Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Uydu Sistemleri Satış Sitesi ve Tahsilat Sistemi Uydu Sistemleri Satış Sitesi ve Tahsilat Sistemi
uydu-sistemleri

Uydu sistemi satışı yapmakta olduğunuz bir firmanız var ise eğer, ürünlerinizi fiziksel mağazanızın yanı sıra internet üzerinden de satışa sunabilirsiniz. Bu işlemi e-ticaret sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte bayilik sisteminiz var ise ve hem bayilerinizden hem de bayilerinizin müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapmasını istiyorsanız e-tahsilat sistemlerini kullanabilirsiniz. 

E-ticaret ve e-tahsilat sistemleri firmaların hem satışlarını arttırmakta, hem tahsilat sorunlarını çözmekte hem de nakit akışını düzene sokmaktadır. Bu sayede firmalar finansal açıdan sürekli bir artış göstermektedir. Şimdi dilerseniz Neticaret e-ticaret sistemlerini ve Netahsilat e-tahsilat paketlerini sizlere kısaca tanıtalım.

Neticaret E-ticaret Paketleri

Uydu sistemlerinizi Neticaret e-ticaret paketleri sayesinde internet üzerinden satışa sunabilirsiniz. Bu sayede her geçen gün sayısı artan internet kullanıcıların taleplerini sizlerde online satış siteniz yani sanal mağazanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uydu sistemleri kurmak isteyen ya da uydu sistemleri malzemelerini satın almak isteyen kullanıcıların yapmış olduğu aramalar sonucu sitenize yönlenmesini ve ardından sizin sitenizde satışa sunduğunuz ürünleri almalarını sağlayabilirsiniz.

E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte sizlere anahtar teslim bir online satış sitesi kurulur. Alan adı, sunucu hizmetleri, yazılım, tasarım, güvenlik, teknik destek hizmetleri bir arada verilmektedir. Sanal mağazanıza ürün ekleyerek aynı iş günü içerisinde internette satışa sunabilirsiniz. Havale, EFT ve kargoya kapıda ödeme sistemleri otomatik olarak sitenize tanımlanmaktadır. Herhangi bir bankada hesabınızın olması ve herhangi bir kargo firması ile anlaşma yapmanız yeterli olmaktadır. bununla birlikte kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız bankalardan sanal pos almanız yeterli olmaktadır. Sitenize Türkiye'de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilmektedir.

E-ticaret sitenizin mantığı ise şu şekilde işlemektedir. Online satış siteniz açıldıktan sonra ürünlerinizi, fiyat, stok bilgisi, detay özellikler ve görselleri ile birlikte sitenize eklemeye başlarsınız. Ardından gerek Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarından gelen kullanıcılar tarafından gerekse de yaptığınız tanıtım - reklam çalışmaları sonucu sitenize gelen kullanıcılar satın almak istedikleri ürün için sipariş verirler. Sunmuş olduğunuz herhangi bir ödeme setini seçerler. Sipariş verildiği anda sahip olunan yönetim paneline ödeme ve sipariş bilgileri ile birlikte adres bilgileri düşer. Sizlerde ilgili adrese ürünü teslim etmek için kargo ya da kurye firmasına ilgili ürünü teslim edersiniz. Genel işleyiş bu şekildedir. Neticaret e-ticaret paketleri ile açılmış olan onlien satış sitelerini incelemek için E-ticaret Siteleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

e-ticaret uydu sistemleri

Netahsilat E-tahsilat Sistemleri

Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile brilikte uzakta olan müşterilerinizden, bayilerinizden, alt bayilerinizden ya da size ödeme yapması gereken yerlerden online kredi kartları aracılığı ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Havale, EFT, tahsildarcı gönderme, müşteriyi firmaya bekleme gibi klasik ödeme sistemleri kullanmak yerine, sizlere özel olarak açılmış olan online ödeme sayfanız üzerinden tüm ödemelerinizi toplayabilirsiniz. Kredi kartlarından ister tek çekim, ister taksitli, isterseniz de periyodik ödeme alabilirsiniz. Aynı zamanda bayileriniz, mağazalarına gelen müşterilerinden Netahsilat sistemi sayesinde kredi kartları aracılığı ile ödeme alabilmektedirler. Netahsilat sistemi sayesinde bütün ödemeler sizlerin kasasında toplanmaktadır.

E-tahsilat Sistemlerinin Özellikleri

Türkiye'de 1000'in üzerinde firmanın aktif olarak kullanmakta olduğu bir yazılımdır. odeme.alandiniz.com ya da odemesayfaniz.com gibi bir ödeme sitesine sahip olursunuz. Bu siteye bankalardan alınan sanal posların kurulumu yapılır. Bayilerinize özel kullanıcı adı ve şifreler tanımlarsınız. Ödeme sayfanıza giren bayi ya da müşterileriniz ödeme tutarını yazdıktan ya da ödeme kalemini seçtikten sonra ödemelerini tamamlarlar. Sizlere özel olarak bir yönetim paneli kurulur ve bu yönetim paneli üzerinden bütün şirket gelirlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Ödeme yapıldığı anda hem bayinize, hem müşterinize hem de sistemi kullanan yöneticiye ödeme bilgileri gönderilir. İstenildiği zaman panel üzerinden ödeme ekstresine ulaşılabilir.

Bayileriniz, müşterileriniz ya da bayi müşterileri ödeme yaptıktan sonra, yapılan bütün ödemeler otomatik bir şekilde muhasebe programına aktarılabilmektedir. Bu sayede maliyesel bütün sorunlar ortadan kaldırılmış olur. Aynı zamanda yaşanabilecek bütün işlem hataların önüne geçilir. Aşırı iş gücü harcanmaz ve zaman kaybı yaşanmaz. Yanlış bir ödeme yapıldığında ise tek bir tuş ile ilgili ödemeyi iptal/iade etme şansınız bulunmaktadır. Sistemin en can alıcı özelliklerinden birisi ise bayiler ve müşterilerin istedikleri cihazlar üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilmeleridir. Yani size ödeme yapması gerekenler ister cep telefonları ister tablet bilgisayarları isterlerse de internete bağlanabilen herhangi bir cihaz üzerinden bu işlemi yapabilirler.

Netahsilat e-tahsilat sistemlerini kullanan firmalar için E-tahsilat sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilen ve ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altına alınan e-tahsilat ve e-ticaret sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00'ı arayabilir ya da buraya tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle