getirebilmek için e-ticaret sistemlerini kullanmanız gerekir. E-ticaret sistemleri, açılan bir sanal mağaza üzerinden online satış yapabilmenizi sağlayan ve bütün ihtiyaçları sizlere sunan sistemlerdir. Ancak ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmalı ve en son kullanılan teknolojiler sizlere sunabilmelidir. 

Neticaret, 2001 yılından beri geliştirilmekte olan ve 1000’in üzerinde firmanın aktif olarak kullandığı bir e-ticaret paketidir. Bütün sektörlere özel olarak geliştirilebilmektedir. E-ticaret paketleri kullanılarak açılan online satış sitesine yönetim paneli aracılığı ile ürünler eklenmekte, müşterilere internet üzerinde tanıtım yapılmakta ve sipariş alınarak bütün satışlar anlık olarak takip edilebilmektedir. İstenilen tasarım siteye uygulanarak profesyonel bir sanal mağaza sahibi olunabilmektedir.

Neticaret E-ticaret Sistemlerinin Özellikleri

Beyaz eşya online satış sitesi açmak isteyenlere özel geliştirilebilmekte olan Neticaret e-ticaret paketlerinin özellikleri ve fonksiyonları hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse;

✔ Alan adı (sitenizin adı), sunucu hizmetleri (sitenizin barınacağı yer), tasarım ve e-ticaret yazılımı tek bir paket içerisinde sunulmaktadır. Siteniz anahtar teslim bir şekilde açılarak sizlere sunulur.

✔ Havale/EFT, kredi kartı, kargoya kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur. Ayırca istenilen ödeme sistemi (Paypal, İpara, Payu, Paynet, İyzico vb..) sitenize sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir.

✔ Yönetim paneli aracılığı ile alınan bütün siparişler, yapılan bütün satışlar, kargo takibi, grafiksel raporlar, ürün ekleme çıkarma, site ayarları ve işiniz ile ilgili gerekli bütün parametreler yönetilebilmekte ve e-ticaret uzmanlarımız tarafından sizlere profesyonelce öğretilmektedir.

✔ Muhasebe/ERP programları ile tam entegre çalışabilmektedir. Bu sayede alınan her ödeme otomatik olarak muhasebe programınıza eklenir.

✔ İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile siteniz koruma altına alınmaktadır. Ödeme sayfalarında 256bit SSL şifreleme sistemleri kullanımakta ve aynı zamanda sitelerin barındırıldığı sunucular Firewall, IPS, IDS, Raid5 sistemleri ile güvenlik altına alınmaktadır.

✔ Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde sisteme entegre edilebilmektedir. Aynı zamanda 3D Secure ile ödeme sistemi entegrasyonları tanımlanabilmektedir.

✔ Nedağıtım entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi N11, GittiGidiyor, HepsiBurada, Cimri, Efiyat, Facebook gibi ürün karşılaştırma ve listeleme sitelerinde de satışa sunabilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketlerinin diğer bütün detaylı özellikleri için E-ticaret Paketleri sayfamıza giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan detayı karşılaştırma tablosuna tıklayabilirsiniz. E-ticaret paketlerini daha detaylı bir şekilde ücretsiz olarak test etmek isterseniz Ücretsiz Demo Talebi gönderebilir ya da 0 212 256 60 00‘ı arayarak e-ticaret uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Satış Sitesi Kurduktan Sonra

İnternette beyaz eşya satış sitesi kurduktan sonra ürünlerinizi görselleri, açıklamaları, fiyatları, stok bilgileri ve diğer özellikleri ile birlikte sitenize eklemeye başlarsınız. Bu işlemler tamamlandıktan sonra arama motorlarında siteniz indexleneceği (yer alacağı) için sitenize potansiyel müşteri adayı olan internet kullanıcıları girmeye başlayacaktır. Bununla birlikte ücretli ya da ücretsiz olarak yapacağınız tanıtım ve reklam çalışmaları ile birlikte daha büyük bir tüketici kitlesine ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Online Satış Nasıl Gerçekleştirilir

Siteniz gelen ve beyaz eşya satın almak isteyen internet kullanıcıları beğendikleri ürün için satın al butonu ve alışveriş sepeti aracılığı ile siparişlerini verirler. Kredi kartı ile ödeme yaptıkları taktirde ödeme direk olarak hesabınıza geçer. Bununla birlikte havale bildirimi yaparak ya da kargoya kapıda ödeme yapacaklarını bildirerek de ürünü satın almak istediklerini belirtirler. Bütün siparişler yönetim paneli üzerinden takip edilebilmektedir. Siparişi veren kullanıcı ile irtibata geçerek (mail, telefon, site üzerinden) ilgili ürün ilgili adrese kargo ve benzeri sevk araçları ile gönderilir. Bununla birlikte internette ürünlerinizi gören kullanıcılar telefon aracılığı ile de sipariş verebilmektedir.

Yukarıda anlatılan işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için perofesyonel bir e-ticaret altyapısının kullanılması gerekir. Siteniz kesintisiz olmalı, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altın alınmalıdır. Bununla birlikte istemiş olduğunuz bütün yeniliklere de açık olmalıdır. Neticaret, Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı, diğer sektörlerde olduğu gibi beyaz eşya online satış sitesi kurmak isteyenler için profesyonel, yönetilebilir ve sorunsuz hizmet veren bir e-ticaret paketidir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.