Bayan Aksesuarları Online Satış Sitesi Nasıl Açılır

Bayan Aksesuarları Online Satış Sitesi Nasıl Açılır

E-ticaret’de en çok arama hacmine sahip olan sektörlerden bir tanesi de bayan aksesuar ürünleridir. Başta ev hanımları olmak üzere bayanlar tarafından kozmetik, takı, güzellik gibi ürünlerin aranma hacmi her geçen hız ve hız artmaktadır. Bu sayının artma sebeplerinin arasında internette kullanımında yaşanan gelişmeler ve alışveriş sitelerinde tüketicilere sunulan avantajların büyük etkisi bulunmaktadır. 

Bayanların en çok arattığı e-ticaret ürünleri arasında kozmetik (parfüm, deodorant vb…), güzellik (cilt bakım ürünleri, tonik, temizleyiciler, oje vb…) ve takı (kolye, bileklik yüzük vb..) yer almaktadır. İnternette online satış yapmak isteyenler ve bayan ürünlerine yönlenmek isteyenler bu konular üzerine bir alışveriş sitesi kurabilirler. Yukarıda anlatılan konuların dışında bayanların en çok yoğunluk gösterdiği alışveriş sektörlerinden bir tanesi de giyimdir. Eğer internette bayan aksesuarlarına yönelik bir alışveriş sitesi kurma düşünceniz mevcut ise e-ticaret yazılım paketleri üzerine bir araştırma yapmanız gerekir. İnternette online satış yapabilmeniz için e-ticaret kanununa uygun ve aynı zamanda internette ticaret yapabilmeniz için gerekli bütün ayrıcalıklara sizlere sunan bir elektronik ticaret yazılımı kullanmanız gerekmektedir.

Bayan Aksesuarları Online Satış Sitesi Nasıl Açılır

Bayan aksesuarları online satış sitesi kurabilmeniz için ilk gerekli şartınız bir şirket sahibi olmanızdır. Reel hayatta yapılan satışların nasıl faturası kesilerek vergi beyanlarında bulunuluyorsa, internette yapılan her satış içinde fatura kesmeniz sizlerden istenmektedir. Şirket sahibi iseniz profesyonel bir e-ticaret yazılım paketi satın alarak internette online bayan aksesuar ürünleri satışı yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak burada bilmeniz gereken bir konu bulunmaktadır. İnternet sitesi açmadan önce hali hazırda ürünlerinizin olması ya da bu ürünleri tedarikçi firmalar aracılığı ile müşterilerinize gönderebiliyor olmanız gerekir.

Hali hazırda online satış yapabileceğim bayan aksesuarları üzerine ürünlerim mevcut ve şirket sahibiyim diyorsanız eğer, karşınızda online satış sitesi açabilmeniz için hiç bir engel bulunmamaktadır. Neticaret e-ticaret yazılım paketleri ile birlikte sadece 1 iş günü içerisinde sanal mağazanızı kurabilir ve ürünlerinizi sitenize ekleyerek, Türkiye’nin dört bir yanına ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketi Nedir ?

Neticaret e-ticaret paketleri 2000’in üzerinde KOBİ ve kurumsal firma tarafından kullanılmakta olan ve online satış gerçekleştirilebilmesi için gerekli her türlü prosedür ve ayrıcalığın bir arada sunulduğu bir e-ticaret yazılım paketidir. Alan adı, sunucu hizmetleri, güvenlik, tasarım, eğitim, entegrasyonlar ve daha bir çok işlevsel özellik, tek bir çatı altında, Neticaret’in kurucusu olan (2001 yılı) Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından sizlere sunulmaktadır. E-ticaret sitenizi açtıktan sonra yapmanız gereken 3 şey bulunmaktadır. Bunlardan ilki ürünlerinizi siteye eklemek, ikincisi ürünlerinizin tanıtımını ve reklamlarını yapmak üçüncüsü ise eğer havale/eft, kargoya kapıda ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız bankalara sanal pos başvurusu yapmaktır.

Bayan Aksesuar Ürünlerini Sitenize Nasıl Eklersiniz

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan her sitenin, size özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel aracılığı ile sitenizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ürün ekleyebilir, haber ve içerik girebilir, tasarım değişikliği yapabilir ve aynı zamanda anlık olarak alınan siparişleri kontrol ederek yapılan satışların ve üyelerin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Yönetim paneli aracılığı ile sahip olacağınız bütün ayrıcalıkları Ücretsiz Demo Talebi göndererek canlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Farkı Nedir 

2001 yılından beri geliştirilmekte olan bir e-ticaret sistemidir. İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile ödeme sayfalarınız ve aynı zamanda sitelerinizin barınacağı sunucular koruma altına alınmaktadır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları ve aynı zamanda online ödeme sistemlerinin entegrasyonları sorunsuzca yapılabilmektedir. ERP programı entegrasyonu ile internette yapılan her satışınız otomatik olarak muhasebe programınıza aktarılmaktadır. Yönetim paneli üzerinden toplu mail gönderim (ürünlerinizi ya da haberlerinizi tanıtmak için) hakkınız bulunmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketlerinin sahip olduğu özellikler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da E-Ticaret Paketlerisayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.