Arena ConnAct

Arena bayileri Neticaret altyapısı ile dinamik ve yönetilebilir bir e-ticaret sitesi sahibi olmanın yanı sıra Arena ‘nın B2B sistemine de entegre olabilmekte. 12.000~ ürün bilgisi otomatik olarak Arena ‘nın veri tabanından bayinin e-ticaret sitesine güncellenmekte ve siparişler Arena ‘ya aktarılabilmektedir.

ConnAct, Arena ‘nın XML veri transfer platformunu kullanarak ürün bilgisi, stok bilgisi ve sipariş gibi imkanlar sunan, gerçek zamanlı elektronik veri transfer sistemidir. ConnAct ile Arena ürün datasını e-ticaret sitenizde kullanabilir ve binlerce üründen oluşan zengin içerikli bir sanal mağazaya sahip olabilirsiniz.

ConnAct entegrasyonu e-ticaret sitelerine kolaylıkla entegre edilebilmekte ve otomatik çalışan entegrasyon sistemi sayesinde herhangi bir işgücü ve emek sarf etmeden güncel e-ticaret sitesine sahip olunabilmektedir.

Şirketimiz 2005 yılından bu yana Arena ConnAct entegrasyon sistemi ile ilgili çalışmalar yapmakta ve Arena bayilerine hizmet vermektedir. Arena, aldığı karar ile 2009 yılında ConnAct hizmetini vermek üzere şirketimizi tek yetkin firma olarak atamıştır. Firmamız halen 400 ‘den fazla Arena bayisine ConnAct entegrasyon hizmetini vermektedir.

ConnAct hizmeti hakkında daha hazla bilgi almak için 0212 256 60 00 ‘ı arayabilir ya da bilgi@e-ticaret.com.tr ‘a mail atabilirsiniz.

Arena Bilgisayar A.Ş. ile 2005 yılından bu yana resmi iş ortaklığı yapmaktayız. Bugün itibariyle 400 ‘den fazla Arena bayisine e-ticaret sitesi veya entegrasyon hizmeti vermekteyiz.
PayNet, Arena Bilgisayar A.Ş. ‘nin 7.000 civarındaki bayisinin kullanımına yönelik geliştirdiği ve Arena ‘ya ait bir ödeme sistemidir.
© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.