Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E ticaret Paketleriyle Birlikte 500+ Ücretsiz E-ticaret Tasarımları E ticaret Paketleriyle Birlikte 500+ Ücretsiz E-ticaret Tasarımları

eticaret tasarımlarıOnline alışveriş sitesi açanlar için e-ticaret site tasarımlarının ayrı bir önemi bulunmaktadır. Tasarımın kalitesi, görsellerin siteye uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi, sektöre uygun renk uyumunun bir arada kullanılması mühim konular arasında yer almaktadır.

E ticaret sitelerine gelen kullanıcılar alışveriş yapmadan önce sitenin güvenilir olup olmadığını test ederler. Potansiyel bir müşterinin online ticaret sitesinden ürün satın alması için 3 önemli kriter bulunmaktadır. Bunlardan ilki sitede bulunan güvenlik önlemleridir. İkincisi işletme sahibinin açık adres ve iletişim bilgilerini paylaşıp paylaşmadığıdır. Son kriter ise e-ticaret sitesinin sahip olduğu temanın kalitesidir.

Neticaret E-ticaret Site Tasarımları

Neticaret tarafından geliştirilmekte olan paketlerde 500+ farklı renk, görsel ve renk uyumunda her sektöre adapte olabilecek şekilde tema tasarımı bulunmaktadır. E ticaret paketleri ile birlikte, kullanıcılar 500+ ücretsiz e-ticaret tasarımları arasından dilediğini seçebilmektedir. Yönetici panelinde bulunan tasarım değiştirebilme özelliği sayesinde sınırsız sayıda tasarım değişikliği yapılabilmektedir.

Ücretsiz e-ticaret tasarımları eticaret paketlerini kullananların sistemlerine özel olarak yerleştirilmektedir. Bu sayede kullandığı tasarımı değiştirmek isteyen ve yeni bir tasarım kullanmak isteyen işletmeler diledikleri değişikliği birkaç saniye içerisinde yapabilmektedirler.

Ücretsiz E-ticaret Site Tasarımlarına Bağımlı Değilsiniz

Kesinlikle kullanıcılar bedava verilen eticaret temalarına bağımlı değildirler. Eğer yeni ve daha önce hiç kullanılmamış olan bir tasarım oluşturmak isterlerse, Neticaret’in sunmuş olduğu geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde istenilen tema sisteme entegre edilebilir. Herhangi bir grafikere ya da Negrafik ekibine ideallerdeki tasarım yaptırılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde 500+ temanın yanında kendi oluşturacağınız tasarım modüllerinizi de internet sitenize adapte edebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Kurmadan Önce Dikkat Edin

Kullanacağınız e-ticaret paketinde sahip olacağınız ücretsiz tema sayısı ve aynı zamanda tasarımın geliştirilebilir olması büyük önem arz etmektedir. Firma tarafından ücretsiz tema sayısı arttırılmalı ve teknoloji takip edilerek eski temalar belirli periyotlarda güncellenmelidir. Güncellenmeyen ücretsiz e-ticaret temaları ve güncellenemeyen tasarımlar kısa bir süre sonra demode tasarımlar arasında yer alabilmektedir.

Neticaret Grafik Ekibi

Neticaret grafik ekibi tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak e-ticaret paketleri içerisinde sunulan tasarımlar sayesinde sizlerde internette kaliteli tasarımlarınız eşliğinde online ticaret yapabilirsiniz. Hayalinizde bir tasarım varsa, bu tasarımı Negrafik ekibi ile birlikte gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Eticaret Tasarım Ekibi

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle