Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Yüzlerce Ücretsiz E-ticaret Tasarımları Yüzlerce Ücretsiz E-ticaret Tasarımları

eticaret tasarımlarıİntrenette e-ticaret sitesi açacaksanız eğer, kullanacağınız tasarımınıza ayrı bir önem göstermeniz gerekmektedir. Sanal mağazanızın tasarımı ne kadar kaliteli olursa müşterilerinizin güveni o kadar artmakta ve dönüş oranları da paralel olarak artış göstermektedir.

Tasarımların kalitesi, sitede bulunan görsellerin uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi, kullanılacak olan sektörlere özel olarak renk uyumlarının sağlanması, ve istenilen ürünlerin çok rahat bir şekilde bulunmasını sağlayacak temaların kullanılması gerekmektedir. Çünkü e-ticaret sitelerine giriş yapan ve potansiyel müşteri olan kullanıcılar alışveriş yapmadan önce bazı konulara önem vermektedirler. Bu konular onların ödeme yapacakları sıradaki tereddütlerini ortadan kaldıran kriterlerdir.

Site Güvenliği

E-ticaret siteleri ileri derece ve uluslararası mecrada kabul görmüş olan güvenlik sistemleri ile donatılmalıdırlar. Bu güvenlik sistemleri sunucularda Firewall, IPS, IDS, RAID5 site bazlı olarak ise ödeme sayfalarında 128bit – 256 bit SSL şifreleme sistemleridir. Bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanılan yazılımında dışarıdan gelecek tehditlere karşı güvenlik önlemlerine sahip olması gerekmektedir.

Site tasarımı

E-ticaret sitelerinin tasarımı müşterilere güven verebilmelidir. Teknoloji her geçen gün artmakta ve yeni tasarımlar geliştirilmektedir. İnternetten ürün alacak olan kullanıcılar her zaman tereddüt içerisinde kalmaktadırlar. E-ticaret temalarının kalitesi ve kurumsallığı müşterilere aktarabilecek tasarımlar bu tereddütleri ortadan kaldırmakta olan önemli prosedürlerdir. Ödeme sayfalarının düzeni, anasayfa görselleri, kullanılan güvenlik önlemlerinin görseller ile kullanıcılara aktarımı, online iletişim alanlarının mevcut olması ve daha bir çok görsel kriter siteye olan güveni arttıracak olan özelliklerdir.

Neticaret ücretsiz e-ticaret tasarımları

Neticaret paketlerini kullanan müşteriler 500’ün üzerinde e-ticaret temasını ücretsiz bir şekilde kullanabilmektedirler. Her sektöre uygun olarak tasarlanan ve sürekli güncellenmekte olan bu tasarımlar ile müşterilerinizin gönül rahatlığı ile sitenizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Yönetim panelinizde bulunmakta olan özel alanlar sayesinde sadece birkaç saniye içerisinde dilediğiniz tema tasarımını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Geliştirilebilir tasarım özelliği

Ücretsiz temaların yanında kendi idealinizde bulunan tasarımı yaptırarak çok rahat bir şekilde e-ticaret sitenize bu tasarımın entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Geliştirilebilir olma özelliği ile fark yaratan Neticaret e-ticaret tasarımları sayesinde ücretsiz e-ticaret tasarımlarına bağımlı kalmadan kendinizde tasarımlar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Negrafik ekibi ile birlikte hayalinizdeki grafik tasarımına sahip olabilirsiniz.

Negrafik Ekibi Referanslar

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle