Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Eticaret tedarikçileri ve xml ürün entegrasyonları Eticaret tedarikçileri ve xml ürün entegrasyonları

E-ticaret tedarikçi firmalarE-ticarette tedarikçi firmalar ile çalışmak ve onların ürünleri pazarlamak, aynı zamanda pazarlanan ürünlerin xml entegrasyonunu sitenize yapabilmek oldukça önemlidir. Kullandığınız e-ticaret paketinin bu özelliği desteklemesi gerekir. Uzman yazılımcılar tarafından geliştirilen Neticaret e-ticaret paketleri ile sözleşmeli tedarikçi firmaların ürün entegrasyonları kısa sürede yapılabildiği gibi çalışmakta olduğunuz tedarikçi firmaların da xml ürün entegrasyonları sağlanabilmektedir.

Tedarikçi firmalardan sağlanan ürünleri kendi siteniz üzerinde pazarlayabilmeniz için elektronik ticaret (online satış) sitelerinizin entegrasyon yapılabilme özelliğine sahip olması gerekir. Aksi taktirde tedarik edilen ürünlerin tek tek sitenize girişinin yapılması gerekmektedir. Sitenizde az sayıda ürün satacağınız zaman teker teker ürün özellikleri, fotoğrafları, fiyatı ve stok bilgilerini girmeniz oldukça kolay olmaktadır. Ancak ürün sayısı 100’ün hatta 1000’ün üzerinde olduğu zaman tedarikçi firmanızın size sunmuş olduğu, xml formatında, ürünlerin bütün özelliklerini alabileceğiniz dosyaları sitenize yükleyebilmeniz için özel yazılım geliştirilmelidir. İşte bu yazılım Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan e-ticaret paketleri içerisinde mevcuttur.

Neticaret, Türkiye’de en çok tercih edilen tedarikçi firmaları ile anlaşmalı bir şekilde çalışmakta ve ürünlerinizin entegrasyonunun yapılabilmesi için en kısa sürede en kaliteli hizmeti sizlere vermektedir. Neticaret tedarikçi ortakları;

Arena Bilgisayar

Arena Bilgisayar A.Ş. ile 2005 yılından bu yana resmi iş ortaklığı yapmaktayız. 2009 Yılından bu yana Türkiye‘de Arena Bilgisayar‘ın bayilerine e-ticaret ve entegrasyon hizmeti sağlayan tek iş ortağı durumuna geldik. Bugün itibariyle 400‘den fazla Arena bayisine e-ticaret sitesi veya entegrasyon hizmeti vermekteyiz. Arena bayileri Neticaret altyapısı ile dinamik ve yönetilebilir bir e-ticaret sitesi sahibi olmanın yanı sıra ayrıca Arena'nın B2B sistemine de entegre olabilmekte, 12.000~ ürün bilgisi otomatik olarak Arena'nın veri tabanından bayinin sitesine güncellenmekte ve siparişler Arena'ya aktarılabilmektedir. Ayrıca Arena'nın bayilerine sağladığı güvenli ödeme sistemi PayNet te sitelerde çalışmakta ve bayilere cazip taksitli tahsilat seçenekleri sunmakta.

Index Bilgisayar

Index Bilgisayar A.Ş. ile 2006 yılından bu yana işbirliği yapmaktayız. Bugün itibariyle 100 ‘den fazla Index bayisine entegre e-ticaret hizmeti sağlamaktayız. Index bayileri Neticaret altyapısı ile dinamik ve yönetilebilir bir eticaret sitesi sahibi olmanın yanı sıra ayrıca Index 'in veri tabanına da entegre olabilmekte, 8.000~ ürün bilgisi otomatik olarak Index 'in veri tabanından bayinin eticaret sitesine güncellenmektedir. Bu sistemle birlikte Index bayileri Index 'in sanal pos oranlarını da kullanabilmekteler.

Penta Bilgisayar

Penta Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş. ile 2003 yılından bu yana işbirliği içerisindeyiz. Penta 'nın hizmet verdiği binlerce bilişim firmasına Penta 'ya entegre entegre e-ticaret hizmetleri sağlamaktayız. Penta 'nın 4.000~ ürün bilgisi otomatik olarak Penta 'nın veri tabanından bayilerinin eticaret sitesine güncellenmekte ve bayiler Penta 'nın sanal pos oranlarını da kullanabilmekteler.

Metro Elektronik

Metro Elektronik ile 2009 yılından bu yana işbirliği yapmakta ve Metro Elektronik bayilerine entegre e-ticaret altyapı hizmetleri sağlamaktayız. Bu yapıyla Metro bayileri hem otomatik güncellenebilen e ticaret sitesi sahibi olmakta hem de Metro Elektronik'in sanal poslarını kullanabilmekteler.

Koyuncu Elektronik

Koyuncu Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri San. Dış Tic. A.Ş. ile 2003 yılından itibaren iş ortaklığı yapmakta ve Koyuncu bayilerine entegre e-ticaret altyapı hizmetleri sağlamaktayız. Entegre eticaret sistemi ile Koyuncu bayileri dinamik ve otomatik güncellenebilen entegre eticaret sitesi sahibi olmaktalar.

Segment Bilgisayar

Segment Bilgisayar ‘ın bayilerinin Segment ‘in veri tabanına entegre olarak e-ticaret yapabilmeleri için yapmış olduğumuz entegrasyon ile bayiler online güncellenen dinamik sanal mağaza işletebilmekteler.

Denge Bilişim

Denge Bilişim ‘in bayilerinin Denge ‘nin veri tabanına entegre olarak e-ticaret yapabilmeleri için yapmış olduğumuz entegrasyon ile bayiler online güncellenen dinamik sanal mağaza işletebilmekteler.

Suval Otomotiv

Arabamaraba.com Doğan Makine grubuna bağlı Suval Otomotiv şirketinin işlettiği ve oto aksesuar ve ürünlerinin satıldığı bir B2B ve B2C e-ticaret sitesidir. Suval Otomotiv Türkiye çapında tedarikçilik yaptığı yüzlerce bayisinin internet ortamında ticaret yapabilmeleri için firmamızla iş ortaklığı yapmıştır. 2007 Yılından bu yana süren bu iş ortaklığı kapsamında Suval Otomotiv bayilerine arabamaraba.com B2B sistemine entegre çalışan e-ticaret siteleri kurmaktayız. Halen 40'tan fazla Suval Oto bayisi bu kapsamda entegre eticaret sitesi kullanmakta.

Burak Otomotiv

Burak Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti. 1986 yılından itibaren oto aksesuar sektöründe faaliyet yürüten ve ithalat yapan bir firmadır. Burak Otomotiv Türkiye çapında hizmet verdiği bayi ağını internete taşımak ve entegre e-ticaret yapmalarını sağlamak için 2009 yılının sonunda firmamızla çalışmaya başlamıştır. Türkiye çapında faaliyet yürüten Burak Oto bayileri Burak Oto'nun B2B sistemine entegre olarak çalışan profesyonel bir e-ticaret sitesine Neticaret altyapısı ile sahip olabilmekteler.

Şenses Kırtasiye

Şenses Kırtasiye ve Büro Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti. 1994 yılından itibaren kırtasiye sektöründe faaliyet yürüten bu sektörde Türkiye'nin en kurumsal firmalarından biridir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her bölgesindeki ara toptancı ve kırtasiyecilerine ürün tedariki sağlayan Şenses Kırtasiye ile 2008 yılında yapmış olduğumuz iş anlaşması ile Şenses Kırtasiye 'nin bayilerini e-ticarete taşımaktayız. Bugün itibariyle 50 'den fazla kırtasiyeci Neticaret altyapısı ile Şenses Kırtasiye veri tabanına entegre e-ticaret sitesi kullanmaktadır.

Kaya Kırtasiye

Kaya Kırtasiye Bilgisayar ve Tüketim Büro Malz.San.Tic.Ltd.Şti. 1989 yılında kurulmuş olup kırtasiye sektöründe toptancılık yapan bir firmadır. Kaya Kırtasiye ile 2007 yılında yapmış olduğumuz iş anlaşması ile bayilerini e-ticarete taşımaktayız. Bugün itibariyle 20 kırtasiyeci Neticaret altyapısı ile Kaya Kırtasiye veri tabanına entegre e-ticaret sitesi kullanmaktadır.

Aral İthalat

Aral İthalat Ltd.Şti. 1980'li yılların başından itibaren elektronik, oyun, promosyon vs. ürünlerin ithalatı ile ticaret hayatına başlamıştır. Halen ağırlıklı olarak PC, Play Station ve diğer oyun konsollarının ithalatı ile Türkiye dağıtımı faaliyetlerini yürütmektedir. Türkiye'nin en büyük tedarikçi firmaları başta olmak üzere yurt çapında yüzlerce firmaya ürün tedariki sağlamaktadır. Aral İthalat 2006 sonunda ürünlerini e-ticaret kanalıyla satmak ve bayilerini de bu kanalda faaliyete başlatmak üzere şirketimizle iş anlaşması yapmıştır. Bu bağlamda hem Aral İthalata B2B ve B2C e-ticaret sitesi kurulmuş (bayi.aralgame.com) hem de bayileri için entegre ve bütünleşik sistem geliştirilmiştir. Halen 48 Aral bayisi bu sistemle entegre e-ticaret yapmaktadır.

Sony Morfare

Morfare.com 2000 yılından bu yana bir e-ticaret sitesi olarak faaliyet yürütmektedir. Morfare.com sadece Sony ürünlerinin satıldığı ve 1000 civarında ürünün bulunduğu güncel ve dinamik bir eticaret sitesidir. 2009 Yılından itibaren Sony ürünlerinin ana bayiliğini de yapmaya başlayan Morfare bu bağlamda bayi kanalına da hitap etmeye başlamıştır. Bayilerin de internet ortamında etkin olabilmeleri için Neticaret ile işbirliği yaparak bayilerine entegre e-ticaret sitesi hizmeti vermeye başlamıştır.

E-ticaret sitesi açmayı düşünüyor ancak tedarikçi firmaların ürünlerini satışa sunmak istiyorsanız sizler için en doğru tercih, bütün firmaların xml ürn entegrasyonunu sistemine sağlayabilen e-ticaret paketleridir. Haftalarca, aylarca hatta yıllarca uğraşmak yerine, atynı gün içerisinde dilediğiniz firmanın ürün bilgilerini, fotoğraflarını, fiyatlarını ve güncel bilgilerini alabileceğiniz xml ürün entegrasyonlarını sitenize sağlayabilirsiniz.

Neticaret Paketleri Test Etmek ve İletişim

Neticaret tarafından profesyonel e-ticaret yazılım uzmanları ile geliştirilen elektronik ticaret paketlerini test etmek isterseniz ücretsiz bir şekilde demo talebi gönderebilirsiniz. Alt kısımda bulunan buton sayesinde sistemi canlı bir şekilde test edebileceğiniz demo talebi ile kullanacağınız e-ticaret sitenizin özelliklerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 0 212 256 60 00’ı arayarak e-ticaret paketleri hakkında online destek alabilirsiniz. 

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle