Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Neticaret üye işyerlerine ücretsiz finansbank sanal pos kullanım avantajı Neticaret üye işyerlerine ücretsiz finansbank sanal pos kullanım avantajı

finansbank web posNeticaret ile Finansbank arasında yapılan özel işbirliği sayesinde bütün Neticaret müşterileri Finansbank sanal poslarından ücretsiz bir şekilde faydalanabilmektedir. Ekstra bir ücret ödemelerine gerek kalmadan Finansbank’a başvuru yaparak sanal pos alan müşteriler Neticaret ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Neticaret & Finansbank İş Birliği Kimler Faydalanabilir

·         Neticaret e-ticaret paketlerini hali hazırda kullanan işletmeler

·         Neticaret paketini yeni kullanmaya başlayacak olan müşteriler

Sanal Pos Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Finansbank sanal pos başvurusu yapabilmeniz için ilk gerekli şart şirket sahibi olmanızdır. Bununla birlikte Finansbank web pos sahibi olmak isteyenler başvurularını herhangi bir Finans Bankası şubesine ya da direk olarak internet üzerinden ilgili formu doldurarak yapabilmektedirler.

Finansbank Online Sanal Pos Başvurusu Yapmak İçin İstenen Bilgiler

İlk olarak sizlerden istenen bilgiler firmanızın adı, adresiniz, internet sayfanızın adresi, iş telefonunuz, faks numaranız, mobil telefonunuz, siteniz üzerinden açılmış e-mail adresiniz, firmanızın statüsü (şahıs, limited..), vergi dairesi numaranız, ne kadar süredir işle uğraştığınız, kaç yıldır aynı adreste olduğunuz, eski adresiniz(1 yıldan az süredir yeni adreste iseniz).

İrtibata geçilmesi istenen kişi ve ünvanı, telefon numarası, faks numarası, internet sitenizin uzantısına sahip mail adresi istenmektedir. Finansbank ile çalışıyorsanız şube ve müşteri temsilcinizin ismini yazmanızda yarar vardır. Bu bilgilerden sonra başvuru yapabilmeniz için sizlerden istenen sanal işyerinizin bilgileri aşağıdaki gibidir.

 E-ticaret Siteniz İle İlgili İstenen Bilgiler

İnternet sitenizin adresi, sitenizin aktif olup olmadığı, SSL sertifikanızın mevcutolup olmadığı ve son kullanma tarihi, FinansWebPos Güvenli Ödeme Sayfası alanını kullanmak isteyip istemdiğiniz (SSL sertifikanız ve ödeme formunuz yok ise kabul edilmemekte), 3D secure desteği olup olmadığı, hangi bankalardan hizmet alındığı, 3D secure özelliğini kullanmak isteyip istemediğiniz, sitenizin yazılım dili, sanal mağazanızın hosting edildiği işletme, kullanılan işletim sistemi, statik ip adresi, sitenin kimin adına kayıtlı olduğu, kaç yıldır sitenizin açık olduğu, bir yıldan az süredir kullanıyor iseniz ve eski bir adresiniz var ise onun adı, başka bir sanal dükkana sahip olup olmadığınız sorulmaktadır.

Bütün bu bilgilerin yanında üye iş yeriniz ile ilgili bilgileriniz de istenmektedir. Formu sorunsuz bir şekilde doldurduktan sonra sanal pos başvuru online olarak yapılabilmektedir. Bununla birlikte başta belirttiğimiz gibi herhangi bir Finansbank şubesine giderek de sanal pos başvurusu yapılabilmektedir. Şubeye gitmeden önce e-ticaret siteniz ve işletmeniz ile ilgili bütün detaylı bilgileri bir araya getirmeniz de önem bulunmaktadır.

Ücretsiz Finansbank Web Pos Hakkında

Neticaret üye işyerleri Finansbank ile yapılan iş birliği sayesinde ücretsiz bir şekilde sanal pos kullanabilmektedirler. Snala pos kurulumu için gerekli olan altyapı Neticaret’te mevcuttur. Yani sizlerin sadece işyeri bilgilerinizi bankanızın istekleri doğrultusunda çıkarmanız yeterli olacaktır.  Geriye kalan düzenlemeler Neticaret e-ticaret uzmanları ve teknik ekip tarafından sizler için özel olarak çıkartılmakta ve gerekli altyapı geliştirilerek sorunsuz bir şekilde sanal pos ve 3D secure kullanmanız sağlanmaktadır. Neticaret e-ticaret paketlerinde sanal pos entegrasyonu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler bu sistemi online olarak ücretsiz bir şekilde test edebilmektedirler > Ücretsiz demo talebi. Aynı zamanda telefon üzerinden de e-ticaret uzmanlarından detaylı bilgiler alınabilir. 0 212 256 60 00’ı aramanız ve e-ticaret sitesi açmak istiyorum demeniz yeterlidir.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle