Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Entegre Çözüm Üreten E-ticaret Uygulamaları Entegre Çözüm Üreten E-ticaret Uygulamaları
bilgisayar e-ticaret sitesi

E-ticarette kullanılan uygulamalar bu sektörü kolaylaştıran, kolaylaştırdığı gibi satışlara da etkisi olan özelliklere sahiptirler. Daha çok kitleye hitap ederek daha sağlıklı satış yapılabilmesi için Neticaret e-ticaret paketlerinde birbirinden farklı özellikte uygulamalar geliştirilmektedir. Bugün bu uygulamalardan en önemlileri olan; facebook store, seo, toplu mail gönderim ve online kargo takibi uygulamaları hakkında bilgilendirmeler yapacağız.

Neticaret facebook store

Bu uygulama sayesinde e-ticaret sitesinde satışa sunduğunuz bütün ürünleri aynı özellik ve fotoğraflar ile birlikte Facebook’ta açacağınız storeda da paylaşabilirsiniz. Store Türkçe kelime anlamı ile mağaza demektir. Yani aynı anda hem dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesinde hem de kendinizi tüm dünyaya tanıtabileceğiniz 2 sanal mağazaya sahip olabilmektesinizdir.

Neticaret seo uygulaması

Seo uzun adı ile Searh Enginee Optimization yani arama motoru optimizasyonu demektir. SEO arama motorlarından sitenize gelecek olan kullanıcı sayısında en etkili olan çalışmadır. Neticaret paketleri seo ile tam uyumlu ve arama motorlarında üstün performanslar gösteren özel seo uygulamaları ile donatılmıştır. Akıllı linkleme, içerik girilen sayfanın, yazının ya da kategorinin arama motorlarında nasıl çıkacağını belirleme ve bütün arama motorları ile tam uyumlu çalışabilme özelliği bulunmaktadır. Kullanılan seo uygulamaları ile başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Neticaret e-mail marketing uygulaması

Sitenize üye olan kullanıcılara, site yönetim paneliniz aracılığı ile toplu mail gönderimi yapabilirsiniz. Bu sayede yeni çıkan ya da tanıtımını yapmak istediğiniz ürün hakkında onları bilgilendirebilmektesiniz. Toplu mail gönderimi için sadece birkaç butona basmanız yeterli. Bu sayede çok kısa sürede binlerce kişiye mail göndererek etkili olan bu mail marketing uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Neticaret online kargo takip uygulaması

E-ticaret sitelerinizde aldığınız siparişleri müşterilerinize ulaştırabilmek için kargo firmaları ile çalışırsınız. Her gün onlarca kargo gönderimi yapabilirsiniz. Müşterileriniz gibi sizde gönderilen kargonun nerede olduğunu takip etmek istersiniz. Online kargo takip uygulaması sayesinde saatlik olarak kargonuzun nerede olduğunu yönetici paneliniz üzerinden takip edebilmektesiniz.

Neticaret bu ve diğer uygulamaları sayesinde internette rahat ve kolay ticaret yapabilmeniz için her geçen gün sistemlerini yenilemektedir. Hem güvenli, hem rahat hem de bu işten mutluluk duyarak satış yapabileceğiniz bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız Neticaret paketlerini tercih edebilirsiniz. Ama önce bu sistemleri tanıyabilmek için ücretsiz demo talebinde bulunmanızı öneririz. Demo talabinde bulunabilmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle