Ankara E-ticaret Yazılım Firması

Ankara E-ticaret Yazılım Firması

Ankara’da profesyonel bir e-ticaret sitesi açmak ve ürünlerini internet üzerinden satışa sunmak isteyenler, bu isteklerini ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış profesyonel Neticaret e-ticaret yazılım paketleri ile gerçeğe dönüştürebilirler. Merkezi İstanbul Şişli’de, AR-GE çalışmaları ise İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’de yapılan Neticaret e-ticaret paketleri, online satış yapılabilmesi için gerekli bütün ihtiyaçları tek bir paket içerisinde sizlere sunmaktadır.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. 14 yıldır e-ticaret sektöründe profesyonel yazılımlara imzasını atmakta ve şu anda 2000’in üzerinde e-ticaret ve e-tahsilat sitesi referansı bulunmaktadır. İnternette ticaret yapmak isteyenler yani ürünleri sanal mağazası üzerinden satmak isteyen işletmelere özel çözümler sunulmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketleri ücretsiz bir şekilde test etme imkanınız bulunmaktadır. Dilerseniz 0 212 256 60 00‘ı arayarak dilerseniz Ücretsiz Demo Talebi sayfasında bulunan iletişim bilgilerinizi doldurarak e-ticaret uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede yönetim paneli başta olmak üzere, ürün ekleme, stok belirleme, SEO alanları, sipariş takibi ve diğer bütün fonksiyonları kontrol ve test etme şansınız bulunmaktadır.

Anahtar Teslim E-ticaret Paketi

Neticaret e-ticaret paketleri internetten ticaret yapmak isteyen işletmelerin tüm ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamakta olan bir e-ticaret altyapısıdır. Sağlanan bu alt yapı sayesinde işletme ve firmalar sahip oldukları ürünleri internetten satışa sunabilmektedirler. Bütün paketler anahtar teslim bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede internete girebilen her işletme Neticaret sayesinde e-ticaret yapabilir ve ürünlerini internetten satışa sunabilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan işletmeler tek tek alan adı, hosting, yazılım, ve tasarım satın almak yerine tek bir paket içerisinde bütün hizmetlere sahip olabilmektedirler. Bankalar, kargo firmaları, e-ticaret tedarikçileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde çok rahat bir şekilde bu prosedürler yerine getirilebilmekte anlaşılabilmektedir. Özel olarak verilen eğitimler sayesinde ürünlerin nasıl ekleneceği, sipariş ve satışların nasıl takip edileceği, kargolama hizmetlerinin nasıl yapılacağı gibi akıllara takılan bütün sorular e-ticaret uzmanlarımız tarafından cevaplanmakta ve profesyonel bir şekilde yönetim panelini kontrol etmeniz sağlanmaktadır.

Ankara’da Kimler E-ticaret Yapabilir ?

Hali hazırda ürün satmakta olan bütün işletmeler internet üzerinden ticaret yapabilmektedir. Ürün depolama, kargolama ve diğer hizmetlerle uğraşmak istemeyenler ise tedarikçi firmalardan aldıkları ürünleri açmış oldukları e-ticaret sitesi üzerinden satışa sunabilmektedirler. Yeni çağı takip etmek isteyen bütün girişimciler internet pazarında yerini ayırtabilmektedir.

İnternette Nasıl Ürün Satışı Yapılır ?

E-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde açıldıktan sonra sitenize ürünlerinizi eklemeye başlarsınız. Yapılan eklemelerin ardından arama motorlarından (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.) kullanıcılar ürünlerinizi bulmaya ve sipariş vermeye başlarlar. Bunun yanından sizlerde sosyal medya, reklam, forumlar, ürün karşılaştırma ve listeleme siteleri, blog siteleri ve benzeri alanlarda sitenizin tanıtım çalışmalarını yapmaya başlarsınız. Bu andan itibaren satışlarınızı hız ve hız arttırabilirsiniz.

Müşterileriniz siparişlerini verdikten sonra sizin yönetim panelinize bir sipariş bildirimi düşer. Bu bildirimde müşterinizin iletişim bilgileri ve ödemeyi size nasıl yapılacağı sunulur. Kredi kartı, havale, EFT ve kargoya ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Müşterinizden tahsilatınızı yatıktan sonra ürünü kargolar ve ilgili adrese teslim edilmek üzere anlaşmış olduğunuz kargo firmasına verirsiniz.

Neden E-ticaret ?

E-ticaret fiziksel mağazalara göre oldukça düşük maliyetlidir ve sadece bulunduğunuz bölgeye değil tüm Türkiye’ye hizmet sunma imkanınız bulunmaktadır. Sizin ürünlerinizle ilgili arama yapan bütün kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Satış rakamlarınızı kısa bir sürede kolay bir şekilde artırabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 Neticaret bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.