Bayi Kredi Kartı Portalı Bayi Kredi Kartı Portalı

Bayi Kredi Kartı Portalı Bayi Kredi Kartı Portalı

Bayi kredi kartı portalı Netahsilat online tahsilat sistemi ile, bayilerinize çeşitli ödeme seçenekleri sunabildiğiniz gibi, bayilerinizin satış tahsilatlarını firmanızın ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yapılan bütün ödemeleri, yönetim paneliniz aracılığı ile anlık olarak takip edebilirsiniz. 

Bayi kredi kartı portalı ile yaşadığınız bir çok soruna online olarak çözüm bulabilirsiniz. Muhasebe için ayrılan aşırı zaman kaybı, tahsilatların yapılamaması, çek ve senetlerin karşılıksız çıkması, yapılan ödemelerin ERP programına işlenmesi için aşırı iş gücü, hangi havalaenin nereden geldiğinin tek tek kontrol edilmesi, yapılan bir ödemenin yanlış gerçekleştirilmesi ve bunun sonucu bankalarla irtibata geçilmesi, ödeme alabilmek için uzakta bulunan kişi ve kurumlara tahsildar gönderme sorunlarınızı Netahsilat e-tahsilat sistemi ile çözebilir ve nakit akışınızı düzene sokabilirsiniz.

Nedir Bayi Kredi Kart Portalı ?

Bayi kredi kartı portalı ana firmaya özel açılan bir ödeme sisteminin tüm bayi, alt bayi ve müşteriler tarafından kullanılabilmesi, ve bu sistemde internete bağlanılabilen bütün cihazlar üzerinden ödeme yapılabilmesidir. Ödeme sistemini kullanacak olan firma için profesyonel ve ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış bir tahsilat sayfası açılır. Bayilere özel yetkiler verilerek bu sisteme giriş yapmaları sağlanır. Aynı zamanda uzakta olan müşterilerde üye olarak ya da üyeliksiz (tercihinize bağlı) bir şekilde ödeme sayfasına giriş yapabilir. Bayiler hem ana firmaya direk olarak ödeme yapabilir hem de mağazalarına gelen müşterilerinin online ödeme yapmalarını sağlayabilir. Müşteriler ise direk olarak ister cep telefonlarından, ister tablet bilgisayarlarından isterlerse de bilgisayarlarından online ödeme yapabilmektedirler. Bayi kredi kartı portalına Türkiye’de bulunan bütün sanal poslar sorunsuzca entegre edilebilmektedir.

Bayi Kredi Kartı Portalı İle Neler Yapılabilir ?

✔ Kredi kartlarından tek çekim, taksitli, tekrarlı, mail order, 3D secure, dövizli tahsilat yapılabilmektedir.

✔ Mobil tahsilat özelliği sayesinde internete bağlanabilen bütün cihazlar üzerinden ödeme alınabilir.

✔ Yapılan bütün ödemeler muhasebe/ERP programı entegrasyonu sayesinde direk olarak muhasebe programınıza otomatik bir şekilde işlenebilir.

✔ B2B ve B2C entegrasyonları sayesinde e-ticaret siteleri için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

✔ İşlem raporlarını, grafik raporlarını, yapılan bütün ödemelerin raporlarını online takip edebilir, export edebilirsiniz.

✔ Müşterilere e-posta ya da SMS gönderimi yapılarak tahsilat yapılabilir.

✔ Yanlış yapılan bir ödeme olduğunda, yönetim paneli aracılığı ile tek bir tuş ile iptal/iade işlemleri gerçekleştirilebilir.

✔ Ödeme yapıldığı anda aynı anda ana firma, bayi, alt bayi, ve müşteri mailine ödeme bilgileri gönderilebilir.

✔ Ödeme yapıldıktan sonra kullanıcı paneli aracılığı ile ilgili ödemenin ekstresi incelenebilir ve indirilebilir.

Bayi Kredi Kartı Portalı’nı Kullanan Firmalar

Türkiye’de 1000’in üzerinde firma Netahsilat bayi kredi kartı tahsilat sistemini aktif olarak kullanmaktadır. Kullanan kurum ve kuruluşlar arasında, firmalar, KOBİ’ler, üniversiteler, kolejler, dernekler kısacası ödeme alması gereken herkes bulunmaktadır. E-tahsilat sistemini kullanan firmalara E-tahsilat Referanslarısayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bayi Kredi Kartı Tahsilat Sistemi Online Test

Bayi tahsilat sistemi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve sistemi ücretsiz olarak test edebilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ve e-tahsilat uzmanlarından istediğiniz bilgiyi alarak sistemi canlı ortamda deneyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.