Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Uzmanlarından Ücretsiz E-ticaret Eğitimi E-ticaret Uzmanlarından Ücretsiz E-ticaret Eğitimi

E-ticaret eğitimi, sanal mağaza açıldıktan sonra sistemin öğrenilmesi ve aynı zamanda satışların arttırılabilmesi için yapılması gereken çalışmalar üzerine olmalıdır. İyi öğrenilen bir e-ticaret panel yönetimi ve buna ek olarak öğrenilecek olan dijital pazarlama teknikleri ile internette ticaret yaparken daha kısa bir sürede başarıya ulaşılabilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan müşteriler ücretsiz e ticaret eğitimlerinden faydalanabilmektedirler. Kolay ve rahat kullanıma sahip olan yönetim panelinin bütün özellikleri müşterileri aktarılmakta ve hiçbir internet bilgisine dahi sahip olunmasa sistem kolay bir şekilde öğrenilebilmektedir. Anahtar teslim bir şekilde teslim edilen e-ticaret sitelerinin tanıtım, sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu işlevlerinin daha etkili tekniklerle uygulanabilmesi için 3 saatlik özel kurslar hazırlanmıştır. Bu sayede, e-ticaret site sahipleri, daha fazla kullanıcıya, öğrenmiş ve uygulamış oldukları stratejiler sayesinde daha kolay ve daha hızlı ulaşabilmektedirler.

 Neden Neticaret E-ticaret Paketleri ?

Neticaret e-ticaret paketleri güvenliği ve müşteri desteğini misyonu olarak belirlemiş olan ve sürekli güncellemeler yaparak teknolojiyi her an takip eden 13 yıllık köklü bir firmanın yazılımıdır. On binlerce referansı geride bırakan ve her geçen yıl binlerce yeni referansı il e-ticaret sektörüne köklü markalar kazandıran Neticaret ile tüm ödeme sistemlerinin entegrasyonları sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir. ARGE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yapılmakta ve Turkcell altyapısını kullanan sunucularda siteler barındırılmaktadır.

Garanti Bankası, Finansbank, Akbank, Turk Finans ve UPS Kargo ile yapılan iş birliği sayesinde müşteriler indirimli ve ücretsiz olarak sanal pos kullanabilmekte ve aynı zamanda kargo gönderimi yapılırken Türkiye’nin 4 bir yanında indirimli ve tek ücret üzerinden fiyatlandırılma ayrıcalığına sahip olabilmektedirler. Neticaret e-ticaret paketleri kullananlar aynı zamanda Google, Efiyat ve Cimri sitelerinden sırası ile 250, 150 ve 100 TL hediye kuponuna sahip olabilmektedirler. SSL şifreleme sistemleri ile tam koruma altına alınan ödeme sayfalarına istenilen ödeme sistemi entegrasyonu sorunsuz ve hızlı bir şekilde kurulabilmektedir.

Neticaret eticaret paketlerinin tercih edilmesinin birçok sebebi bulunmaktadır. Neticaret sistemlerini online ve ücretsiz olarak test ederek Neden Neticaret e-ticaret paketleri sorusunun cevabını kendi incelemeleriniz sonucunda verebilirsiniz: Ücretsiz Demo Talebi Tıklayınız.

E-ticaret Eğitimi Neden Gerekli ?

Kullanılacak olan sistemlerin işletme sahibi tarafından iyi bilinmesi site üzerinden daha verimli bir şekilde satış yapılabilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda dijital pazarlama tekniklerinin uygulanması sitenin bilinirliğini ve site üzerinden satışların artmasına sebep olan etkenler arasında başı tutmaktadır. Bu sebepledir ki e-ticaret eğitimi her sanal mağaza sahibine gereklidir. Neticaret bu düşünceden yola çıkarak ücretsiz e-ticaret eğitimleri düzenlemiş ve müşterilerinin daha etkili bir şekilde online satış yapabilmelerini sağlamıştır. Ücretsiz demo talebinizi gönderdikten sonra e-ticaret uzmanları sizlerle iletişime geçerek hem akıllara takılan bütün soruları cevaplamakta hem de e-ticaret paketleri ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yaparak demo yönetim paneli ve sitelerini incelemenizi sağlamaktadırlar.

İlginizi Çekebilir

Bir E-ticaret Sitesinin Güvenli Olduğu Nasıl Anlaşılır

E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle