B2B (Business to Business) E-ticaret

B2B (Business to Business) E-ticaret

 Firmanın kendi bünyesinde barındırdığı firmalar veya farklı firmalarla yapmış olduğu online ticarete Business to Business yani kısa adıyla B2B denilmektedir. Firmalar yapacakları toplu satışları hem daha kolay yapmak, hem fiziksel olarak bayisinin bulunmadığı yurt içi ve yurt dışı konumlara satabilmek için b2b panellerini kullanmaktadırlar.

B2B Nedir? (Business to Business)

B2B Nedir? (Business to Business)

B2B (Business to Business) Nedir?

İşletmelerden işletmelere yapılan e-ticarete B2B adı verilmektedir. B2B e-ticaret modelinde, B2C ve C2C’den farklı olarak son kullanıcı olarak tanımlandırılan tüketicilere direk satış işlemi gerçekleştirilmez. Örnek olarak toptan satış işlemi gerçekleştiren bir distribütörün bayilerine yapmış olduğu e-ticaret şekli verilebilir. Bayisi olan veya  direk başka firmalara toplu ürün satmak isteyen firmalar için hızlı ve kolay bir ticaret modeli olan B2B her geçen gün daha fazla kullanılmakta ve bu alana yapılan yatırımlar hızla artmaktadır.

Neticaret GOLD B2B Paketler

B2B e-ticaretin her geçen gün önem kazanması üzerine ve B2B yapan isteyen firmaların istekleri doğrultusunda 16 yıllık e-ticaret tecrübeli ile Neticaret GOLD B2B paketleri geliştirilmiştir. Neticaret GOLD B2B paketler, tüm Logo kullanıcıları için oluşturulmuş ve eticareti üst seviyede yapmak isteyen, gerek müşterilerine gerek bayilerine ürün sunmak/satmak isteyen firmalar için yapılandırılmış aynı zamanda bütün hizmetleri kapsayan ekonomik paketlerdir.

Neticaret GOLD B2B Paket Özellikleri

Neticaret GOLD B2B paketleri ile işinizin hacmine ve müşteri profiline göre e-ticaret için köklü çözümler almış olursunuz. Eçözüm firmasının yıllardan beri oluşan birikimi ile sizde elektronik ortamda ürünlerinizi Web Servisler ile otomatik güncelleyebilir, siparişleriniz otomatik olarak Logo’ya entegre edebilirsiniz. Bayiler cari ekstrelerini, kendi hesapları ile bağlanarak görebilirler. Neticaret GOLD B2B paketlerinin sahip olduğu tüm özellikleri inceleyebilmek için B2B Paketler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

E-Ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 256 60 00 numarası aracılığıyla bize ulaşabilir veya müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesi için demo telap formunu doldurabilirsiniz.

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.