Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Yangın söndürme ve güvenlik cihazlarının internetten online satışı Yangın söndürme ve güvenlik cihazlarının internetten online satışı

yangın söndürme aletiYangın en istenmeyen doğal/yapay felaketlerden bir tanesidir. Ancak önlem alındığı taktirde ve zamanında müdahale edildiğinde bu felaketin önüne geçilebilir. Yangınları daha önceden tahmin eden cihazlar, yangın söndürme tüpleri, koku ve ısı algılayıcılar sayesinde her gün binlerce yangın önlenmektedir.

Yangın için önlem almak isteyen ve aynı zamanda müdahale için kendi ekipmanları oluşturan firma, ofis, ev ve yerleşim alanlarında kalan insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. İnsanlar artık bilinçlenmekte ve teknolojinin getirmiş olduğu yangın söndürme ve önceden tespit etme cihazlarını kullanarak önlemlerini almaktadır.

Yangın tespit ve söndürme cihazlarını edinmekte zorluk çekiliyor

Yangın tespit ve söndürme cihazlarına ulaşımlarda biraz zorluk yaşanmaktadır. Çoğu yerleşim yerlerinde bu cihazların alınabileceği ya da kurulumunun yaptırılabileceği mağazalar bulunmamaktadır. Bu sebeple insanlar internette araştırma yaparak evlerini, işyerlerini, ofislerini kısacası yaşanılan ve değere sahip olan her yer için bu cihazlara sahip olabilecekleri siteleri aramaktadırlar. Teknolojinin getirmiş olduğu bir diğer ayrıcalık ise mağazada satılan ürünlerin aynı zamanda sanal mağazalar üzerinden de online satışının yapılabilmesidir. E-ticaret sistemleri kullanılarak yangın tespiti ve söndürme cihazları satan mağazalar aynı zamanda ürünlerini internette de tanıtarak satışa sunabilmektedirler. Bu işlemler nasıl gerçekleşir.

Yangın tespit ve söndürme cihazlarını internetten online satmak

Şu anda bu makaleyi okuyorsanız mağazanızda bulunan yangın algılama, yangın söndürme ve yangına önceden önlem alınabilecek sistemleri internetten satışa sunmak isteğindesinizdir. Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak, kurumsallığınızı ve kalitenizi ortaya koyan, şık tasarımlı bir sanal mağaza açabilir ve cihazlarınızı internette online bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için sadece interenete girebiliyor olmanız yeterlidir. E-ticaret paketleri ile işletmenize özel bir sanal mağaza açılır. Açılan sanal mağaza yönetimin size ait olduğu bir panel bulunmaktadır. Bu panel sayesinde sitenizin bütün yönetimi size aittir ve istenilen değişiklikler yapılabilmektedir. E-ticaret uzmanlarından alacağınız kısa bir eğitimin ardından (1 gün) kolay ve rahat kullanıma sahip olan yönetim paneli sayesinde sizlerde kendi mağazanız üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Sistem nasıl çalışmaktadır

Mağazanıza uygun e-ticaret paketi eticaret uzmanlarının yardımı ile seçilir. Ardından sizlere kurumsal kimliğinizi yansıtacak bir alan adı yani internet sayfası açılır. Bu sayfa içerisinde Neticaret e-ticaret paketi entegre edilir. Sadece iki iş günü içerisinde yangın cihazları onlien pazarlama siteniz hazır hale getirilmiş olur. Sizlere kıs abir eğitim verilir. Ürünlerinizi fotoğrafları, açıklamaları, özellikleri ve fiyatları ile birlikte sitenize eklersiniz. İnternette kullanıcılara ulaşabilmeniz ve görünürlüğünüzü arttırabilmeniz için yine özle eğitimler verilmekte ve neler yapmanız gerektiği sizlere aktarılmaktadır. Ödeme sistemleriniz sitenize kurulur. Dilerseniz havale/eft, dilerseniz kargoya kapıda ödeme dilerseniz de kredi kartı ile online satış yapabilir ve siparişlerinizi alabilirsiniz. Sürekli destek hizmeti verilmektedir. Bu sayede hiçbir sorun ile karşılaşmaz karşılaşsanız bile yaşamış olduğunuz sorun hemen çözüme kavuşturulur.

Bu cihazları online pazarlayabilirmiyim

Yangın söndürme ve önceden algılama sistemlerinin aranma oranları oldukça fazladır. Eğitim seviyesi artmakta ve buna bağlı olarak bilinçli bir şekilde güvenliğini önceden almak isteyen insanların sayısı da artmaktadır. Bu sebeple doğru ve stratejik sanal pazarlama tekniklerini kullanarak, internette ürünlerinizi online bir şekilde rahatlıkla satışa sunabilir ve müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz.

Online satış sitesi açmak için ne yapmanız gerekir

0 212 256 60 00’ı arayarak e-ticaret satış uzmanları ile görüşebilirsiniz. Bunun yerine öncelikle sistemi incelemek istiyorum diyorsanız alt kısımda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna basarak örnek sanal mağazanızı inceleyebilir ve sistemi satın almadan önce ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle